fit restarts

7 dienas Kiprā
no 18. līdz 25. martam

Sievišķība un fitness. Veselība un spēks. Skaistums un enerģija. 7 dienās veselīgas maltītes, katru dienu fiziskas aktivitātes – dažādi treniņi un prakses. Atbilstoši tavai sagatavotībai. Sarunas par veselīgu dzīvesveidu, uztura un treniņu mijiedarbību. Sasniegsi lielisku fizisko formu, mērķus, disciplīnu, motivāciju.

Uzturs

Veselīgs ēdiens, sarunas par uzturu, daudzas nianses un svarīgi ēšanas principi veselīgam ķermenim, izskatam, iekšējam spēkam un piepildījumam. Ēdiens ir viens no būtiskākajiem elementiem veselībā, labsajūtā, lai tevī būtu enerģija un sievišķīgais mirdzums.

Uztura pamatprincipi, padomi, kā sastādīt sev atbilstošu ēdienkarti, kas vairo nevis zog tavus iekšējos resursus. Tai skaitā arī ēstgatavošanas meistarklases.

Fitness

Rūpīgi izstradāta fizisko aktivitāšu programma vingram un kustīgam ķermenim. Lai tu ikdienā spētu izdarīt visu sev svarīgo. Kustība vairo kustību un veselība, skaistums un enerģija rodas kustībā. Ilgi būt savā spēka briedumā, bez skatīšanās pasē, cik veca vai jauna esi.

Ķermenis nezinās, kāds ir tavs vecums, ja nodarbināsi ar tev atbilstošām kustībām, kuru pamatus ieliksi šajās 7 dienās.

skaistums & enerģija

Skaistums un enerģija ir daudz vairāk nekā tikai kosmētika, krēmi un losjoni. Par to, no kā sastāv ilgdzīvošanas, labbūtības un izcilas veselības nianses. Tādēļ runāsim un praktizēsim tās veselības lietas, kuras veicinās tavu labsajūtu. Tas iedos izpratni, kas darāms, lai tev enerģijas būtu daudz, lai mirdzums un spožums, kāds tev no dabas dots, varētu izpausties un būtu pamanāms ikvienam, kas uz tevi paraudzītos.

Aktivitāšu programma

fiziskās aktivitātes

Solvitas
Vaisjūnes pavadībā izstrādāta kustību programma:

Rīta vingrošanas prakses. Spēka un skaistu
muskuļu funkcionālie treniņi ar un bez  svariem. Izturības un dinamiskie
treniņi. Lokanības un kustīguma prakses. Sevis prezentēšanas meistarklases, jeb
kā sevi sagatavot sava skaistuma, elegances  pasniegšanai dzīvē un
fotokameras priekšā.

Potenciāla elpošana

Elpošanas prakses iekšējai enerģijai, mieram, fokusam un mērķu sasniegšanai.
Tai skaitā elpošanas prakses, ar kuru palīdzību varēsi ieskatīties savos iekšējos resursos un īstenot savu potenciālu. Atpazīt iekšējos blokus, limitācijas, lai sasniegtu savus mērķus un īstenotu sapņus.

Uztura meistarklases

Ēstgatavošana un uztura pamatprincipu izzināšana ir būtiska ikvienai, kas vēlas skaistāku ķermeni, matus, nagus un vienkārši vairāk enerģijas. Veselība sākas virtuvē.
Tādēļ šo 7 dienu ietvaros paredzētas gan sarunas, gan arī praktiskas ēst gatavošanas nodarbības.

Pārgājieni & izbraucieni

Šajā fitnesa retrīta programmā esam iekļāvuši izbraucienus, pārgājienus, kas ļaus mums apskatīt gan Kipras salas skaistākos objektus, izbaudīt dabu. Vienlaicīgi apvienojot ar kustību, kalnos kāpšanu un vietējā ēdiena izbaudīšanu. Vairākkārt dosimies nelielās dienas ekskursijās.

Fotosesijas

Kā patīkamu odziņu uz kūkas piedāvājam šajā retrītā profesionāla fotgrāfa sesijas, lai tu varētu pamanīt, kādas izmaiņas ar tevi notikušas pirms un pēc šī pasākuma. Saņemsi vairākas bildes, kuras izmantot savām vajadzībām. Vai tas būtu publicēšanai sociālajos tīklos, vai vienkārši izveidot savu atmiņu albumu.

Profesionāli veidotas bildes, kas radītas siltajā Kipras saulē, būs patīkamu atmiņu atskaņas.

Dalības maksa

Dodies 7 dienu fitness & sava piepildījuma retrītā

Dalības maksā ietilpst:
✅* Transfērs no/ uz lidostu Paphos, Kiprā
✅* ēdiens divas reizes dienā + uzkodas, augļi utml.
✅* Nodarbības un prakses, kas ietvertas programmā
✅* izbraucieni un ekskursijas
✅* dzīvošana villās pa 2 cilvēkiem istabiņā
✅* profesionāla fotogrāfa bildes

Dalības maksā neietilpst:
❌* aviobiļete (šobrīd lidojuma izmaksas tiešajam lidojumam ar Ryanair 160€)
❌* 2 reizes vakariņas ārpus villas, kādā no vietējiem restorāniņiem
❌* dzīvošana vienvietīgā istabiņā (papildu izmaksas par vienvietīgo istabu 150€)  

949€*

* Piesakoties līdz 25. decembrim. Pilna dalības maksa 1199€.

Par vietu un dzīvošana villās​

villas

Dzīvošana villās, ērtās un skaistās istabās. Dzīvošana paredzēta pa 3 cilvēkiem vienā villā un pa 2 cilvēkiem vienā istabā. Tomēr papildu iespējams pieteikties uz dzīvošanu vienvietīgā istabiņā.

Vide & baseini

Villas pagalmā pieejams peldbaseins. Sava telpa un apstākļi, lai baudītu sauli, siltumu un nesteidzīgu atmosfēru iekšējam mieram, harmonijai un sevis pilnveidošanai caur savu sapņu īstenošanu.

Jūras skati

Villas atrodas skaistā pakalnē ar fantastisku skatu uz jūru. Ar lieliskām āra terasēm, uz kurām baudīt augļus, dzērienus un veselīgās maltītes. Iedvesmoties un smelties dzīves prieku un enerģiju.

Organizatori, kas rūpēsies par Tavu izaugsmi

Solvita Vaisjūne

42 gadi, 2 bērnu mamma.
Savas dzīves un SHALY fashion autore.
IFBB Latvijas federācijas licencēta sportiste. Divkārtēja dalība starptautiskajās fitnesa sacensībās IFBB international CUP Riga Pearl. 2023. gadā ieņemot 2.vietu kategorijā Masters Fit Model. Fitnesa entuziaste, kas sasniegumus guvusi, pateicoties darbam ar sevi, disciplinētai pieejai un noturīgam fokusam uz mērķi, jūtas skaista, laimīga, enerģiska un ikdienu soli pa solim iet uz savu sapņu īstenošanu.
Viņas ikdienas profesionālā darbība un izglītība ir apģērbu modelētāja. Sava zīmola SHALY fashion autore. Pati šuj un modelē skaistus apģērbus, veļu un aksesuārus. Sievišķība un radošums. Instagram @shalyfashion.
20 gadu pieredze modeles darbā, apģērbu demonstrēšana (defile) un fotosesijas.
15 gadu pieredze vizāžista darbā.
Dzīves moto: man pilnīgi pietiek ar pašu labāko.

Kaspars Vendelis

Ieklausīties sevī, sajust sevi un sev mīļos līdzcilvēkus ir tas, kā padarīt pasauli skaistāku. Tieši ar šādu attieksmi pieeju gan savas dzīves veidošanai, gan arī esot blakus tiem, kas lietas redz līdzīgi. Plūstoši, brīvi un spēcinoši – caur veselību, caur elpu, caur iekšēju un ārēju spēku uz savu pilno potenciālu – šādi rīkoju visas savas aktivitātes. Sev, tev un ikvienam, kas nonāk mūsu savstarpējās mijiedarbības telpā.

Potenciāla treneris, veselības komunikators, lektors, autors, starptautisks lektors, biohakeris un 5 bērnu tēvs. 

Potenciāla elpošanas vadītājs, RESTARTS sevis izzināšanas retrītu organizators.

 

0
YOUR CART
  • No products in the cart.