restarts

ķermenim, enerģijai & mieram

7 dienas Kiprā
no 30.septembra līdz 7. oktobrim

Sievišķība, enerģija un iekšējs miers un ķermenisks piepildījums. Veselība un spēks. Skaistums un enerģija. 7 dienās veselīgas maltītes, katru dienu fiziskas aktivitātes – dažādi treniņi un prakses. Atbilstoši tavai sagatavotībai. Sarunas par veselīgu dzīvesveidu, uztura un bodyART treniņu mijiedarbību. Sasniegsi lielisku fizisko formu, kustīgumu, mērķus, disciplīnu, motivāciju.

Tev nav jābūt formā, lai pieteiktos! Tu piesakies, jo vēlies būt formā. Ķermenī, sajūtās un dvēselē.

Uzturs

Veselīgs ēdiens, sarunas par uzturu, daudzas nianses un svarīgi ēšanas principi veselīgam ķermenim, izskatam, iekšējam spēkam un piepildījumam. Ēdiens ir viens no būtiskākajiem elementiem veselībā, labsajūtā, lai tevī būtu enerģija un sievišķīgais mirdzums.

Uztura pamatprincipi, padomi, kā sastādīt sev atbilstošu ēdienkarti, kas vairo nevis zog tavus iekšējos resursus. Tai skaitā arī ēstgatavošanas meistarklases.

bodyART & ķermenis

Rūpīgi izstradāta ķermeniski fizisko aktivitāšu programma vingram un kustīgam ķermenim, caur bodyART kustību praksēm. Lai tu ikdienā spētu izdarīt visu sev svarīgo. Kustība vairo kustību un veselība, skaistums un enerģija rodas kustībā. Ilgi būt savā spēka briedumā, bez skatīšanās pasē, cik veca vai jauna esi.

Ķermenis nezinās, kāds ir tavs vecums, ja nodarbināsi ar tev atbilstošām kustībām, kuru pamatus ieliksi šajās 7 dienās.

skaistums & enerģija

Skaistums un enerģija ir daudz vairāk nekā tikai kosmētika, krēmi un losjoni. Par to, no kā sastāv kvalitatīvas ilgdzīvošanas, labbūtības un izcilas veselības nianses. 

Tādēļ runāsim un praktizēsim tās veselības lietas, kuras veicinās tavu labsajūtu. Tas iedos izpratni, kas darāms, lai tev enerģijas būtu daudz, lai mirdzums un spožums, kāds tev no dabas dots, varētu izpausties un būtu pamanāms ikvienam, kas uz tevi paraudzītos.

Aktivitāšu programma

bodyart

bodyART pieeja kustībām, ķermenim un cilvēkam kopumā ir veidota, lai atklātu mieru sevī, attīstītu un stiprinātu ķermeni, prātu un dvēseli kā vienotu veselumu. Šis kustibu virziens apvieno jogas, Austrumu cīņu, ārstnieciskās vingrošanas, lokanības, spēka un pareizas elpošanas paņēmienus. Pēc senās Ķīnas medicīnas un Austrumu filozofijas zināšanām.

Potenciāla elpošana

Elpošanas prakses iekšējai enerģijai, mieram, fokusam un mērķu sasniegšanai.
Tai skaitā elpošanas prakses, ar kuru palīdzību varēsi ieskatīties savos iekšējos resursos un īstenot savu potenciālu. Atpazīt iekšējos blokus, limitācijas, lai sasniegtu savus mērķus un īstenotu sapņus.

Uzturs

Ēstgatavošana un uztura pamatprincipu izzināšana ir būtiska ikvienai, kas vēlas skaistāku ķermeni, matus, nagus un vienkārši vairāk enerģijas. Veselība sākas virtuvē.
Tādēļ šo 7 dienu ietvaros paredzētas gan sarunas, gan arī praktiskas ēst gatavošanas nodarbības.

Pārgājieni & izbraucieni

Šajā ķermeniski dvēseliskajā un harmonizējošā retrīta programmā esam iekļāvuši izbraucienus, pārgājienus, kas ļaus mums apskatīt gan Kipras salas skaistākos objektus, izbaudīt dabu. Vienlaicīgi apvienojot ar kustību, kalnos kāpšanu un vietējā ēdiena izbaudīšanu. Vairākkārt dosimies nelielās dienas ekskursijās.

Fotosesijas

Kā patīkamu odziņu uz kūkas piedāvājam šajā retrītā profesionāla fotgrāfa sesijas, lai tu varētu pamanīt, kādas izmaiņas ar tevi notikušas pirms un pēc šī pasākuma. Saņemsi vairākas bildes, kuras izmantot savām vajadzībām. Vai tas būtu publicēšanai sociālajos tīklos, vai vienkārši izveidot savu atmiņu albumu.

Turklāt fotosesija nav tikai par fotogrāfijām vai pozēšanu. Tas ir par sevis atklātības procesu, par savas iekšējās pārliecības paušanu, varbūt mazliet diskomforta, tomēr sajust sevi visa centrā.

Profesionāli veidotas bildes, kas radītas siltajā Kipras saulē, būs patīkamu atmiņu atskaņas.

Dalības maksa

Dodies 7 dienu fitness & sava piepildījuma retrītā

Dalības maksā ietilpst:

✅* Transfērs no/ uz lidostu Paphos, Kiprā

✅* ēdiens divas reizes dienā + uzkodas, augļi utml.

✅* Nodarbības un prakses, kas ietvertas programmā

✅* izbraucieni un ekskursijas

✅* dzīvošana villās pa 2 cilvēkiem istabiņā

✅* profesionāla fotogrāfa bildes

Dalības maksā neietilpst:

❌* aviobiļete (šobrīd lidojuma izmaksas tiešajam reisam ar Ryanair 170€)

❌* 2 reizes vakariņas ārpus villas, kādā no vietējiem restorāniņiem

❌* dzīvošana vienvietīgā istabiņā (papildu izmaksas par vienvietīgo istabu 175€)

 

999€*

* Veicot pilnu maksājumu līdz 1.jūnijam, dalības maksa 999€. 

* Līdz 15. jūlijam, ar vietas rezervācijas maksu 250€, dalības maksa 1’049€.

Pilna dalības maksa 1’299€.

 

Par vietu un dzīvošana villās​

villas

Dzīvošana villās, ērtās un skaistās istabās. Dzīvošana paredzēta pa vairākiem cilvēkiem vienā villā un pa 2 cilvēkiem vienā istabā. Tomēr papildu iespējams pieteikties uz dzīvošanu vienvietīgā istabiņā.

Vide & baseini

Villas pagalmā pieejams peldbaseins. Sava telpa un apstākļi, lai baudītu sauli, siltumu un nesteidzīgu atmosfēru iekšējam mieram, harmonijai un sevis pilnveidošanai caur savu sapņu īstenošanu.

Jūras skati

Villas atrodas skaistā dabas ieskaiutā vidē ar fantastiskiem skatiem visapkārt. Ar lieliskām āra terasēm, uz kurām baudīt augļus, dzērienus un veselīgās maltītes. Iedvesmoties un smelties dzīves prieku un enerģiju.

Biežāk uzdotie jautājumi

Tev tikai jāvēlas būt savā labākajā formā, pat ja tu esi tālu no tās. Tas ir par to, lai sajustu sevi, sajustu savu ķermeni, ko tas spēj vai nespēj, un izprast, uz ko tas ir spējīgs.

Patiesībā tas domāts tieši tev, ja vēlies būt sevis labākā versija un īstenot savu potenciālu. Turklāt ne tikai fiziski/ ķermeniski, bet arī psiho-emocionāli un dvēseliski autentiski.

Esam izveidojuši programmu, kas domāta tieši tām sievietēm, kuras vēlas nonākt būt savā labākajā formā. Būt harmonijā ar savu iekšējo pasauli. Kļūt sievišķīgi maigai un stiprai vienlaicīgi, skaistai un enerģiskai. 

Tādēļ iepriekšēja pieredze un kaut kāda speciālā sagatavotība nav nepieciešama.

✅Tu iegūsi laiku sev,

✅Tu iepazīsies ar citām apņēmības pilnām, iedvesmotām un darboties gribošām sievietēm.

✅Tu iegūsi iespēju apstāties no ikdienas skrējiena, rūpēm par citiem cilvēkiem, brīva no ikdienas atbildībām un pienākumiem.

✅Tu sajūtīsies skaistāka un enerģiskāka, jo aktivitātes un nodarbības iedos Tev lieliskas ķermeniskas un garīgas sajūtas

✅Tu ēdīsi veselīgi un apgūsi vērtīgas zināšanas par uzturu, kā pagatvot sev un tuvajiem labu un enerģiju sniedzošu ēdienu

✅Tu paceļosi savā iekšējā pasaulē un piedalīsies apziņu paplašinošos procesos caur elpošanu un apzinātības treniņiem

✅Tu ieraudzīsi un pieredzēsi sauli, siltumu, dabu un jūru, kad vēl Latvijā būs samērā drēgns un vēss laiks

✅Tu iegūsi sev profesionāla fotogrāfa skaistas bildes

✅Tu atpūtīsies un piepildīsi sevi, lai ikdienā atgriežoties Tev netrūktu apņēmības turpināt īstenot savu potenciālu. 

✅Diezgan liela iespēja, ka būsi arī par dažiem kilogramiem vieglāks, ar lielāku muskuļu masu un starojošs. Noteikti ar paplašinātu apziņu.

– Dalības maksa, piesakoties līdz 1. jūnijam, veicot maksājumu vienā reizē ir 999,- Eur. 

– Piesakoties līdz 1. jūnijam, un iemaksājot rezervācijas maksu 250,- Eur, dalības maksa ir 1049,- Eur.

Pēc tam PILNA dalības maksa ir 1199,- Eur.

Dalības maksā ietilpst:

✅transfēri no uz lidostu Paphos.

✅Transports, pārgājieni,

✅nakšņošana villā

✅2 ēdienreizes dienā.

✅meistarklases, nodarbības un lekcijas.

Ja vēlies dzīvot atsevišķā vienvietīgā istabā, tad papildu tam ir 175Eur maksa.

❌aviobiļete neietilpst dalības maksā. Uz šo brīdi jārēķinās ar 130-160eur.

Piesakoties (aizpildot pieteikuma anketu) šim braucienam tas neuzliek par pienākumu maksāt. Pieteikuma anketa nepiceiešama, lai mums būtu tava kontaktinformācija un mēs varētu sazināties, izrunāt organizatoriskās nianses, atbildēt uz jautājumiem, ja tādi radušies. 

Mēs organizatori ar jums personiski sazināsimies un sarunāsim par visu.

Rezervēts brauciens skaitītos tikai tad, ja būsi arī veikusi rezervācijas maksu 250 Eur apmērā.

Papildu informāciju un detalizētāks izklāsts par lietošanas noteikumiem un uzņēmuma politiku, lasi sadaļā lietošanas noteikumi”!

Iemaksājot 250 Eur rezervācijas maksu, tu nodrošini sev vietu ceļojumā. Ja gadījumā vēlāk tu pārdomā, vai kādu citu iemeslu dēļ nepiedalies braucienā, šī rezervāvijas summa netiek atmaksāta.

Atlikušo dalības maksu jāveic vismaz 1 mēnesi pirms brauciena.

Aviobiļete neietilpst dalības maksā. Tās iegādi varam organizēt mēs, tikai tad maksa par šo ir 30 Eur, vai arī tu vari to darīt pati. 

Lūk, norādītie lidojuma laiki/ reisi:

Lidojums ir 30. septembrī tiešais reiss ar Ryanair no Rīgas uz Paphos. Lidojums atpakaļ 7. oktobrī no Paphos uz Rīgu.

Uz 23. aprīli aviobiļetes cena ir 170,-Eur.

 

Dalības maksā ietilpst visi transporta/ transfēru izdevumi. Pārgājieni un ekskursijas.

Nakšņošana 7 naktis. Kā arī ēdiens 2 reizes dienā.

Dalības maksā neietilpst aviobiļešu iegāde un 2 ēdienreizes, kura tiks organizētas kā papildu aktivitāte kādā vietējā restorāniņā.

Kādas lietas jāņem līdzi, kas jāsarupē no ekipējuma utml, par to informēsim vismaz vienu mēnesi pirms ceļojuma.

Tāpat arī ir plānota viena klātienes tikšanās reize, kad iepazīsimies, izrunāsim visas organizatoriskās lietas, vietēji dzīvošanas apstākļi utml.

Pilnīgi visu aprakstīt nav iespējams. Tādēļ ir iespējami jautājumi, uz kuriem atbildes varam sniegt telefonsarunā vai e-pastā.

Raksti: kaspars@tavsrestarts.lv
vai zvani: 2655 6558

RESTARTS organizators Tavai izaugsmei & transformācijai

Kaspars Vendelis

Ieklausīties sevī, sajust sevi un sev mīļos līdzcilvēkus ir tas, kā padarīt pasauli skaistāku. Tieši ar šādu attieksmi pieeju gan savas dzīves veidošanai, gan arī esot blakus tiem, kas lietas redz līdzīgi. Plūstoši, brīvi un spēcinoši – caur veselību, caur elpu, caur iekšēju un ārēju spēku uz savu pilno potenciālu – šādi rīkoju visas savas aktivitātes. Sev, tev un ikvienam, kas nonāk mūsu savstarpējās mijiedarbības telpā.

Potenciāla treneris, veselības komunikators, lektors, autors, starptautisks lektors, biohakeris un 5 bērnu tēvs. 

Potenciāla elpošanas vadītājs, RESTARTS sevis izzināšanas retrītu organizators.

 

Atsauksmes

Elīna

Neaprakstāms ieguldījums sevī, pašizaugsmē, piepildījumā, mierā, sevis pašizzināšanā utt.

Sirsnīgs, liels PALDIES!🤍

Inese

Nāku ar labām ziņām. Lai gan skeptiski uztvēru Kaspara ieteikumu par svara iepējamām izmaiņām, tomēr nosvēros. Man ir tādi advancētāki svari, kas šodien rāda brīnumus.🤩

Svars tikai kāds puskg nost, kas man bieži šaudās. Bet, kas tur tālāk…ooo…tauku % nokritis par 7%, kas ir ļoti daudz. 6% muskuļu masas pieaugums. Pieaudzis ūdens daudzums.

Un pats labākais – metaboliskais vecums samazinājies par 4 gadiem.

Vineta

Vērtīgas zināšanas, dalīšanās, jaunas pieredzes un jauni cilvēki, darīt, to kas patīk, būt prom no ikdienas un rūpēm, iepazīt sevi.

Karīna

Viens no labākajiem lēmumiem manā dzīvē piedalīties šāda veida pasākumā. Esmu ļoti patīkami pārsteigta ar iegūto mieru sevī. 100% iesaku katram šāda veida atpūtu, jo es nevaru sagaidīt, kad būs nākamais brauciens.

Atskats uz marta fitRESTARTU bildēs

0
YOUR CART
  • No products in the cart.