miniRESTARTS • Latvijas pilsētās

Restartējies un uzlādē sevi miniRESTARTĀ!

Kas ir mini RESTARTS?

12 stundas, kurās uzlādēsies, gūsi iedvesmu un labas sajūtas. Ar elpošanu un rūdīšanos, ar nervu sistēmas stiprināšanu. Ar apzinātību un mieru. Caur kustību un jautrību, caur mūziku un smiekliem. Trenējot sevī drosmi, stiprinot pārliecību un attīstot prāta stāvokli, lai sasniegtu savus mērķus. Šī ir Tava iespēja apgūt reāli izmantojamas pieejas, lai panāktu tieši to, ko Tu vēlies – būt laimīgs. RESTARTS komanda viesosies vairākās Latvijas pilsētās, lai kopā ar novadniekiem uzlādētos. Mēs brauksim uz Cēsīm – 27.oktobrī; Ogre – 2.11.; Jelgava – 9.11.; Daugavpils – 15.11.;  Jēkabpils – 16.11.; Lubāna – 17.11.; Liepāja – 23.11.; Valmiera – 7.12.Dod ziņu un tiekamies mini-RESTARTĀ!

Par organizatora redzējumu

Man svarīgi, lai RESTARTS nebūtu kā vienkārši salikts viss kopā, kas ir interesanti. Programmai un saturam jābūt vienotam. 
Ja lektori vada lekcijas-meistarklases, tiek sagatavoti materiāli un informācija, tad tas viss rotē ap vienotu ideju. Man svarīgi ir runāt par vienu un to pašu caur dažādiem tematiem. Tā nav vienkārši sevis izzināšanas nometne, kurā dalībniekiem iespēja palūkoties uz sevi caur garīgo prizmu.
Ja stāsts ir par sevis restartēšanu 12h, tad saturs un tā secība sastādīta tā, lai mēs izkustētos ārā no iestrēguma stāvokļa, kādā katrs no mums drusku ir. Kādā no jomām. Kādam tie ir profesionālie jautājumi, kādam attiecības, kādam sakārtot prioritātes dzīvē, kādam tā ir laika plānošana, vēl kāds domā, ka vajadzētu veselību savest kārtībā. 

Ko sagaidīt no pasākuma?

Katru uztrauc drusku kaut kas cits. Kādam tie ir profesionālie jautājumi, kādam attiecības, kādam jāsakārto prioritātes dzīvē, kādam tā ir laika plānošana, vēl kāds domā, ka vajadzētu veselību savest kārtībā. Kas kopumā nozīmētu – izkratīt, izkustināt to drusku ierūsējušo eņģi.
Tāpēc programma mērķtiecīgi sastādīta tieši šim.
Programmā būs gan vairāka veida kustības, uzturs-ēdiens, elpošana, skaņa, mentālie un prāta stāvokļa aspekti, kā arī sociālais aspekts jeb būšana kopā ar citiem. Kam šādu jautājumu risināšana, instrumentu meklēšana un apgūšana ir dienas kārtībā. Tāpat kā Tev.

Ieguvumi

Pieredze, kuru tu iegūsi, piedaloties trīs dienu RESTARTS pasākumā:
 • Kā veidot veselīgas ēšanas paradumus;
 • Kā pielietot dažādas elpošanas tehnikas ikdienā stresa situācijās;
 • Kā uzlabot savu miega kvalitāti;
 • Kā aktivizēt smadzeņu darbību, izmantojot kustības;
 • Kā nostiprināt savu nervu sistēmu ar rūdīšanos;
 • Kā iemācīties izlādēt savas emocijas;
 • Kā veidot ikdienas ieradumus
 • Kā atjaunot sevi un enerģiski iesākt katru dienu;
 • Kā fiziskās aktivitātes iekļaut ikdienas rituālos.
 • Kāpēc biohacking?

  Biohacking nav nedz ideoloģija, nedz kaut kāds konkrēts virziens. Tas ir veids, kā uzlūkot savas veselības un pašsajūtas uzlabošanu. Caur zinātni, tehnoloģijām un dabu. 
  Biohakinga un dzīves procesu pamatā – atpazīt to, kas dara mums pāri/kas kaitē, un atpazīt to, kas mums palīdz/ uzlabo.
  Visus pirmos jāsamazina, cik vien var, otros – jāvairo.
  Tā būs ar sistēmisku pieeju un stratēģiju, kā uzlabot sevi: veidot ieradumus, uzlabot smadzeņu darbību, muskuļus, miegu, uzturu, nervu sistēmu jeb noturību pret stresu.
  Ar daudzām jau zināmām pieejām un tehnikām, sekot sev līdzi, sajust un uzlabot.

  Norises vieta - lielās Latvijas pilsētas

  Tagad uzsākam vienu sēriju ar miniRESTARTIEM. Izbraukuma pasākumi pa dažādām Latvijas vietām.
  Kondensēta versija lielajam RESTARTAM. Ar visām galvenajām eklektiski atlasītājām meistarklasēm un nodarbībām.
  Atdzimšanas elpošana, savas apziņas un zemapziņas sasinhronizēšanās. Šis ir tas, ar ko sākas ikviens restarts. Citas neatņemamās sastāvdaļas šajā pasākumā ir cigun vingrošana, kā arī kustības vispār. Arī rūdīšanās. Par uzturu.
  Mēs brauksim uz Cēsīm – 27.oktobrī; Ogre – 2.11.; Jelgava – 9.11.; Daugavpils – 15.11.;  Jēkabpils – 16.11.; Lubāna – 17.11.; Liepāja – 23.11.; Valmiera – 7.12.

  Dod ziņu un tiekamies mini-RESTARTĀ!

  RESTARTS Komanda

  Kaspars Vendelis

  RESTARTS & Biohacking.lv dibinātājs, 3 bērnu tēvs, renesanses vīrietis

  Lielāku skaidrību, pārliecību un mazāk stresa. Vairāk enerģijas, jo iemācīsies neiztērēt visu gribasspēku un motivāciju uz liekām darbībām.

  Kā veidot mentālos modeļus, ikdienas ieradumus, lai atbrīvotu laiku un enerģiju prioritātēm – veselībai, ģimenei, sociālajām saitēm, naudas pelnīšanai, hobijiem un sirdslietām. Lai justos labi un droši. Dzīvot ilgi, veselīgi un piepildīti.

  Dzīvē nav jāmaina viss uzreiz. Ar viena grāda leņķa konceptu ilgākā termiņā var mainīt daudz ko. Tas nenozīmē uzreiz iet prom no darba, kas tev izsūc dvēseli. Bieži vien gandarījumu var atrast tur, kur esi. Galvenais ir tomēr meklēt.

  Zina Mūrniece

  Cigun trenere, nūjošanas instruktore, RETSARTS organizatore​

  Kā sevi atjaunot un iesākt enerģisku dienu. Praktiska nodarbība ar idejām – kā šo vingrošanu darīt pašam mājas apstākļos savā ikdienā. Šādi iesākot dienu, tā paies mundrāk, ar skaidrāku galvu un darba sparu. Kā arī noslēdzot dienu, mēs iegūstam labāku nakts mieru un pilnvērtīgāku atpūtu.

  Kā sākt dienu ar prieku un pozitīvu enerģiju? Kādi vingrinājumi palīdz sasniegt šo enerģijas lādiņu? Ko un kā darīt, lai Tu palīdzētu savam prātam, ķermenim un garam būt līdzsvarā?

  ELPOT + KUSTĒTIES + DOMĀT

  Programma

  Atdzimšanas elpošana ar Alisi Leimani

  Pēc šīs meistarklases dalībnieks iepazīs savu elpu pilnīgi citā perspektīvā, jutīs vairāk enerģijas un paplašinās savu apziņas potenciālu, kā arī gūs iespēju transformēt destruktīvās domas un uzskatus, kas attur no dzīvesprieka, produktivitātes un labākiem sasniegumiem ģimenē, sportā vai karjerā.
  Atliek vien pagriezt fokusu uz sevi un Tava dzīve izmainīsies. Mūsos viss jau ir – visi jautājumi un visas atbildes. Un brīžos, kad liekas, ka tā nav – un jāmeklē patiesība kaut kur ārā – dari to! Skaties uz ielas, sienu uzrakstiem, cilvēku sejām, atšķir un pieliec pirkstu rindkopai grāmatā „uz dullo”. Jo patiesībā – viss, kas ir ārā – viss, ko Tu pamani – ir Tevī. Sāc elpot SAVU elpu. Apstājies, apzinies un izvēlies. Alise meistarklasi ievirzīs tā, lai Tu uzdotu sev izaicinošus un produktīvus jautājumus … kas palīdzēs izstrādāt mehānismus, lai tiktu laukā no emocionālā bloka un stresa.

  Cigun prakse un elpošana ar Zinu Mūrnieci
  Cigun trenere, nūjošanas instruktore, RETSARTS organizatore

  Viens no cigun pamata principiem ir darbs ar enerģiju ci (enerģija – tulk. no ķīniešu val.) un gun (darbs – tulk. no ķīniešu valodas).

  Cigun vingrojumi tik tiešām ir enerģizējoši. Domāti cilvēka veselības uzlabošanai un ķermeņa vingrumam. Vienlaikus tiek trenēta koordinācija, koncentrācija, lokanība un līdzsvars. Šeit nav nekāda sakara ar reliģiju. Šis ir par to, kā no rīta vai vakarā cilvēks aktivizē savu nervu sistēmu, smadzenes, prātu. Caur elpošanu, kustību un sajūtām.

  Aukstums, rūdīšanās, stress un nervu sistēmas aktivizācija ar KASPARU VENDELI
  biohacking.lv un RESTARTS dibinātājs, ikdienas praktiķis, ģenerālists, lektors

  Dažādu elpošanas metožu apgūšana, par rūdīšanos un autonomās nervu sistēmas stiprināšanu.

  Apgūsi paņēmienus, kā praktizēt elpošanu, zināšanas, kas Tev ļaus patstāvīgi un droši uzsākt rūdīšanos, ejot aukstā dušā, peldoties āliņģī vai dodoties pastaigā. Box Breathing jeb kastes elpošana, apzinātības un fokusēšanās elpošana, Vima Hofa un citas elpošanas metodes – ir balstītas uz cilvēka fizioloģiju, zinātniskiem pētījumiem un atklājumiem, kas efektīvi un pamatoti palīdz uztrenēt elpošanas, asinsrites un nervu sistēmu un sasniegt to, ko pat nevarēji iedomāties, ka spēj.

  Kā arī atkarībā no ikdienas vajadzībām, kā uzlādēties, kā relaksēties, kā fokusēties un labi justies.

  Aukstums un rūdīšanās

  Uzturs, ēšanas ieradumi, dzīves veids & gavēšana

  Dzīvesveida un uztura lekcija, ar izpratni par psiholoģiju, paradumiem un uztura īpatnībām.
  Veselības uztura un uzvedības lekcijām runāsim par uztura stratēģijām, ka ikdienā veidot veselīgus ēšanas paradumus. Kas balstās pamatā veselīgam ēdienam, lai neviens nebūtu atkarīgs no mūžīgi piedāvātajām diētām. Kā ikdienā iekļaut gavēšanu, kas jāņem vērā, kam tas ir piemērots.
  Tievēšanai, enerģijai un labsajūtai. Tikt galā ar lieko svaru, audzēt muskuļus un dzīvot veselīgi. Receptes, praktiski padomi.
  Biohacking un holistiska pieeja uzturam, ikdienai un prāta stāvoklim, lai sasniegtu pašu augstāko līmeni savām sajūtām, spēkam un enerģijai. Jo nevar būt, ka visiem ir vienāds ēdiens/uzturs/vadlīnijas.

  Stresa izlāde & miega pamatprincipi

  Visiem dalībniekiem tiks dota iespēja iepazīties ar labākajām metodēm stresa izlādei, kā atbrīvoties, pārfokusēt uzmanību no akūta stresora. Vingrinājumi un praktiski rīki savai stresa izlādei.
  Kombinācija ar miega meistarklasi, par to, ka uzlabot savu miega kvalitāti, kā novērst šķēršļus.
  Meistarklase ar top rīkiem un instrumentiem, kā tikt pāri stresam, kā parūpēties par pilnvērtīgu ķermeņa atjaunošanos, lai tu varētu kļūt par labāko sevis versiju.

  Vingrošana, ķermeņa apzināšanās un kustības

  Ķermenis ir domāts kustībām. Ja ķermeni nekustina, funkcijas atrofējas un sāk sāpēt mugura, locītavas. Stīvums, muskuļos, kaulos. Sevišķi, ja Tev ir sēdošs darbs. Šī meistarklase ir par:

  • Smadzeņu un nervu sistēmas aktivizēšanu
  • Kustību un nervu sistēmas saikni
  • Psiholoģiskā gatavība sasniegt augstumus ne tikai sportā, bet arī dzīvē
  • Kā ar minimāliem līdzekļiem un minimālā laikā sasniegt augstākos rezultātus, ņemot palīgā pieredzi no augsta līmeņa sportistiem.

  Enerģijas patēriņš, prāta stāvoklis, iedvesma

  Lielāku skaidrību, pārliecību un mazāk stresa. Vairāk enerģijas.
  Kā sadalīt savu enerģiju visām dzīves prioritātēm. Enerģijas sadalījums 5 kategorijās: autonomie (iekšējie orgāni), fiziskie (muskuļi, prāts), automatizētie (ieradumi), profesionālie (darbs) un radošie procesi.
  Kas notiek, kad kāda no kategorijām sāk aizņemt pārāk daudz enerģijas? Tad citam nepaliek enerģijas. Ja par daudz enerģijas tērēsi darbam, tas atņems enerģiju autonomajiem procesiem. Daudzi slimo tādēļ. Maz enerģijas arī paliek ķermeņa uzlabošanai un radošajām izpausmēm. Tas arī veicina neapmierinātību ar dzīvi.
  Ja daudz maz viss būs līdzsvarā un visām 5 kategorijām atradīsi laiku, tad cilvēki uz tevi skatīsies un teiks – kā tu visu paspēj. Atbilde ir – precīza enerģijas resursu sadalīšana.
  Lai justos labi un droši. Dzīvot ilgi, veselīgi un piepildīti.

  Ikdienas prakse dažādās elpošanas tehnikās

  Kad tu paplašini elpošanu, tu paplašini domas, un paplašini mērķus. Tu maini fokusu, tādā veidā maini stāstu, maini nākotni.
  Elpošana ir plašs lauks. Tāds, kurā iedziļināties un paplašināt zināšanas ir absolūta nepieciešamība pilnīgi ikvienam, kas vēlas paildzināt gan dzīves ilgumu (life span), gan veselības ilgumu (health span). 
  Dažādas elpošanas tehnikas un ar elpošanu saistīti vingrinājumi.

  Katru no šīm pieejām un tehnikām rekomendējams pamēģināt, lai saprastu, kas tev der, kas izcili strādā, un ko ir vieglāk integrēt savā ikdienā.

  Biohacking rīki, ieradumi, rutīnas

  Ikdienas lietošanas priekšmeti, tehnoloģijas, instrumenti sevis uzlabošanai.

  Pasākuma laikā iespēja izmantot un lietot visdažādākos rīkus sevis uzlabošanai. Skaidrojums un metodes, kā visu integrēt katram savā ikdienā.

  Gan Pranamant masāžas paklājiņus, gan dažādas tehniskas ierīces, piemēram, sava ķermeņa masas indeksa noteikšana, miega mērīšana, stresa un sirds ritma variabilitāte. Daļa no biohacking instrumentu lādes.

  Rūpīgi sagatavota ēdienkarte, izklaide un socializācija

  Ēdiens nav nejauši un virspusēji izvēlēts. RESTARTS organizatori ir pieredzējuši uztura un ēdienkartes plānotāji. Ar rūpīgi izvēlētiem pārtikas produktiem, izvēlētām garšvielām, bez glutēna, bez graudiem, ar pazeminātu ogļhidrātu daudzumu.  
  Tai skaitā arī praktiska meistarklase ar ēšanu, baudīšanu, receptēm. Ēdiena pagatavošanas un dažādu sīku triku un padomu, kā tu vari kļūt par labāku ēdiena baudītāju. To visu kopā baudīsim, jo ēdiens var būt kā veselības, izklaides un socializēšanās rīks.

  Citu RESTARTS pasākumu attēlu galerija

  Biežāk uzdotie jautājumi

  Protams! Pasākuma mērķis nav uztrenēt no pusprofesionāļa uz profesionāli.
  Visas meistarklases un nodarbības veidotas tā, lai katram sniegtu ieskatu un iespēju izmēģināt sevis uzlabošanas instrumentus.
  Ikviens dalībnieks it visu var darīt savā tempā un ritmā. Ļoti iespējams, ka kaut ko varēsi izdarīt vairāk, kaut ko mazāk. Tāpat kā visi pārējie.
  Dažās meistarklasēs nemaz nav iespējama iepriekšēja sagatavošanās. Tādēļ pasākums piemērots ikvienam!

  Tev vajadzētu ņemt līdzi savu sporta/treniņu tērpu, peldkostīmu un jogas/vingrošanas paklājiņu. Ūdens būs pieejams visu laiku. Bez maksas. Tāpat arī ēdiens iekļauts.

  Ēdiens ir iekļauts dalības maksā. Nodrošināsim ēdienu pilnai dienai. Ūdens arī iekļauts dalības maksā.
  Viena no ēdienreizēm – vakariņas – pat tiks rīkota nedaudz kā meistarklase ar ēst gatavošanas demonstrēšanu un stāstu par ēst gatavošanu, par receptēm un dažādiem knifiem no virtuves dzīves.

  Esam ļoti pieredzējuši pasākumu (arī pavārkursu) rīkotāji, tādēļ esam sastapuši visdažādākās vajadzības un vēlmes attiecībā uz ēšanu.
  Aptaujas anketā noskaidrosim katra vēlmes un vajadzības, kādas diētas piekopj, kādus produktus nelieto uzturā. Atbilstoši tam tiks pielāgotas ēdienkartes.
  Ēdienos noteikti netiks iekļauti nekādi miltu un graudaugu izstrādājumi, ēdiens būs ar samazinātu ogļhidrātu daudzumu. Būsim arī fleksibli, lai ēdiens būtu piemērots, piemēram, veģetāriešiem un vegāniem.

  Katrs pats uzņemas atbildību par savu veselības stāvokli. Katrs pats zina, vai / un kādos pasākumos drīkst piedalīties.
  Ja Tev ir kādi vīrusi vai jebkādas citas saslimšanas, kas var nelāgi ietekmēt citus, tad, protams, Tev nevajadzētu piedalīties.
  Šis jautājums ir atbildams ļoti individuāli. Ja Tev rodas jautājumi, vai pasākums ir piemērots Tev, tad Tu par to vaicāsi mums. Līdz šim tā nekad nav bijusi problēma. Nekas arī neliecina, ka tā varētu būt problēma šajā, 3. augusta pasākumā.

  Latvijā esam tomēr nedaudz pieraduši, ka bieži ir auksts. Taču rūdīšanās un sevis pilnveidošanas labā aukstums ir sabiedrotas.

  Un arī liela daļa nodarbību notiks telpās. Pat lītu, vai būtu vēsi, būs par visu labi padomāts. Visādam gadījumam paņem līdzi arī kaut ko siltāku, ko uzvilkt mugurā.

  Satraukumam nav īsta pamata. Turklāt jāatceras, ka savas veselības uzlabošanas nolūkos, lai stiprinātu nervu sistēmu, noturību pret stresu, mainīgi laika apstākļi ir pat vēlami.

  Pasākums sāksies agri no rīta.
  Ierašanās no 7:30. Lai varētu 8:00 startēt ar meistarklasēm un nodarbībām.
  Būs pietiekami daudz pauzes un iespējas atpūsties starp lekcijām un meistarklasēm. Beigu laiku plānojam ap 20:00 vakarā. Tātad 12 stundu RESTARTS. Ar interesantu un pilnu programmu.
  Lai arī pasākums būs intensīvs un dinamisks, mūsu mērķis nav nokausēt dalībniekus, bet radīt patīkamas sajūtas, aktīvu atpūtu un restartēšanos.

  Pieredze no RESTARTS 3 dienu pasākuma

  "Ir dienas, kad es apzinos, ka esmu labi nostāvējis auksts šampānietis, bet jāatzīst gan, ka vairāk bija dienas, kad uzskatīju, ka esmu kā veca, sarūgusi bērzu sulas pudele, kas mētājas kādā tumšā pagrabā, nevienam nevajadzīga. Restarts bija kā blieziens pa noputējušas pudeles kakliņu, kas izšāva korķi ar lielu blīkšķi un nu var baudīt laba, auksta šampānieša jūru un aizmirst par veco bērzu sulu."
  Ieva Ozoliņa
  RESTARTS dalībniece

  Pieredze no RESTARTS 3 dienu pasākuma

  Piedalies miniRESTARTS pasākumā

  Tu zini vēl kādu, kuram šis pasākums varētu būt noderīgs?

  Padod ziņu tālāk un ļauj viņiem restartēties!

  Facebook
  Twitter
  LinkedIn
  E-pasts
  WhatsApp

  @RESTARTS 2019 | SIA "Garšo Grupa"

  0
  YOUR CART
  • No products in the cart.