laiks restartam

Sevi uzlādēt, sevi restartēt, lai izkļūtu no visāda veida iestrēguma savā dzīvē.
Ar rīkiem, caur nodarbībām ar iedvesmojošiem cilvēkiem

Kas ir 3 dienu RESTARTS?​

Pasākums 3 dienu garumā. Šajās dienās uzlādēsies, gūstot iedvesmu un patīkamas sajūtas.  Ar elpošanu un rūdīšanos, ar nervu sistēmas stiprināšanu. Ar apzinātību un mieru. Šī ir Tava iespēja apgūt reāli izmantojamas pieejas, lai panāktu tieši to, ko Tu vēlies - būt laimīgs.

Kam šis pasākums domāts?

Pasākums cilvēkiem, kam nepieciešams atvilkt elpu. Tiem, kas vēlas restartēties. Atbrīvoties no stresa, uzlabot smadzeņu darbību un iegūt vairāk enerģijas. Tas ir balanss starp racionālo, zinātnisko, starp sajūtām, garīgumu un fizisko. Trīs dienas. Profesionāli treneri.

ko sagaidīt no RESTARTA?

Katru uztrauc drusku kaut kas cits. Kādam tie ir profesionālie jautājumi, kādam attiecības, kādam jāsakārto prioritātes dzīvē, kādam tā ir laika plānošana, vēl kāds domā, ka vajadzētu veselību savest kārtībā. Kas kopumā nozīmētu - izkratīt, izkustināt to drusku ierūsējušo eņģi.

Tuvākie RESTARTS pasākumi

12 nedēļu RESTARTS programma

Ja šogad beidzot vēlies sasniegt to, kas tev līdz šim nav izdevies … tad, lai kādas pūles tu līdz šim pielicis, tad šī raksta izlasīšana ir pats svarīgākais, ko šodien vari izdarīt! Esmu sagatavojis online programmu, kura palīdzēs nodefinēt tavu 2020. gada tematu, izvirzīt konkrētus mērķus, pārvarēt iemeslus, kādēļ vēl neesi tos sasniedzis, un veidot ieradumus, lai beidzot dzīvē īstenotu to, ko tu patiešām vēlies.

3 dienu biohacking nometne

No 21. līdz 23. augustam. 3 biohacking rīku dienas. Lieliskā modernā lauku mājā. 🌿uzturs un ēst gatavošana 🌿rūdīšanās, aukstumpeldes 🌿 kustības, aktivitātes, pārgājieni 🌿mērierīces un tehnoloģijas 🌿 daba, meža peldes un elpošana 🌿veselīgas ikdienas dizains 🌿sarunas un filozofēšana.

14. - 16. augusts

#12 RESTARTS 3 DIENU PASĀKUMS

Lektori vada lekcijas-meistarklases, tiek sagatavoti materiāli, tad tas viss rotē ap vienotu ideju. Svarīgi ir runāt par vienu un to pašu caur dažādiem tematiem. Tā nav vienkārši sevis izzināšanas nometne. Tā ir iespēja palūkoties uz sevi caur garīgo prizmu.

zibRESTARTS 2021 - 17./18.jūlijs

Episkākais RESTARTS pasākums kā festivāls. Ar mūziku, koncertiem, meistarklasēm. Transformējoši, izklaidējoši, uzlādējoši. Pasākumā būs gan elpošana, gan rūdīšanās, gan skaņa, gan vibrācijas, gan citi uzlādējošo cilvēki. 

Ko par restarts pasākumiem citi saka

"Ir dienas, kad es apzinos, ka esmu labi nostāvējis auksts šampānietis, bet jāatzīst gan, ka vairāk bija dienas, kad uzskatīju, ka esmu kā veca, sarūgusi bērzu sulas pudele, kas mētājas kādā tumšā pagrabā, nevienam nevajadzīga. Restarts bija kā blieziens pa noputējušas pudeles kakliņu, kas izšāva korķi ar lielu blīkšķi un nu var baudīt laba, auksta šampānieša jūru un aizmirst par veco bērzu sulu."

Ieva Ozoliņa

Cilvēkiem šo nevajag, taču, lai nevazātu jūs riņķī pa aplinku ceļiem, apiešu citu domas, jo tās uzskaitīt un atspēkot prasītu daudz laika: uzklausi manējās. Es neko nevienam nevaru ieteikt. Cilvēkam pašam jāsaprot. Katram līdz tam ir jāizaug. Uz tādām lietām pavelkas tikai tādi, kas par to domā, kas iekšēji jūtas gatavi. Turklāt šeit ir praktiska pieeja. Kad runa ir par laimīgu dzīvi, nesakiet man, ka jūs balsojat: ”Šai pusē, šķiet, ir taisnība…..” Kaut vai atslābināties – tas prasa treniņu, pie tā ir jāstrādā. Parasti tu jau atslābinies caur citiem līdzekļiem, Tu izmanto “short cut”. Darot tikai to, var iemācīties, kāpēc man labāk nemeklēt pārbaudītu labumu tādu, ko varu izjust, nevis tādu, ar ko plātīties!

Mārtiņš Štrauss

Pieredze no RESTARTS 3 dienu pasākuma

Piedalies 3 dienu RESTARTS pasākumā

Daži iespaidi no vairāk nekā 100 RESTARTS dalībniekiem

  • Nekad nebiju aizdomājusies par elpošanas nozīmi ikdienā.
  • Elpošana – atklāju elpošanas iespēju dziļumu.
  • Aukstuma treniņš – kontrastduša, meklēju papildus elpošanas treniņus.
  • Mazgājos aukstā dušā, internetā precīzāk sameklēti somatiskie vingrojumi, daļēji ieviesti rīta vingrošanas programmā, atkārtoti fermentēju dārzeņus.
  • Ja Tu mīli sevi, tad Restarts ir viens no labākajiem veidiem kā to pierādīt ne tikai ar vārdiem, bet arī ar darbiem. Restarta laikā Tu saproti, kas patiesībā ir vērtība, kā to iegūt, noturēt un dalīties.
  • Restarts – jaudīgs un koncentrēts iedvesmas, jaunu paradigmu un konceptu lādiņš! Iespēja izkāpt no komforta zonas, sajust sevī jaunu spēku un dzīvesprieku.
  • Restarts ir kā trīs dienas, kuras Tu pavadi ar lupu pret sevi un beidzot iepazīsti katru stūrīti!Un tad sāc domāt no kuras puses ķerties visam klāt, kas pa dzīvi sakrājies!Bet restartā apkārt ir lektori, kas iedod roku un ar lukturīti parāda pareizo virzienu!Un Tavs uzdevums ir gaužām vienkāršs- iet un darīt! Dzīvot savu labāko dzīves versiju!:).
  • Ceļos agrāk, vingroju, cenšos no rītiem ēst interesantāk, saturīgāk.
  •  Uztura lekcija, kas vislabāk saslēdza kopā ideju par to, ka viss ķermenī ir saistīts. Nav atrautu lietu kā, piemēram, tikai termoregulācija vai elpošana.
  • Kāpēc piedalīties? Jo pasākums pilnībā attaisno savu nosaukumu “RESTARTS”. Fizisks, garīgs, emocionāls restarts.

Tu zini vēl kādu, kuram šis pasākums varētu būt noderīgs?

Padod ziņu tālāk un ļauj viņiem restartēties!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
E-pasts
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+

RESTARTS Komanda

2012_vs_2019

Kaspars Vendelis

RESTARTS & Biohacking kopienas veidotājs, 3 bērnu tēvs, renesanses vīrietis

Lielāku skaidrību, pārliecību un mazāk stresa. Vairāk enerģijas, jo iemācīsies neiztērēt visu gribasspēku un motivāciju uz liekām darbībām.

Kā veidot mentālos modeļus, ikdienas ieradumus, lai atbrīvotu laiku un enerģiju prioritātēm – veselībai, ģimenei, sociālajām saitēm, naudas pelnīšanai, hobijiem un sirdslietām. Lai justos labi un droši. Dzīvot ilgi, veselīgi un piepildīti.

Dzīvē nav jāmaina viss uzreiz. Ar viena grāda leņķa konceptu ilgākā termiņā var mainīt daudz ko. Tas nenozīmē uzreiz iet prom no darba, kas tev izsūc dvēseli. Bieži vien gandarījumu var atrast tur, kur esi. Galvenais ir tomēr meklēt.

Zina Mūrniece

Cigun trenere, nūjošanas instruktore, RETSARTS organizatore​

Kā sevi atjaunot un iesākt enerģisku dienu. Praktiska nodarbība ar idejām – kā šo vingrošanu darīt pašam mājas apstākļos savā ikdienā. Šādi iesākot dienu, tā paies mundrāk, ar skaidrāku galvu un darba sparu. Kā arī noslēdzot dienu, mēs iegūstam labāku nakts mieru un pilnvērtīgāku atpūtu.

Kā sākt dienu ar prieku un pozitīvu enerģiju? Kādi vingrinājumi palīdz sasniegt šo enerģijas lādiņu? Ko un kā darīt, lai Tu palīdzētu savam prātam, ķermenim un garam būt līdzsvarā?

ELPOT + KUSTĒTIES + DOMĀT

@RESTARTS 2020 | SIA "Garšo Grupa"