Motivācija ir tā, kas Tev ļauj uzsākt lietas. Ieradumi ir tie, kas liek Tev virzīties uz priekšu.

PAPILDINĀTA
12 nedēļu online programma, lai Tavu jaunā gada motivāciju pārvērstu vērtīgos un paliekošos ieradumos un sasniegtu rezultātus.

Sāc PAPILDINĀTO programmu!

Nedaudz no tā, ko citi dalībnieki sasnieguši

Ja šogad beidzot vēlies sasniegt to, kas tev līdz šim nav izdevies … tad, lai kādas pūles tu līdz šim pielicis, tad šī raksta izlasīšana ir pats svarīgākais, ko šodien vari izdarīt!

Esmu sagatavojis online programmu, kura palīdzēs nodefinēt tavu 2020. gada tematu, izvirzīt konkrētus mērķus, pārvarēt iemeslus, kādēļ vēl neesi tos sasniedzis, un veidot ieradumus, lai beidzot dzīvē īstenotu to, ko tu patiešām vēlies.

Ja tu mani jau pazīsti un kaut ko tādu no manis gaidīji jau sen, tad reģistrējies! 

Ja nē, tad lasi tālāk.

Iedomājies, ka esi aizceļojis laikā un šobrīd ir 2023. gada beigas. Tu skaties atpakaļ uz pagājušajiem 3 gadiem un plāno nākamo gadu. Kam tavā dzīvē ir jānotiek, lai tajā brīdī tu būtu apmierināts ar to, kas šo trīs gadu laikā ar tevi ir noticis?

Kādus šķēršļus tev ir izdevies pārvarēt?
Skatoties atpakaļ no nākotnes uz tagadni, tu noteikti pamanīsi, ka tev ir izdevies pārvarēt daudzus šķēršļus, kuri galvenokārt saistīti ar Tavu domāšanu un ikdienas ieradumiem.

Ja šobrīd domā par kādu mērķi, kurš tavu dzīvi mainītu radikāli, bet kuru patlaban vēl neesi sasniedzis, tad visdrīzāk tu esi iestrēdzis! Tu esi iestrēdzis ceļā uz kaut ko lielāku, un tavā dzīvē kaut kam ir kardināli jāmainās, lai tu spētu sasniegt to, ko kas tev ir padomā, lai pēc 3 gadiem būtu lepnums pašam par sevi.

Kādas iespējas tev ir izdevies izmantot?
Ja 2023. gadā, atskatoties atpakaļ 3 gadus senā pagātnē, būsi mierā ar paveikto, tad katrā ziņā tev būs izdevies izmantot dzīves sniegtās iespējas!

Tev noteikti no apkārtējiem ir nācies dzirdēt, cik nožēlojama ir dzīve un cik maz mums ir iespēju ko sasniegt. Iespējams, ka arī tev prātā ir iezagusies šī doma.

Taču patiesībā mēs dzīvojam laikā, kurā iespēju ir tik daudz, kā nekad agrāk!

Ja šobrīd tu tās nespēj saskatīt, tad visdrīzāk esi iestrēdzis nepareizā domāšanā. 

Kādas stiprās puses tev ir izdevies izmantot?
Ja 2023. gadā, skatoties atpakaļ, tevi pārņems lepnums par paveikti, tev noteikti būs izdevies likt lietā savas stiprās puses.

Mēs bieži domājam, ka tikai tiem citiem piemīt kaut kas labs, taču sevi mēs mēdzam  noniecināt! Katram no mums ir savas stiprās puses un kāda unikalitāte, kuru izmantojot mēs varam gāzt kalnus.

Ja šobrīd nezini, kas ir tavas stiprās puses un kā tās izmantot, tad visdrīzak esi iestrēdzis.

Ar motivāciju vien nepietiek!
Noslēdzoties kādam periodam – kvartālam, pusgadam, mācību gadam, kalendārajam gadam, vai jebkuram citam periodam – mēs mēdzam mazliet paskatīties atpakaļ un tad ar lielu iedvesmu plānot nākamo periodu, kurā apņemamies visu savā dzīvē mainīt.

No šī procesa mēs gūstam milzīgu motivāciju un sākotnējo uzrāvienu.

Bet tad pēc īsa brīža motivācija izgaist, mēs aizmirstam savas apņemšanās un iekrītam atpakaļ vecajās sliedēs.

Ar motivāciju vien ir par maz! Ir nepieciešamas vairākas citas lietas, kuras nodrošinās, ka tavs nākamais periods beidzot būs izdevies.

Jēgas izpratne – kādēļ tu dari to, ko dari?
Pētījumi liecina, ka cilvēki, kuriem ir lielāki dzīves mērķi, ir veselāki, dzīvo ilgāk, un viņu apmierinātība ar dzīvi ir krietni lielāka. Viņiem ir daudz labākas attiecības ar līdzcilvēkiem, stiprākas ģimenes. Finansiāli šie cilvēki ir daudz brīvāki un neatkarīgāki.

Viktors Frankls, grāmatas “Pateikt dzīvei JĀ” (Man’s search for meaning) autors, nacistu koncentrācijas nometnes izdzīvotājs, daloties savos novērojumos, raksta, ka, cilvēki ar lielākiem dzīves mērķiem, cilvēki ar spēju piešķirt nozīmi lietām ārpus sevis, būdami vissmagākajos dzīves brīžos, pat tādos kā koncentrācijas nometne, pārvar vislielākās grūtības un pat spējīgi izbaudīt tādus mirkļus, kuros nekā laba nemaz nav.

Domāšanas maiņa
Sāpes ir neizbēgamas, ciešanas ir katra izvēle. Neviens nav pasargāts no stresa, no bailēm, no sāpēm. Taču kā uz to reaģēt, ir katra paša ziņā. Attieksmes un domāšanas maiņa. Redzēt glāzi pa pusei tukšu vai pa pusei pilnu – ir tava izvēle. Tas ir prāta stāvoklis. Kurš, starp citu, ir jātrenē. Iespējams šad un tad esi reaģējis uz apkārtējiem notikumiem un cilvēkiem,  savās neveiksmēs vainojot viņus. Ja tāda attieksme un domāšana saglabāsies, tad pilnīgi noteikti savu dzīvi nekad neuzlabosi. Jo tu taču zini, cik grūti ir mainīt pašam sevi. Vēl mazāk iespējams mainīt citus. Vienīgais veids ir paņemt atbildību savās rokās un uztrenēt spēju saredzēt iespējas, nevis problēmas. Saredzēt mācības, nevis neizdošanās.

Un tā ir tik atbrīvojoša sajūta!

Konkrēti un izmērāmi mērķi
Kad tev ir lielāka vīzija par to, ko savā dzīvē gribi panākt, ko izdarīt, kā to ietekmēt, tad daudzkārt vieglāk kļūs definēt arī konkrētus mērķus un izvirzīt apņemšanās. Tad salikt pa punktiem to, ko vēlies izdarīt, ko panākt, būs jau tikai tehniska problēma. Piemēram, ja tu gribētu savā mūžā īstenot vīziju – iedvesmot cilvēkus… Tas ir… Iedvesmot, lai viņi notic sev, savai varēšanai, lai uzdrošinās neatlikt dzīvi, lai izpleš spārnus un lido. Tad iespējams, viens no taviem mērķiem varētu būt uzrakstīt iedvesmojošu grāmatu. Tas būtu precīzi definējams mērķis. Kuru var sadalīt pa mazākiem apakšmērķīšiem un uzdevumiem. Tu varētu sarakstīt šo grāmatu 2020. gadā. Definējam, cik lapaspuses šādai grāmatai varētu būt, cik nodaļas, cik nodaļas un lapaspuses tu varētu sarakstīt nedēļā. Gadā ir 52 nedēļas. Nu jau viss sāk ieņemt konkrētākas aprises.

Tieši šādi tu sasniegtu mērķus, kas tevi vedīs tuvāk tavas dzīves vīzijas īstenošanai.

Pārbaudītas stratēģijas un taktikas, kā šos mērķus sasniegt
Jau iezīmēju, kā mērķus sadalīt sīkākos un viegli izsekojamos soļos. Lai pie šiem soļiem viegli turētos, lai katra darbība kļūtu par ikdienas ieradumu, svarīgi turēt priekšā lielo vīziju kā Polāro zvaigzni. Taču mums jāprot atpazīst arī traucēkļi. Tie ir gan objektīvi ārējie traucēkļi, gan arī mūsos iekšā ‘iebūvētie’ jeb iedzimtie bioloģiskie traucēkļi. Tāpēc stratēģiski nepietiek vien ar mērķu pierakstīšanu un pildīšanu. Vajadzīgas arī taktikas, lai atbrīvotos no traucēkļiem. Lai mēs sevi nepakļautu uzmanības novērsējiem. Kas modernajā tehnoloģiju un civilizācijas laikmetā kļūst arvien izplatītāki.

Ieradumu veidošana, lai nenoietu no ceļa
Ieradumi un iestaigātas sliedes ir tas, kā mēs padarām daudzas darbības par automātiskām. Tas ir kā zobu tīrīšana. Kā mēs zinām, ka vairs nevaram iztikt bez tā? Tāpēc, ka sajūta visā ķermenī kļūst gandrīz vai nepanesama, rodas ārkārtīgi nepatīkama sajūta, ja neesam iztīrījuši zobus. Tieši šādu sajūtu rašanās mums jāpanāk, ja neesam spējuši izdarīt kādu no darbībām, kas ved mūs tuvāk mērķim, lielajai dzīve vīzijai. Par to pašu grāmatas rakstīšanu. Ja esi izveidojis par ieradumu katru dienu uzrakstīt 300 vārdus savā grāmatā, tad vajadzētu būt lielam diskomfortam, ja tas netiek izdarīts. Ieradumi ļaus tev justies kā cilvēkam, kurš dara labas lietas. Tas sniegs pārliecību un ticību saviem spēkiem.

Ārējais atbalsts
Jo īpaši ieradumu veidošanas sākumposmā, tas ir, laikā, kamēr vēl darbības nav kļuvušas automātiskas, mēs varam sevi ļoti viegli piemānīt. Mēs esam attaisnojumu atrašanas profesionāļi. Ja kaut kas mums padodas pavisam viegli – tad tas ir atrast attaisnojumus. Ieradumu veidošanās sākumā šim riskam esam pakļauti jo īpaši. Tāpēc ārēji radīti mehānismi, atskaitīšanās tehnikas spēlē centrālo lomu. Šajā programmā viens no lielākajiem uzsvariem tiek likts uz to, lai nodrošinātu tavu noturēšanos pie izvēlētā ceļa. Ārējais atbalsts visdažādākajās formās. Gan citi programmas dalībnieki, gan es rūpēšos par atbalstu, par regulāriem jautājumiem un aicinājumiem padalīties, palielīties ar sasniegumiem. Tu redzēsi citus pildām savas apņemšanās, gan arī citus paslavējam tevi par taviem panākumiem. Grūtā brīdī saņemsi uzmundrinājumus. Un tu sajutīsi sociālu atbalstu.

Ja tev visas šīs lietas jau būtu, vai tu jau šobrīd nebūtu tur, kur vēlies nokļūt?

12 nedēļu online programma, lai tavu jaunā gada motivāciju pārvērstu vērtīgos un paliekošos ieradumos un sasniegtu rezultātus.

Redzu, cik daudz cilvēku man apkārt ir iestrēguši, un man bieži nākas dzirdēt šādus vai līdzīgus vārdus:

“Man ir daudzas lomas šobrīd, bet visam tam pa vidu jūtos pazaudējusi pati sevi, savas intereses un laiku sev.”

“Man ir apnicis darīt visu laiku tās lietas un darīt tikai to, ko no tevis sagaida.”

“Esmu izpumpējies.”

“Es beidzot gribu dzīvot sev.”

“Jūtu, ka ikdiena nesniedz gandarījumu.”

“Gribu sevi realizēt un atrast labu darbu, tāpēc jūtos nelaimīga un nepieciešams restarts.”

Tādēļ nolēmu izveidot 12 nedēļu online programmu, lai ļautu šiem cilvēkiem un arī tev šajā gadā beidzot sasniegt rezultātus. Sāc papildināto programmu!

Ko 12 nedēļu programma devusi tās dalībniekiem

Kādēļ tieši RESTARTS?

Ar komandu esam novadījuši jau vairākus klātienes ‘Restarts’ pasākumus, kuros 3 dienu laikā mēs palīdzam cilvēkiem risināt šīs problēmas.

Bet man ir žēl, ka ne visi var tikt klātienē. Tādēļ pēc sava ritma un sev piemērota varētu būt neklātienes tiešsaistes programma. 

Reģistrējoties šai programmai, būsi drošās rokās. Savu daudzu gadu pieredzi nolēmu apkopot šajā online programmā. Līdz šim esmu:

  • lasījis sevis pilnveidošanas, produktivitātes un motivācijas lekcijas tādiem uzņēmumiem kā Swedbank, Latvijas Pasts, SEB, Bite, LMT, Twino, DHL, Mintos, KPMG u.c.;
  • vadījis ēst gatavošanas un uztura meistarklases ar uzņēmumu vomFASS;
  • lasījis produktivitātes un stresa mazināšanas, biohacking lekcijas sadarbībā ar žurnālu “IR”, ar Digital Freedom Festival;
  • uzstājies konferencēs;
  • veidojis publikācijas Latvijas lielākajos žurnālos – “SANTA”, “KLUBS”, “Veselība”, “Ieva”, “SestDiena” u.c.;
  • organizējis nometnes, konferences un kursus;
  • izglītojies un guvis pieredzi, studējot psiholoģiju Šveicē;
  • profesionālo un sociālo pieredzi bagātinājis, dzīvojot 2 gadus Dubaijā;
  • bijis reklāmas un mārketinga projektu vadītājs reklāmas aģentūrās, un pēdējos 12 gadus organizējot uzņēmējdarbību;
  • Biohacking.lv konferences un kustības līdzdibinātājs, lektors, publiskās runas un publikāciju autors.

Lūk, atsauksmes no cilvēkiem, kuriem esmu palīdzējis:

Eidmane-min

Restarts ir pasākums, kas savā būtībā ir ļoti daudzšķautņains. Lektori – rūpīgi atlasīti. Varu teikt, ka šis ir ļoti augsta līmeņa pasākums – gan organizatoriski teicami veidots, gan saturiski bagātīgs un pārsteidzoši piepildīts ar vērtīgu un jaunu informāciju. Restarta pasākumi parasti pulcē īpašas personības, tāpēc īpaši novērtēju jauniegūtos domubiedrus. Es viennozīmīgi ieraudzīju un noticēju, ka mums apkārt ir daudz stipru, gudru, viedu cilvēku, es noticēju, ka arī pati varu kļūt stiprāka, gudrāka, veselāka

Elīna Eidmane

SIA "Latvijas Pērles" valdes locekle, mamma, ziemas peldēšanas entuziaste.

Martins-Strauss

Cilvēkiem šo nevajag, taču, lai nevazātu jūs riņķī pa aplinku ceļiem, apiešu citu domas, jo tās uzskaitīt un atspēkot prasītu daudz laika: uzklausi manējās. Es neko nevienam nevaru ieteikt. Cilvēkam pašam jāsaprot. Katram līdz tam ir jāizaug. Uz tādām lietām pavelkas tikai tādi, kas par to domā, kas iekšēji jūtas gatavi. Turklāt šeit ir praktiska pieeja. Kad runa ir par laimīgu dzīvi, nesakiet man, ka jūs balsojat: ”Šai pusē, šķiet, ir taisnība…..” Kaut vai atslābināties – tas prasa treniņu, pie tā ir jāstrādā. Parasti tu jau atslābinies caur citiem līdzekļiem, Tu izmanto “short cut”. Darot tikai to, var iemācīties, kāpēc man labāk nemeklēt pārbaudītu labumu tādu, ko varu izjust, nevis tādu, ar ko plātīties!

Mārtiņš Štrauss

uzņēmējs - zīmols "LĪMENĪ!", kalnos kāpējs un superaktīva dzīvesveida entuziasts.

streicha-min

Labs jogs esot tas, kurš izritina paklājiņu un sāk nodarboties, nevis tikai apcer garīgās un fiziskās prakses. Ar Restartu ir līdzīgi. Ir iedvesmojoši uzklausīt dažādas zināšanas, atklājumus, iespējas, prakses un instrumentus, kā kļūt par sevis labāku versiju, taču praksē izmēģinot un darot, iedvesma pārtop darbībā un cilvēks mainās. Darbībā, prātā, fiziski un garīgi. Restarts iedod iespēju paskatīties, kādas robežas varam pārkāpt, un saprast, ka tās ir tikai mūsu galvā.

Evija Streiča

"Radio TEV" ziņu balss.

Ko man deva Restarts?
Savu datoru restartēju katru dienu.
Pēc Restarta es restartēju savu ķermeni. Katru dienu. Tēlaini izsakoties, es ieguvu biohakinga instrumentu lādi, ar kuras palīdzību atrisinu jebkuru ikdienas situāciju. Jebkurā darbības jomā ikdienas restarts dod vienu svarīgu rezultātu – Tu esi soli priekšā pārējiem! Un pats galvenais, esmu iemācījies radīt enerģiju un justies labi. Katru dienu!

Raivis Lucijanovs

SIA “LatRosTrans” Finanšu direktors, RTU Rīgas Biznesa skolas pasniedzējs, biohakeris, tiecas uz superefektivitāti

Kas ietilpst šajā online programmā

Katru nedēļu fokuss un uzmanība tiks vērsta uz vienu no dzīves aspektiem, lai tu atrastu savu aicinājumu. Reāli, praktiski.

    • Dalība slēgtā Facebook un Whatsapp grupā
    • Bezlimita jautājumu uzdošana neklātienē ar sms, whatsapp vai FB messenger palīdzību
    • Sākuma novērtējuma un arī 12 nedēļu noslēgumā anketa un interpretācija
    • Katru nedēļu 2 video lekcijas
      • 1 live video ar jautājumu atbilžu sesiju
      • 2 video lekcijas ierakstā
    • Katru nedēļu vairāki uzdevumi un izaicinājumi
    • Lasāmvielas un palīgmateriāli par katras nedēļas tematiem
    • Špikeri un izmantojamas veidlapas ikdienas aktivitātēm
    • Katru nedēļu atskaitīšanās
    • Katru nedēļu nedēļas novērtējuma/ feedback sesija
    • 12 nedēļu apmeklējums ļaus piedalīties klātienes RESTARTS programmā ar 30% atlaidi
    • Viens programmas dalībnieks saņems iespēju apmeklē klātienes Kaspara Vendeļa 3 dienu biohacking brīvdienas BEZ MAKSAS.

Ko tu iegūsi katru nedēļu 12 nedēļās

0. nedēļa – saņemt atzīmi par to, kur savā dzīvē atrodies
Reģistrēsies, piekļūsi visām grupās. Definēsi savus mērķus un uzstādījumus, saņemsi jau dažus uzdevumus.
 
1. nedēļa – definēt, ko tu vispār gribi
Tiem, kas dzīvo ikdienu ar kādu konkrētu mērķi, tiem ir labāka veselība, labāka pašsajūta vairāk enerģijas. Vieglāk darīt un izdarīt arī nepatīkamās lietas.
Pirmajās nedēļā dažās video lekcijās un materiālos palīdzēšu sastādīt mērķu sarakstu. Lai parādītos skaidrs virziens, kurā vispār ir iespējams darboties. Likšu tev padomāt par lietām, kuras tu gribi. Tev būs jāpilda uzdevumi. Tu uzliksi uz papīra pilnīgi visu, ko esi jebkad gribējis, gribi tagad un nākotnē. Tam visam jānonāk no tava prāta uz papīra.
 
2.nedēļa – definēt visa gada visaptverošo tematu 
Saraksts ar mērķiem un dziļākajām vēlmēm ir labi. Tomēr tajos var noslīkt, tādēļ 2.nedēļā palīdzēšu neaizrauties ar sarakstiem.

Esmu redzējis, man pat ir iedevuši palasīt, mērķu sarakstus, kur ir vairāk par 100 vienībām. Tad es jautāju, vai cilvēks maz apjauš, ka ar šādu pieeju tu paliec par saraksta vergu. Jo tad tev vidēji ir jāpilda viena apņemšanās 3 dienās.
Loģiski, ka neviens, pat visādi īloni maski, nespētu šo pildīt. Kā nākamais parasti ir novērojams tas ka cilvēks sāk sevi vērtēt kā lūzeri, jo nespēj neko. Mērķus sasniegt nevar, nekas nesanāk un tad drošāk ir atgriezties vecajās sliedēs. Kā ērtāk. Kā drošāk.
Tāpēc palīdzēšu izvēlēties gada tematu. Darbības vārdu, vārdu salikumu, kas apzīmē kādu procesu vai procesa stāvokli. Zem kura vēlmes, mērķus un mērķīšus, vai pat iegūstamo lietu sarakstu, var pakārtot. Pirmais ieskats, un sajutīsi garšu, kā izskatīsies dzīve ar lielo mērķi.

  
3. nedēļa – izskaust uzmanības novērsējus un tikt galā ar stresu
Identificēt, kas mums traucē. Atrast slēptos laika, fiziskās un mentālās enerģijas zagļus. Tos izslēgt, turēties no tiem pa gabalu.
Kā saka Warren Buffet – lai nopelnītu naudu, pirmais noteikums ir – to nezaudēt. Tikai pēc tam domāt par to, kā pelnīt. To pašu jāsaka par mūsu enerģiju un laiku. Iemācīsimies izmantot to, kas mums jau ir.  Ja superlīmeņa cilvēkiem ir 24 stundas diennaktī, tad arī tev ir 24h. Tātad – arī tu vari būt superlīmeņa cilvēks. Ko superlīmeņa cilvēki dara? Viņi aizsargā savu laiku, savu enerģiju. Un pirmais solis ir izslēgt visu, kas potenciāli var traucēt.
Iemācīsies izmanot elpošanas vingrinājumus, viedās ierīces stresa noteikšanai un stresa līmeņa samazināšanai.
 
4. nedēļa – strukturēt dienu
Ikdienas haoss un nespēja atrast laiku sev un savām mazajām-lielajām vēlmēm un sapņiem padara ikdienu par pelēku. Šajā nedēļā atradīsi sev piemērotākos rīkus un instrumentus, kas ļautu tev padarīt gan jau iesākto, gan arī malā atlikto.
Izprast, kā izvirzīt prioritātes, kā ievērot struktūru, kā neapjukt un nenoslīkt haosā. Rīta, dienas un vakara rutīnas plānošana un turēšanās pie tā.
Izvēlēsies, kādus ieradumus vēlies un kopā strādāsim pie tā, kā nesāpīgi un viegli tos ieviest.
 
5. nedēļa – pieeja ķermenim (muskuļi, skelets, nervu sistēma)
Pēc traucēkļu un laika zagļu novēršanas un ikdienas prioritāšu saplānošanas, svarīgi veltīt uzmanību ķermenim. Nav vajadzības pārspīlēt. Nav stundām ilgi jādarbojas sporta zālē (to var, ja grib).
Atradīsi sev to pieeju ķermenim, fiziskajai labsajūtai, skeletam, muskuļiem un arī labam izskatam ar minimālo, bet nepieciešamo programmu. Uzzināsi taktikas, pieejas un dažus trikus, kā ikdienā netērēt pārāk lielus resursus (nedz naudu, nedz laiku, nedz enerģiju), lai ķermenim ļautu būt tādam, kādam tam no dabas būtu jābūt.
 
 6. nedēļa – pieeja miegam
Lai arī zināms, ka miegam ir milzīga nozīme, tik un tā katrs no mums attiecas pret to ne līdz galam nopietni. Tas izpaužas kā neregulāra gulētiešana. Daudzas lietas cilvēki, un iespējams arī tu, dara nepareizi. Jo līdz galam nepārzina miega mehānismus. Uzzināsi, kas uzlabo miegu, kādas darbības un pieejas palīdz naktī nepamosties un kā pilnībā atjaunot savus muskuļus, skeletu, nervu sistēmu. Pilnībā atjaunot sava ķermeņa baterijas.
Rīki, taktikas, līdzekļi, prakses un mazas niansītes, lai tavs miegs kļūtu par tava snieguma un enerģijas centrālo noteicēju
 
7. nedēļa – pieeja ēdienam (un arī gavēšanai)
Kas ir jāēd? Šāds jautājums ir viens no izplatītākajiem veselīga dzīvesveida kontekstā.
Šajā nedēļā nebūs nekas par konkrētu diētu. Tu nesaņemsi atbildes par konkrētiem ēdieniem. Bet gan par praksēm, kas visiem vienādi vajadzīgas, neatkarīgi no tā, vai esi vegāns vai pilnīgs gaļēdājs.
Kā gatavot ēst, kā organizēt virtuves dzīvi?
Ko vispār nozīmē gatavot ēst, un pat ko nozīmē ēst? Kā ēst, kad ēst?
No kādiem ēdieniem izvairīties, kādi ēdieni vai barības vielas nepieciešamas visiem?
Par gavēšanu/ atslodzes dienām.
 
8. nedēļa – pieeja sociālajam aspektam (attiecības, tava loma sabiedrībā un sabiedrības loma tavā dzīvē)
Šī ir pati grūtākā nedēļa no neklātienes viedokļa raugoties, jo attiecas uz dzīves aspektu, kurā būtu jāiet laukā no mājas un jātiekas ar cilvēkiem.
Tomēr šajā nedēļā iegūsi dažas idejas, taktikas un padomus, kā paanalizēt attiecības ar esošajiem radiem, draugiem, paziņām, kolēģiem. Kā uzlūkot šīs attiecības un veidot jaunas, atbilstoši tam, kādu tu vēlies savu dzīvi.
Uzzināsi par mastermind jeb atbalsta grupu veidošanas rīkiem, kā mērķtiecīgi un apzināti – kā skulptūru – veidot savu sociālo dzīvi.
 
9. nedēļa – pieeja biznesam/projektiem
Dzīves un darba balanss. Tas ir mīts. Tas ir mīts tādā ziņā, ka tas neradīs gandarījumu. Tavs uzdevums šajā nedēļā būs atrast, pirmkārt, virzienus, kādos strādāt. Kādas idejas, kādus projektus tu vari virzīt uz priekšu, kas atbilstu tavam gada tematam un tavai sajūtai, ka tas varētu būt īstais.
Otrs uzdevums – atradīsim veidus, kā to integrēt ikdienā. Lai dzīve un darbs nebūtu pretmeti. Lai visa dzīve caurvītos ar darbu, un darbs caurvītos ar dzīvi. Citādi atradīsi nodarbošanos, kas no hobija atkal kļūs par pretīgu darbu.
 
10. nedēļa – pieeja diskomfortam
Iemācīties būt komfortā ar diskomfortu. Katru dienu mums ir jāveic darbības, kuras mums nepatīk, kuras rada ļoti lielu diskomfortu. Tādēļ prokrastinējam, tādēļ mēģinām kaut kā sevi mierināt un atslābināt. Ķeramies pie alkohola, saldumiem, gremdējamies TV ekrānos.
Šajā nedēļā tev radīšu iespēju izkrist. Izstāties. Tu iegūsi iemeslus, lai neturpinātu neko.
Ar maziem uzdevumiem tu stāvēsi izvēles priekšā – vai tu kļūsi par tādu cilvēku, kas par spīti diskomfortam ir gatavs iet tālāk. Jo pilnvērtīga un jēgpilna dzīve nenozīmē viegli. Tev būs drusku jāsalst, tev būs drusku jābūt badā, tev būs ķermenim drusku smagi.
Vieglas izvēles – grūta dzīve; grūtas izvēles – viegla dzīve.
 
11. nedēļa – pieeja un atgriezeniskā saite jau definētajam gada tematam
Nonākot finiša taisnē jāsāk izvērtēt jau izdarītais. Jāsāk izteikt pateicības par lietām, kuras ir izdarītas, kuras panāktas. Šajā nedēļā tu saņemsi izvērtējumu savam paveiktajam.
Tu sapratīsi savas kļūdas, savas aizķeršanās, lai zinātu, kā ar tām tikt galā turpmāk.
Tu arī sapratīsi, kas tev padevās vieglāk. Tu izstrādāsi stratēģiju tālākajam, izspēlējot savu spēcīgo kārti. Savas stiprās puses liekot lietā.
Padomi, ierosinājumi un pārrunas par to, kā pēc 11 nedēļām (gandrīz 1/5 no gada) pildās un dzīvojās atbilstoši visa gada tematam.
 
12. nedēļa – nākamie soļi dzīves mērķu definēšanai
Šīs nedēļas laikā tev būs iespēja privāti sarunāties ar mani par savu 12 nedēļu progresu.
Kopā paanalizēt un izvērtēt līdz šim esošās sajūtas par lielo dzīves mērķi.
Tu nospraudīsi sev tālākos soļus, darāmos darbus un virzienus, pie kā turpināsi strādāt arī pēc 12 nedēļu programmas.
Apmeklēsi 12 nedēļu noslēguma pasākumu klātienē. Kurā arī tev būs iespēja uzstāties ar savu stāstu.

Ko Tu iegūsi 12 nedēļās

Tu uzlabosi savu atzīmi – vērtējumu, kādā situācijā esi, par vairākām ballēm.
Tu kļūsi apmierinātāks ar dzīvi. Pat, ja tikai drusku, tu zināsi, kādus konkrētus soļus turpmāk ir jāsper, lai nonāktu tur, kur vēlies. Tu apzināsies, ka esi jau ceļā. Ka esi krietni tālāk, nekā jebkad agrāk.
Tu sapratīsi, ka tava nākotne ir lielāka nekā tava pagātne, un tu atkal sajutīsi azartu dzīvot un tiekties pēc kaut kā lielāka!

Uzraksti vēstuli Ziemassvētku vecītim!

Visticamāk, jau esi ticis pie Ziemassvētku dāvanām. Tās visbiežāk ir praktiskas lietas, vai kāda lieta tavai sirdij. Bet vai tev ir kāda dāvana, kura ietekmēs tavu dzīvi nākamajā gadā? Kas tāds, no kā tev, arī pēc 3 gadiem, skatoties atpakaļ, vēl joprojām būs paliekošs efekts?
Vēl nav par vēlu uzrakstīt vēstuli Ziemassvētku vecītim, kamēr viņš vēl nav aizsteidzies atpakaļ uz Lapzemi!
Palūdz labajai fejai vai Ziemassvētku vecītim vēl tikai šo dāvanu – 12 nedēļu Restarta programmu (sāc papildināto programmu, kura atstās pozitīvu ietekmi uz tavu dzīvi vēl daudzas vasaras?l
Nekavējies ar vēstules rakstīšanu. Sāc papildināto programmu.
Ceru tevi redzēt kā vienu no dalībniekiem!

Padalies ar savu draugu, paziņu vai radinieku,
jo arī kādam no viņiem arī varētu noderēt sakārtot savu dzīvi un restartēties!

0
YOUR CART
  • No products in the cart.