- RESTARTS kopš 2018 -

3 biohacking brīvdienas
kā dizainēt veselīgu ikdienu

27. - 29. novembris

Kas?

3 biohacking rīku dienas. Lieliskā modernā lauku mājā. 🌿uzturs un ēst gatavošana 🌿rūdīšanās, aukstumpeldes 🌿 kustības, aktivitātes, pārgājieni 🌿mērierīces un tehnoloģijas 🌿 daba, meža peldes un elpošana 🌿veselīgas ikdienas dizains 🌿sarunas un filozofēšana.

Kad?

Tagad vasarā īstais laiks, labs veids lai sagatavotos ‘aukstajai’ sezonai, kā sagatavotam atgriezties atpakaļ ierindā, darbos. Šis ir veids, kā sagatavot sevi vēl augstvērtīgākam un optimālākam ritmam. Tieši īstais laiks pavasara vidū, sagatavot savu ķermeni aktīvajai vasaras sezonai. Gan garīgi, gan fiziski.

Kā?

Neformālā gaisotnē, lieliskā vidē, kopā ar citiem foršiem cilvēkiem. Kopā pavadīt stundas, dienas, lai kustētos, elpotu, rūdītos, iedvesmotos viens no otra. Gūtu interesantas idejas, apgūtu stratēģijas un jaunas pieejas savas dzīves veidošanā. Šis pasākums ir durvis uz uzlabotāku sevis versiju.

Kur?

Vieta mājas sajūtai! Iekoptā lauku sētas ainava, ēkas, interjers rada noskaņu par latvisku vidi. Viesiem tiek piedāvāts atpūsties mājīgās istabiņās, kurās savienots senatnīgais ar moderno harmoniskā saskaņā. Lauku mājas lepojas ar goda zīmi “Latviskais mantojums”.

pēc ~35 gadu vecuma parasti
viss kļūst slikti

Viss parasti kļūst slikti pēc aptuveni 35 gadu vecuma. Vai pareizāk sakot, viss kļūst slikti agrāk, bet pēc kāda noteikta vecuma tu to sāc pamanīt.
Tādēļ par to jāsāk domāt. Taču pats galvenais – pie tā jāsāk strādāt. Visu var vērst par labu un viss atkal var kļūt labāk.
Tā es pats atradis esmu daudzus (biohacking) veselības instrumentus, kas palīdzējuši ir man atkal sajust dzīves garšu, saņemt daudz enerģijas un dalīties ar to tālāk. Iedvesmot un pavilkt sev līdzi arī citus. Kopā darboties, praktizēt un apzināti veicināt savu dzīves piepildījumu.

ko nozīmē - dizainēt savu labsajūtu

Cik tev izmaksās nekā nedarīšana? Mēs daudzi daudz ko zinām, kās un kā jādara. Taču reti, kurš ievieš ikdienā to, kas katram tik ļoti vajadzīgs
Vai vari atļauties neko nedarīt ar visu, ko zini, vai vari atļauties arī neuzzināt jaunas zināšanas. Iznākums nebūs pārāk labs, neko nedarot.
3 dienās definēt savas vērtības, integrēt tās savā dzīvē. Salāgot to gan ar prasmēm, gan ar spēju izdzīvot. Pelnīt naudu, atpūsties, meklēt dzīves jēgu un īstenot misijas. Kā vienā kopumā ietvert visu svarīgo. Kur pārklājās viss tas, kas liekas svarīgs un būtisks – tas ir tas IKIGAI. Katra paša virziens, kuru iet. Tas ir tas balanss.

par sajūtām

Sajūtas ir tikai signāls no ķermeņa par to, kas notiek ar homeostāzi, ar mūsu būtības stāvokli. Ja Tev sāp galva vai vēders, tad šīs sajūtas domātas Tev, lai Tu rīkotos. Lai Tu veiktu atbilstošās darbības un atkal justos labi. Tādēļ ir jāuzdod viens BŪTISKĀKAIS JAUTĀJUMS – kā es tagad jūtos? – Lai mēs sasinhronizētos ar ķermeņa homeostāzi. Vai precīzāk – lai mēs sajustu, vai ar mums viss ir kārtībā.
Šajās 3 dienās mums būs laiks uzdot sev šo jautājumu

šis nav tev - netērē laiku

Dzejnieks saka, ka lielas laimes nav, bet tādi mazi ikdienības prieciņi. Tā ir atslēga.
Visi grib laimi, to lielo laimi. Tikai tā nevienam nenāk rokās. Un kā gan lai tā dotos rokās, ja tādas nav.
Tas tāpat kā iet mežā un medīt vienradzi. Var meklēt un meklēt, bet ja tāda nav, tad tev sāks likties, ka tu kaut ko nepareizi dari. Ka tu kaut kāds ne tāds. Kaut kā tev pietrūkst. Kaut kā ir par maz. Vai nu laika nav, vai par maz zināšanu, vai par maz diplomu, naudas un slavas par maz. Visas sevis limitējošās domas tu kā savu arsenālu ņem palīgā, lai kaut kā sev attaisnotu, kāpēc nevari atrast unikornu jeb vienradzi. Sākumā tev tas noder kā atruna, kāpēc nav izdevies trast. Taču vēlāk tu tam arī sāc ticēt, tu sevi sāc identificēt ar to, kā tev trūkst. Ja sākumā tu to mini kā iemeslu, tad pēc tam tu tas esi.
Ja tomēr dzenies pēc laimes, pēc vienradža, tad šis pasākums nav tev.

Biežāk uzdotie jautājumi

Protams! Pasākuma mērķis nav uztrenēt no pusprofesionāļa uz profesionāli.
Visas meistarklases un nodarbības veidotas tā, lai katram sniegtu ieskatu un iespēju izmēģināt sevis uzlabošanas instrumentus.
Ikviens dalībnieks it visu var darīt savā tempā un ritmā. Ļoti iespējams, ka kaut ko varēsi izdarīt vairāk, kaut ko mazāk. Tāpat kā visi pārējie.
Dažās meistarklasēs nemaz nav iespējama iepriekšēja sagatavošanās. Tādēļ pasākums piemērots ikvienam!

Ar pilnīgi visiem dalībniekiem mēs sazināsimies individuāli. Tāpēc būs vēl precīza informācijas, kā gatavoties. Taču jau tagad var teikt, ka Tev vajadzētu ņemt līdzi savu sporta/treniņu tērpu, peldkostīmu un jogas/vingrošanas paklājiņu. Ja Tev nav, tad arī nekas, sarūpēsim.

Ūdens būs pieejams visu laiku. Bez maksas. Tāpat arī ēdiens iekļauts.

Biohacking brīvdienas notiek Lantus lauku mājā, Valmieras rajonā. Augstāk norādīta adrese.

Pasākumā ierašanās ir piektdien, 27. novembrī no plkst. 13:00.

Nodarbību atklāšana/ sākums 13:45.

Beidzam RESTARTU svētdien, 29. novembrī plkst. 17:00.

Ēdiens visu 3 dienu garumā ir iekļauts dalības maksā. Nodrošināsim gan brokastis, gan pusdienas, gan vakariņas. Ūdens, kafija un tēja arī iekļauti dalības maksā.
Viena no ēdienreizēm – svētdienas noslēguma pikniks – pat tiks rīkots kā meistarklase ar ēst gatavošanas demonstrēšanu un stāstu par ēst gatavošanu, par receptēm un dažādiem knifiem no virtuves dzīves.

Esam ļoti pieredzējuši pasākumu (arī pavārkursu) rīkotāji, tādēļ esam sastapuši visdažādākās vajadzības un vēlmes attiecībā uz ēšanu.
Aptaujas anketā noskaidrosim katra vēlmes un vajadzības, kādas diētas piekopj, kādus produktus nelieto uzturā. Atbilstoši tam tiks pielāgotas ēdienkartes.
Ēdienos noteikti netiks iekļauti nekādi miltu un graudaugu izstrādājumi, ēdiens būs ar samazinātu ogļhidrātu daudzumu. Būsim arī fleksibli, lai ēdiens būtu piemērots, piemēram, veģetāriešiem un vegāniem.

Šajā nometnē tas nav tikai par aukstumu un rūdīšanos, bet par nervu sistēmas nostiprināšanu kopumā. Kā panākt, lai ikdienā stress tiktu sabalansēts ar atpūtu, atjaunošanos un lai katrs varētu apzināties un īstenot savu potenciālu. Tāpēc,ja tas liekas drusku par traku kāpt ledus vannā, tad tas nekas. Praktizēsim arī citas ļoti efektīvas metodes un vingrinājumus, lai nostiprinātu savu izturību, spēju atslābināties un sevi sajust labāk.

Katrs pats uzņemas atbildību par savu veselības stāvokli. Katrs pats zina, vai / un kādos pasākumos drīkst piedalīties.
Ja Tev ir kādi vīrusi vai jebkādas citas saslimšanas, kas var nelāgi ietekmēt citus, tad, protams, Tev nevajadzētu piedalīties.
Šis jautājums ir atbildams ļoti individuāli. Ja Tev rodas jautājumi, vai pasākums ir piemērots Tev, tad Tu par to vaicāsi mums. Līdz šim tā nekad nav bijusi problēma. Nekas arī neliecina, ka tā varētu būt problēma šajā RESTARTĀ.

Aizpildi pieteikuma anketu šeit.

Dalības maksa ir 227€ līdz 1. novembrim.

Pēc tam dalības maksa būs 247€. Taču pēc anketas aizpildīšanas, ja būs pieejamas brīvas vietas un ja Tavas atbildes anketā mums apliecinās, ka šis pasākums ir Tev, sazināsimies ar Tevi īsā telefona sarunā.
Tajā arī izstāstīsim, kāda ir RESTARTS ideja un uzsvari.
Pasākums mums un pārējiem 15 dalībniekiem ir īpašs notikums.

Sazinies ar mums šeit, rakstot epastu: zinamurniece@gmail.com un tālr.:  +371 29 391 554

Mans stāsts no 2014. gada

Tikai tagad, paskatoties atpakaļ, redzu, cik daudz kas ir noticis, cik liels darbs ir ieguldīts. Tieši tagad es spēju labi novērtēt sevis tik ļoti popularizēto frāzi – viss labais prasa ilgu laiku.
Man tikko palika 42 gads. Bildē blakus man vēl ir 41.
Varbūt kādreiz esi dzirdējis, ka vēlos nodzīvot līdz 120 gadiem. Tad nu lūk, šis koncepts ļauj saprast, ka man vēl ir daudz laika, un es spēju paciesties labām lietām, jo tās tiešām prasa ilgu laiku.
Tādēļ šobrīd esmu samērā labi pārslēdzies no rezultātu gaidīšanas uz procesa baudīšanu. Īpaši vienkārši šādi dzīvot ir tad, ja ir pieejama viena liela instrumentu/ rīku lāde, kas palīdz un stimulē procesus baudīt.

3 dienu programma

Atvērt durvju spraugu un sajust, kā garšo dzīve, kad esi kaut drusku vairāk izkārpījies no sava iestrēguma. Tas burtiski ir kā nospiest tava ķermeņa restarts pogu. Un ielādēt sistēmu no jauna. Pasākuma neatņemamās sastāvdaļas šajā pasākumā ir kustības, vingrošana un elpošana. Rūdīšanās. Par uzturu. Par gavēšanu. Sevišķi liels uzsvars uz to, kā veidot savu dzīvi un savu ikdienu tā, lai tu ik brīdi justos labi. Taču, lai tu virzītu savu dzīvi uz kādu lielāku mērķi. Lai tu iesāktu dzīvot savu dzīvi atbilstoši savai jēgai, savai lielajai vīzijai.

sajūtas

Kad tev starp prioritātēm nav ielikta sarakstā sevis saudzēšana, izgulēšanās, nesteidzīga ēdiena pagatavošana, sarunas ar savas ģimenes locekļiem.
Biohacking pieeja dzīvei. Ja tam tev nav laika, tad tikai laimīgas sakritības dēļ tev nedraud slimības gulta.
Ja tu neiepauzē tagad kā ikdienas praksi, tad tu būsi spiests paņemt pauzi pret savu gribu. Kad atradīsies ar lielu temperatūru, dullu galvu un ārsta receptēm. Gripa vai smaga saaukstēšanās būs vēl tikai, ja paveiksies. Par hronisko stresu, veģetatīvo distoniju, izdegšanas sindromu vai pat smagu depresiju neviens nedomā.
Vai esi kādreiz biji/-usi slims/-a? Tā smagāk, kad pilnīgi noteikti jāpaliek mājās. Kad pilnīgi noteikti tu nevari neko darīt, izņemot gulēt gultā un smagi justies. Man ir bijis. Paldies dievam, ja labu laiku atpakaļ. Atceries, kādas sajūtas ir. Ir tāds Joe Polish teiciens. Par veselību. Tam, kuram tā ir, ir 1000 vēlēšanās, – kam tās nav, ir tikai viena.

zināšanas

Meklēt sevi, rakstīt un domāt. Tas dod sajūtu, ka ir zināma kopsakarību redzēšana, plašāks skatījums. Vari iet daudzos virzienos. Tas rada fleksibilitātes un brīvības sajūtu. Meklēt pēc iespējas plašas un it kā nesaistītas zināšanas, jo pēc ilgāka vai ātrāka laika tas dos ļoti lielu pārliecības pieplūdumu. Iepazīt sevi caur sajūtām, bet arī ar objektīviem mērījumiem, kādus biohacking pasaulē nekautrējas izmantot. Miega kvalitāti, gaisa kvalitāti, glikozes līmeni asinīs vai asinsspiedienu. Tas ir pats pamats. Šādi var sākt modelēt savu nākotni. Tas ir interesanti. Dažreiz grūti. Šī ir spēlēšanās ar pavisam vienkāršu jautājumu. Lai paustu uz āru dažas lietas, kuras pa apziņas-zemapziņas kambariem plūst. Uzdod sev jautājumu. Pamēģini, izmantojot zināšanas par sevi, distancēties no sevis nākotnē. Jautājums ir: ko no visa, ko tagad dari, kā pavadi laiku, ar ko nodarbini savu prātu šobrīd, tu nožēlosi pēc 10 gadiem?

zinatkāre un pieredze

Jāizvēlas – jātrenē – pāriet no salīdzināšanās ar citiem (ar pārējo) pret zinātkāri/ ziņkāri. Kad turpini ļaut savam prāta procesam notikt pēc inerces, būsi tikai reakcijas režīmā. Tad tava nervu sistēma un arī tu apzināti redzēsi visu kā salīdzinājumu ar tavu iepriekšējo pieredzi. Lai nenotiktu iepriekšēji pieredzētais, lai izkļūtu no bažām par to, kā būs, tev jākļūst ziņkārīgam. Paskaties, kā tu reaģē, kad ar entuziasmu brauc uz ceļojumā. Tu pēti, tu skaties. Jaunas filmas, dziesmas, koncertus – it kā tev maģiski mazliet atslēgtos nervu sistēma, kas tevi grib tikai brīdināt un pasargāt no briesmām. No zināmā. It kā būtu draudi. Zinātkāre (curiosity) ir tā, kas ļauj tikai reģistrēt. Pie kam reģistrēt no jauna. Tā kā bērnam līdz 7 gadu vecumam. Tikai ienākošie signāli. Kas ļauj veidot jaunas nervu un smadzeņu sinapses. Kas tikai vēlāk tiks vai netiks reģistrēts un uztverts kā draudi. Kļūt zinātkāram – tas ir process un prakse. Tas nav stāvoklis. Kolīdz pārtrauc šādi darboties, dzīvot, tā atkal var iezagties draudu sajūta.

veselība un labsajūta ir process.
ja par augstāk minēto smīkņā, tad pajautā sev, kāpēc jūti iekšā pretestību

par lauku māju

Vieta mājas sajūtai!
Iekoptā lauku sētas ainava, ēkas, interjers rada noskaņu par latvisku vidi. Viesiem tiek piedāvāts atpūsties mājīgās istabiņās, kurās savienots senatnīgais ar moderno harmoniskā saskaņā. Lauku mājas lepojas ar goda zīmi “Latviskais mantojums”.
“Lantus”, Bērzaines pag., Kocēnu nov., Valmieras raj. LV-4208.

Kas ir RESTARTS?
Stāsts

Pasākums cilvēkiem, kam nepieciešams atvilkt elpu. Tiem, kas vēlas restartēties. Atbrīvoties no stresa, uzlabot smadzeņu darbību un iegūt vairāk enerģijas. Tas ir balanss starp racionālo, zinātnisko, starp sajūtām, garīgumu un fizisko. Trīs dienas. Profesionāli treneri. Praktiskas meistarklases. Noderīgas zināšanas. Jauni ieradumi. Sarunas ar līdzīgi domājošiem. Pozitīvas enerģijas uzrāviens turpmākai dzīvei. Sajūtu līmenī nebūsi sev neko līdzīgu atklājusi/-is tik efektīvā veidā un laikā!
Katru uztrauc drusku kaut kas cits. Kādam tie ir profesionālie jautājumi, kādam attiecības, kādam jāsakārto prioritātes dzīvē, kādam tā ir laika plānošana, vēl kāds domā, ka vajadzētu veselību savest kārtībā. Kas kopumā nozīmētu – izkratīt, izkustināt to drusku ierūsējušo eņģi.

Ko man deva Restarts?
Savu datoru restartēju katru dienu.
Pēc Restarta es restartēju savu ķermeni. Katru dienu. Tēlaini izsakoties, es ieguvu biohakinga instrumentu lādi, ar kuras palīdzību atrisinu jebkuru ikdienas situāciju. Jebkurā darbības jomā ikdienas restarts dod vienu svarīgu rezultātu – Tu esi soli priekšā pārējiem! Un pats galvenais, esmu iemācījies radīt enerģiju un justies labi. Katru dienu!


SIA “LATROSTRANS” FINANŠU DIREKTORS, RTU RĪGAS BIZNESA SKOLAS PASNIEDZĒJS, BIOHAKERIS, TIECAS UZ SUPEREFEKTIVITĀTI

Raivis Lucijanovs

citi pasākumi

Veselība un top performance ir process. Tas ir ikdienas notikumu virkne, kas summējas. Mēs zinām, ka pēc 30 vai 35 gadu vecuma viss paliek slikti, ja neko nedara. Daba mums paredzējusi kustēties, gulēt, uzņemt enerģiju, stiprināt nervu sistēmu, lai izdzīvotu un nestu labklājību. Šis iespējams tikai apzinot to, kā viss strādā, kas mums kaitē. Un ar atbilstošajiem instrumentiem parūpēties, lai mēs sasniegtu gan veselību, gan labsajūtu, gan top performanci.
Šie ir vien daži no pasākumiem, kuros apgūt visus šos procesus.

TOP PERFORMANCE
nodarbības uzņēmumiem

Lekcijas, nodarbības un semināri uzņēmumiem. Par to, kā sabalansēt savu fizisko stāvokli ar profesionālajām prasībām, vajadzībām un mērķiem. Gan individuāli, gan komandām.

RESTARTS
izkļūt no iestrēguma

Kam nepieciešams atvilkt elpu, kas vēlas restartēties. Brīvs no stresa un vairāk enerģijas. Balanss starp zinātnisko, sajūtām, garīgumu. 3 dienas. Profesionāli treneri. Praktiskas meistarklases.

Online
12 nedēļu programma

Motivācija ir tā, kas Tev ļauj uzsākt lietas. Ieradumi ir tie, kas liek Tev virzīties uz priekšu. 12 nedēļu online programma, lai Tavu jaunā gada motivāciju pārvērstu paliekošos ieradumos uz rezultātiem.