Ja Tev rodas kādi jautājumi, droši zvani vai raksti SMS uz: 26 556 558

Līdz #12 RESTARTAM no 14. līdz 16.augustam atlicis

Dienas
Stundas
Minūtes
Sekundes

Restartējies un uzlādē sevi!

Kas ir 3 dienu RESTARTS?

Pasākums 3 dienu garumā. Šajās dienās uzlādēsies, gūstot iedvesmu un patīkamas sajūtas. 
Ar elpošanu un rūdīšanos, ar nervu sistēmas stiprināšanu. Ar
apzinātību un mieru.
Caur kustību un jautrību, caur mūziku un smiekliem.
Trenējot sevī drosmi, stiprinot pārliecību un attīstot prāta stāvokli, lai sasniegtu savus mērķus.
Šī ir Tava iespēja apgūt reāli izmantojamas pieejas, lai panāktu tieši to, ko Tu vēlies – būt laimīgs.

Kam šis pasākums domāts?

Pasākums cilvēkiem, kam nepieciešams atvilkt elpu. Tiem, kas vēlas restartēties. Atbrīvoties no stresa, uzlabot smadzeņu darbību un iegūt vairāk enerģijas.
Tas ir balanss starp racionālo, zinātnisko, starp sajūtām, garīgumu un fizisko. Trīs dienas. Profesionāli treneri. Praktiskas meistarklases. Noderīgas zināšanas. Jauni ieradumi. Sarunas ar līdzīgi domājošiem. Pozitīvas enerģijas uzrāviens turpmākai dzīvei.
Sajūtu līmenī nebūsi sev neko līdzīgu atklājusi/-is tik efektīvā veidā un laikā!

Par organizatora redzējumu

Šajā pasākumā būtiskākais ir, lai RESTARTS nebūtu kā vienkārši salikts viss kopā, kas ir interesanti. Programma un saturs ir veidots vienoti. 
Lektori vada lekcijas-meistarklases, tiek sagatavoti materiāli un informācija, tad tas viss rotē ap vienotu ideju. Man svarīgi ir runāt par vienu un to pašu caur dažādiem tematiem. Tā nav vienkārši sevis izzināšanas nometne, kurā dalībniekiem iespēja palūkoties uz sevi caur garīgo prizmu.
Stāsts ir par sevis restartēšanu 3 dienu laikā. Saturs un tā secība sastādīta tā, lai mēs izkustētos ārā no iestrēguma stāvokļa, kādā katrs no mums drusku ir. Kādā no jomām.

Ko sagaidīt no pasākuma?

Katru uztrauc drusku kaut kas cits. Kādam tie ir profesionālie jautājumi, kādam attiecības, kādam jāsakārto prioritātes dzīvē, kādam tā ir laika plānošana, vēl kāds domā, ka vajadzētu veselību savest kārtībā. Kas kopumā nozīmētu – izkratīt, izkustināt to drusku ierūsējušo eņģi.
Tāpēc programma mērķtiecīgi sastādīta tieši šim.
Programmā būs kustības, uzturs-ēdiens, elpošana, skaņa, mentālie un prāta stāvokļa aspekti, kā arī sociālais aspekts jeb būšana kopā ar citiem. Kam šādu jautājumu risināšana, instrumentu meklēšana un apgūšana ir dienas kārtībā. Tāpat kā Tev.

Ieguvumi

Pieredze, kuru tu iegūsi, piedaloties trīs dienu RESTARTS pasākumā:
 • Kā veidot veselīgas ēšanas paradumus;
 • Kā pielietot dažādas elpošanas tehnikas ikdienā stresa situācijās;
 • Kā uzlabot savu miega kvalitāti;
 • Kā aktivizēt smadzeņu darbību, izmantojot kustības;
 • Kā nostiprināt savu nervu sistēmu ar rūdīšanos;
 • Kā iemācīties izlādēt savas emocijas;
 • Kā veidot ikdienas ieradumus
 • Kā atjaunot sevi un enerģiski iesākt katru dienu;
 • Kā fiziskās aktivitātes iekļaut ikdienas rituālos.
 • Kāpēc biohacking?

  Biohacking nav nedz ideoloģija, nedz kaut kāds konkrēts virziens. Tas ir veids, kā uzlūkot savas veselības un pašsajūtas uzlabošanu. Caur zinātni, tehnoloģijām un dabu. 
  Biohakinga un dzīves procesu pamatā – atpazīt to, kas dara mums pāri/kas kaitē, un atpazīt to, kas mums palīdz/ uzlabo.
  Visus pirmos jāsamazina, cik vien var, otros – jāvairo.
  Tā būs ar sistēmisku pieeju un stratēģiju, kā uzlabot sevi: veidot ieradumus, uzlabot smadzeņu darbību, muskuļus, miegu, uzturu, nervu sistēmu jeb noturību pret stresu.
  Ar daudzām jau zināmām pieejām un tehnikām, sekot sev līdzi, sajust un uzlabot.

  Norises vieta - Kalnmuižas pils

  Kalnmuižas pils atrodas Kandavas novadā, Abavas kreisā krasta nogāzē, 10 km no Kandavas pilsētas un vairāku lielceļu krustpunktā. Skaista pils skaistā vietā. Kalnmuižas pils ar tās restorānu ir ar stāstu par cieņu pret Abavas senlejas dāsnās zemes veltēm un vietējo zemnieku rūpības pilno darbu. Par prasmi apvienot tradicionālo ar laikmetīgo, vienkāršo un autentisko ar izsmalcināto, dabas doto ar gadiem slīpētu meistarību.
  Par nebeidzamu mīlestību pret ēdienu un mākslu to pasniegt tā, lai tas paliktu Jūsu atmiņā vēl ilgi.

  RESTARTS Komanda

  Es_no_SEB_pasakuma-600x400.JPG-min

  Kaspars Vendelis

  RESTARTS & Biohacking kopienas veidotājs, 3 bērnu tēvs, renesanses vīrietis

  Lielāku skaidrību, pārliecību un mazāk stresa. Vairāk enerģijas, jo iemācīsies neiztērēt visu gribasspēku un motivāciju uz liekām darbībām.

  Kā veidot mentālos modeļus, ikdienas ieradumus, lai atbrīvotu laiku un enerģiju prioritātēm – veselībai, ģimenei, sociālajām saitēm, naudas pelnīšanai, hobijiem un sirdslietām. Lai justos labi un droši. Dzīvot ilgi, veselīgi un piepildīti.

  Dzīvē nav jāmaina viss uzreiz. Ar viena grāda leņķa konceptu ilgākā termiņā var mainīt daudz ko. Tas nenozīmē uzreiz iet prom no darba, kas tev izsūc dvēseli. Bieži vien gandarījumu var atrast tur, kur esi. Galvenais ir tomēr meklēt.

  Zina Mūrniece

  Cigun trenere, nūjošanas instruktore, RETSARTS organizatore​

  Kā sevi atjaunot un iesākt enerģisku dienu. Praktiska nodarbība ar idejām – kā šo vingrošanu darīt pašam mājas apstākļos savā ikdienā. Šādi iesākot dienu, tā paies mundrāk, ar skaidrāku galvu un darba sparu. Kā arī noslēdzot dienu, mēs iegūstam labāku nakts mieru un pilnvērtīgāku atpūtu.

  Kā sākt dienu ar prieku un pozitīvu enerģiju? Kādi vingrinājumi palīdz sasniegt šo enerģijas lādiņu? Ko un kā darīt, lai Tu palīdzētu savam prātam, ķermenim un garam būt līdzsvarā?

  ELPOT + KUSTĒTIES + DOMĀT

  Programma

  Enerģijas elpošana ar Jāni Brūnu
  Vairākkārtējs enerģijas (atdzimšanas) elpas un apzinātības pasniedzējs RESTARTS pasākumos

  Pēc šīs meistarklases dalībnieks iepazīs savu elpu pilnīgi citā perspektīvā, jutīs vairāk enerģijas un paplašinās savu apziņas potenciālu, kā arī gūs iespēju transformēt destruktīvās domas un uzskatus, kas attur no dzīvesprieka, produktivitātes un labākiem sasniegumiem ģimenē, sportā vai karjerā.

  Jānis meistarklasi ievirzīs tā, lai Tu uzdotu sev izaicinošus un produktīvus jautājumus … kas palīdzēs izstrādāt mehānismus, lai tiktu laukā no emocionālā bloka un stresa.

  Aktivizēt un enerģizēt ķermeni un struktūras - kustības, joga meditācija ar Artūru Kupču
  Klasiskās Hatha jogas pasniedzējs, apguvis prasmes pie Sadhguru

  Artūrs bijis zinātkārs un vēlējies izprast kā lietas darbojas, kā funkcionē visapkārt sastopamie mehānismi, tajā skaitā – kā darbojas cilvēka mehānisms. Lai piepildītu šo vēlmi, izvēlējos studēt cilvēka medicīnu. Par spīti ārsta darba specifikai – slimību ārstēšanai un slimo stāvokļu kompensēšanai, studiju laikā īpašu aktualitāti guva jautājumi – kā neslimot, kā mazināt saslimšanu risku? Kā uzturēt savu ķermeni veselīgu un spēcīgu? Pēc studiju beigšanas Indijā Sadhguru vadībā apguvis klasikās Hatha jogas prakses un zināšanas. Šobrīd turpina klasiskās medicīnas gaitas, aktīvi praktizēju un pasniedzu klasisko Hatha jogu.
  Nodarbībā gūsim priekšstatu par enerģijas, elpošanas un kustību vienotību ar šādām tehnikām:
 • Nadi Shuddhi jogas prakse attīra “nadis” – ceļus caur kuriem plūst “prana” jeb dzīves enerģija mūsu ķermenī. Nadi Shuddhi līdzsvaro cilvēka sistēmu tādējādi veicina personas psiholoģisko labklājību un stabilitāti.
 • AUM mantra. Šis ir īpašs process un rīks. Tā vieš mieru un vispārēju līdzsvaru cilvēka sistēmā. Regulāri to praktizējot tā spēj uzlabot kā personas fizisko, tā mentālo stāvokli.
 • Cigun prakse un elpošana ar Zinu Mūrnieci
  Cigun trenere, nūjošanas instruktore, RESTARTS organizatore

  Viens no cigun pamata principiem ir darbs ar enerģiju ci (enerģija – tulk. no ķīniešu val.) un gun (darbs – tulk. no ķīniešu valodas).

  Cigun vingrojumi tik tiešām ir enerģizējoši. Domāti cilvēka veselības uzlabošanai un ķermeņa vingrumam. Vienlaikus tiek trenēta koordinācija, koncentrācija, lokanība un līdzsvars. Šeit nav nekāda sakara ar reliģiju. Šis ir par to, kā no rīta vai vakarā cilvēks aktivizē savu nervu sistēmu, smadzenes, prātu. Caur elpošanu, kustību un sajūtām.

  Atpūta, relaksācija un ķermeņa sagatavošana aktīvam dzīvesveidam caur vingrošanu. Caur Cigun.
  Kā sevi atjaunot un iesākt enerģisku dienu. Praktiskas nodarbības ik rītu. Ar idejām – kā šo vingrošanu darīt pašam mājas apstākļos savā ikdienā. Šādi iesākot dienu, tā paies mundrāk, ar skaidrāku galvu un darba sparu. Kā arī noslēdzot dienu, mēs iegūstam labāku nakts mieru un pilnvērtīgāku atpūtu.

  Aukstums, rūdīšanās, stress un nervu sistēmas aktivizācija ar Kasparu Vendeli
  RESTARTS dibinātājs, biohacker'is un veselība kā process veicinātājs

  Dažādu elpošanas metožu apgūšana, par rūdīšanos un autonomās nervu sistēmas stiprināšanu.

  Apgūsi paņēmienus, kā praktizēt elpošanu, zināšanas, kas Tev ļaus patstāvīgi un droši uzsākt rūdīšanos, ejot aukstā dušā, peldoties āliņģī vai dodoties pastaigā. Box Breathing jeb kastes elpošana, apzinātības un fokusēšanās elpošana, Vima Hofa un citas elpošanas metodes – ir balstītas uz cilvēka fizioloģiju, zinātniskiem pētījumiem un atklājumiem, kas efektīvi un pamatoti palīdz uztrenēt elpošanas, asinsrites un nervu sistēmu un sasniegt to, ko pat nevarēji iedomāties, ka spēj.

  Kā arī atkarībā no ikdienas vajadzībām, kā uzlādēties, kā relaksēties, kā fokusēties un labi justies.

  Pārtikas ceļš caur zarnām. Organisma komunikācija no iekšas uz āru. Orgānu sakarības ar stāju, ādu, maņām, muskuļiem un emocijām ar Artūru Ķirpu.
  Viscerālais un Rekonektīvo frekvenču terapeits

  Dzīvesveida un uztura lekcija, ar izpratni par to, kā viss ķermenī ir saistīts. Tai skaitā par pārtiku, ko nepanesam, ar to mainām orgānu darbību, kas ietekmē stāju, ādu, bioķīmiju un emocijas! Pārtikas ceļš caur zarnām. Organisma komunikācija no iekšas uz āru! “
  Daudzu gadu darba pieredze ar Latvijas šorttreka izlasi!
  Un kas samērā retums starp cilvēkiem, kuri palīdz salabot citiem veselību – Artūrs redz cilvēku, kā vienu VESELUMU!

  Emocionālā izlāde & miega meistarklase ar OSKARU GRĪSLI
  Izaugsmes, NLP, biheivoriālās psiholoģijas praktiķis, ar hipnozes un koučinga pieredzi

  Par vienu no izstrādātajiem modeļiem – Emocionālās izlādes jeb trauma hacking praksē.
  Dotais ievadkurss iepazīstinās ar emociju nozīmi un lomu mūsu dzīvi. Visiem dalībniekiem tiks dota iespēja iepazīties ar labākajām metodēm emocionālo sarežģījumu risināšanā ceļā uz pilnvērtīgu un resursiem bagātas personības veidošanu.


  Vingrinājumi un praktiski rīki savai emocionālai izlādei. Izprast sajūtas: dusmas, aizkaitināmību, savas limitācijas un ieprogrammēto negatīvo attieksmi pret ikdienas svarīgajiem aspektiem. Piemēram, attieksmi pret naudu, attiecībām, darbu, bērniem, līdzcilvēkiem. Un varbūt pat pret politiku…

  Improvizācija, drāma un komforta zonas paplašināšana ar JĒKABU DAMBERGU
  Impro wise improvizators un aktieris, Just The Funny Improv Comedy, Miami, ASV

  Neviens nespēj paredzēt nākotni, pat ne ļoti īsu periodu uz priekšu. Mēs varam savlaicīgi analizēt un plānot gājienus, bet apstākļi mēdz mūs pārsteigt nesagatavotus. Šādās situācijās nepieciešama spēja konstruktīvi reaģēt dotajā brīdī. Lai spētu būt gatavs jebkādai situācijai, nepieciešamas domām būt klātbūtnē ar vidi. Improvizācija palīdz apzināt sevi un veidot savu rīcību atbilstošu ar apkārt notiekošo.
  Nodarbības laikā dalībnieki mācīsies improvizēt, pildot praktiskus treniņus, ko ikdienā savā darbā pielieto profesionāli aktieri. Treniņi būs vērsti uz sevis noskaņošanas, apkārtējās vides vērošanas un publiskās attīstīšanas prasmju attīstīšanu. Pa cik uzstāšanās publikas priekšā ir viena no pasaulē lielākajām fobijām, ļoti lielu stresu, lai to pārvarētu, nodarbības noslēgumā dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar rīkiem sevis nomierināšanai un brīvam sajūtām. Un pēc tam, ikdienā liktu lietā iegūtās zināšanas.

  Biodeja ar Vinetu Grīvzu - Biodanza skolotāja, praktiskais psihologs, stresa vadības un cienošās komunikācijas trenere

  Biodanza nozīmē: “Bio” – bioloģiskā sākotne un “Danza” – jēgpilna/mums nozīmīga kustība, ir unikāla personības attīstības, fiziskās, psihiskās un sociālās veselības pilnveidošanas metode.
  Metodes teorētiskā modeļa pamatā ir ideja par visu dzīvo sistēmu atjaunošanās un pašregulācijas iespēju. Tā ir integrācijas sistēma, kas savieno mūsu prātu, ķermeni un darbību.
  Metodes mērķis ir uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, mazināt ikdienas stresu, nonākt pie fiziskas un emocionālas labizjūtas un atjaunot pamatuzticēšanās izjūtu pasaulei.
  Atklāt mūsu bioloģiskās dabas viedumu, mūsu šūnu inteliģenci. Biodanzā caur jēgpilnu kustību mēs “reanimējam ķermeni kā domāšanas avotu”.
  Biodanza sniedz stimulus mūsu potenciālu un resursu veicināšanai, kas mūs savieno ar dabas spēku un viedumu mūsos … atver ceļu pie laimīguma katrā mirklī… pie būšanas “šeit un tagad”. Tā palīdz atvērt sajūtas, sajust labāk sevi un savu ķermeni… būt ar to saskaņā, atpūtināt prātu, mazinot spriedzi, stresu un iekšējo nemieru. Tā palīdz savienoties ar sevi un citiem caur silti pulsējošu mijiedarbību.

  Enerģijas patēriņš, prāta stāvoklis, iedvesma

  Lielāku skaidrību, pārliecību un mazāk stresa. Vairāk enerģijas.
  Kā sadalīt savu enerģiju visām dzīves prioritātēm. Enerģijas sadalījums 5 kategorijās: autonomie (iekšējie orgāni), fiziskie (muskuļi, prāts), automatizētie (ieradumi), profesionālie (darbs) un radošie procesi.
  Kas notiek, kad kāda no kategorijām sāk aizņemt pārāk daudz enerģijas? Tad citam nepaliek enerģijas. Ja par daudz enerģijas tērēsi darbam, tas atņems enerģiju autonomajiem procesiem. Daudzi slimo tādēļ. Maz enerģijas arī paliek ķermeņa uzlabošanai un radošajām izpausmēm. Tas arī veicina neapmierinātību ar dzīvi.
  Ja daudz maz viss būs līdzsvarā un visām 5 kategorijām atradīsi laiku, tad cilvēki uz tevi skatīsies un teiks – kā tu visu paspēj. Atbilde ir – precīza enerģijas resursu sadalīšana.
  Lai justos labi un droši. Dzīvot ilgi, veselīgi un piepildīti.

  Apzinātība un prāta destruktīvo dialogu apklusināšana
  ar 5 maņu orgānu aktivizāciju MEŽĀ

  Ja tu esi vidējais aritmētiskais latvietis, tad vidēji pavadi 90% sava laika pilsētā, telpās. Slikts gaiss, maz gaismas un stress padara tevi vāju un trauksmainu.

  Turpretim iekļaujoties meža vidē, saasinās sajūtas. Attālināšanās no dabas un pilsētas vide šos svarīgos jutekļus notrulina, jo dabiskais aizsargmehānisms, iekāpjot trolejbusā vai iepērkoties lielveikalā, liek ierauties savā čaulā un turēties saspringumā.

  Meža peldes un meža terapija ir jauna nozare pasaulē un jaunums arī Latvijā. Tajā pašā laikā mežs ir cieši savijies ar latvisko identitāti, jo meži taču klāj vairāk nekā piecdesmit procentus mūsu valsts teritorijas.

  Meža peldēm ir arī kāds blakusefekts – tās maina cilvēku domāšanu. Cilvēks kļūst mierīgāks, nosvērtāks un piepildītāks.

  Biohacking rīki, ieradumi, rutīnas

  Ikdienas lietošanas priekšmeti, tehnoloģijas, instrumenti sevis uzlabošanai.

  Pasākuma laikā iespēja izmantot un lietot visdažādākos rīkus sevis uzlabošanai. Skaidrojums un metodes, kā visu integrēt katram savā ikdienā.

  Gan Pranamant masāžas paklājiņus, gan dažādas tehniskas ierīces, piemēram, sava ķermeņa masas indeksa noteikšana, miega mērīšana, stresa un sirds ritma variabilitāte. Daļa no biohacking instrumentu lādes.

  Rūpīgi sagatavota ēdienkarte, izklaide un socializācija

  Ēdiens nav nejauši un virspusēji izvēlēts. RESTARTS organizatori ir pieredzējuši uztura un ēdienkartes plānotāji. Ar rūpīgi izvēlētiem pārtikas produktiem, izvēlētām garšvielām, bez glutēna, bez graudiem, ar pazeminātu ogļhidrātu daudzumu.  
  Tai skaitā arī praktiska meistarklase ar ēšanu, baudīšanu, receptēm. Ēdiena pagatavošanas un dažādu sīku triku un padomu, kā tu vari kļūt par labāku ēdiena baudītāju. To visu kopā baudīsim, jo ēdiens var būt kā veselības, izklaides un socializēšanās rīks.

  Tāpat arī vakara sarunas, mierīga un relaksēta atpūta 3 dienās. Brīžos starp nodarbībām un lekcijām.

  Par norises vietu Kalnmuižas pils

  Kur tas atrodas?

  Kā uz turieni nokļūt?

  Precīza adrese, kā līdz turienei nokļūt: Kalnmuiža, Kandava novads, LV-3120, Latvija.

  Ja nav ērti, nav sava transporta, vai nav vēlēšanās pašam/-ai braukt, palīdzēsim uz turieni nokļūt.

  Transportam un nokļūšanai nevajadzētu būt par šķērsli, lai nepiedalītos 3 dienu RESTARTĀ.

  Kalnmuižas pils attēlu galerija

  Biežāk uzdotie jautājumi

  Protams! Pasākuma mērķis nav uztrenēt no pusprofesionāļa uz profesionāli.
  Visas meistarklases un nodarbības veidotas tā, lai katram sniegtu ieskatu un iespēju izmēģināt sevis uzlabošanas instrumentus.
  Ikviens dalībnieks it visu var darīt savā tempā un ritmā. Ļoti iespējams, ka kaut ko varēsi izdarīt vairāk, kaut ko mazāk. Tāpat kā visi pārējie.
  Dažās meistarklasēs nemaz nav iespējama iepriekšēja sagatavošanās. Tādēļ pasākums piemērots ikvienam!

  AR pilnīgi visiem dalībniekiem mēs sazināsimies individuāli. Tāpēc būs vēl precīza informācijas, kā gatavoties. Taču jau tagad var teikt, ka Tev vajadzētu ņemt līdzi savu sporta/treniņu tērpu, peldkostīmu un jogas/vingrošanas paklājiņu. Ja Tev nav, tad arī nekas, sarūpēsim.

  Ūdens būs pieejams visu laiku. Bez maksas. Tāpat arī ēdiens iekļauts.

  RESTARTS #10 notiek Kalnmuižas pilī. Augstāk norādīta adrese.

  Pasākumā ierašanās ir sestdien, 10. janvārī no plkst. 11:00.

  Ierodoties vari iekārtoties savā numuriņā, sagatavoties nodarbībām, iedzert tēju/kafiju.

  Nodarbību atklāšana/ sākums 11:30.

  Beidzam RESTARTU svētdien, 12. janvārī plkst. 17:00.

  Ēdiens visu 3 dienu garumā ir iekļauts dalības maksā. Nodrošināsim gan brokastis, gan pusdienas, gan vakariņas. Ūdens, kafija un tēja arī iekļauti dalības maksā.
  Viena no ēdienreizēm – svētdienas noslēguma pikniks – pat tiks rīkots kā meistarklase ar ēst gatavošanas demonstrēšanu un stāstu par ēst gatavošanu, par receptēm un dažādiem knifiem no virtuves dzīves.

  Esam ļoti pieredzējuši pasākumu (arī pavārkursu) rīkotāji, tādēļ esam sastapuši visdažādākās vajadzības un vēlmes attiecībā uz ēšanu.
  Aptaujas anketā noskaidrosim katra vēlmes un vajadzības, kādas diētas piekopj, kādus produktus nelieto uzturā. Atbilstoši tam tiks pielāgotas ēdienkartes.
  Ēdienos noteikti netiks iekļauti nekādi miltu un graudaugu izstrādājumi, ēdiens būs ar samazinātu ogļhidrātu daudzumu. Būsim arī fleksibli, lai ēdiens būtu piemērots, piemēram, veģetāriešiem un vegāniem.

  Katrs pats uzņemas atbildību par savu veselības stāvokli. Katrs pats zina, vai / un kādos pasākumos drīkst piedalīties.
  Ja Tev ir kādi vīrusi vai jebkādas citas saslimšanas, kas var nelāgi ietekmēt citus, tad, protams, Tev nevajadzētu piedalīties.
  Šis jautājums ir atbildams ļoti individuāli. Ja Tev rodas jautājumi, vai pasākums ir piemērots Tev, tad Tu par to vaicāsi mums. Līdz šim tā nekad nav bijusi problēma. Nekas arī neliecina, ka tā varētu būt problēma šajā, #8 RESTARTĀ.

  Aizpildi pieteikuma anketu šeit.

  Pēc tās būs redzams, cik esi gatavs/-a piedalīties. Ja būs pieejamas brīvas vietas un ja Tavas atbildes anketā mums apliecinās, ka šis pasākums ir Tev, atbildi uz šo jautājumu saņemsi īsā telefona sarunā.
  Tajā arī izstāstīsim, kāda ir RESTARTS ideja un uzsvari.
  Pasākums mums un pārējiem 15 dalībniekiem ir īpašs notikums. Tāpēc esam izvēlējušies šādu pieeju.

  Sazinies ar mums šeit, rakstot epastu: zina.murniece@tavsrestarts.lv  un tālr.:  +371 29 391 554

  Pieredze no RESTARTS 3 dienu pasākuma

  "Ir dienas, kad es apzinos, ka esmu labi nostāvējis auksts šampānietis, bet jāatzīst gan, ka vairāk bija dienas, kad uzskatīju, ka esmu kā veca, sarūgusi bērzu sulas pudele, kas mētājas kādā tumšā pagrabā, nevienam nevajadzīga. Restarts bija kā blieziens pa noputējušas pudeles kakliņu, kas izšāva korķi ar lielu blīkšķi un nu var baudīt laba, auksta šampānieša jūru un aizmirst par veco bērzu sulu."
  Ieva Ozoliņa
  RESTARTS dalībniece

  Pieredze no RESTARTS 3 dienu pasākuma

  Piedalies 3 dienu RESTARTS pasākumā

  Daži iespaidi no vairāk nekā 100 RESTARTS dalībniekiem

  • Nekad nebiju aizdomājusies par elpošanas nozīmi ikdienā.
  • Elpošana – atklāju elpošanas iespēju dziļumu.
  • Aukstuma treniņš – kontrastduša, meklēju papildus elpošanas treniņus.
  • Mazgājos aukstā dušā, internetā precīzāk sameklēti somatiskie vingrojumi, daļēji ieviesti rīta vingrošanas programmā, atkārtoti fermentēju dārzeņus.
  • Ja Tu mīli sevi, tad Restarts ir viens no labākajiem veidiem kā to pierādīt ne tikai ar vārdiem, bet arī ar darbiem. Restarta laikā Tu saproti, kas patiesībā ir vērtība, kā to iegūt, noturēt un dalīties.
  • Restarts – jaudīgs un koncentrēts iedvesmas, jaunu paradigmu un konceptu lādiņš! Iespēja izkāpt no komforta zonas, sajust sevī jaunu spēku un dzīvesprieku.
  • Restarts ir kā trīs dienas, kuras Tu pavadi ar lupu pret sevi un beidzot iepazīsti katru stūrīti!Un tad sāc domāt no kuras puses ķerties visam klāt, kas pa dzīvi sakrājies!Bet restartā apkārt ir lektori, kas iedod roku un ar lukturīti parāda pareizo virzienu!Un Tavs uzdevums ir gaužām vienkāršs- iet un darīt! Dzīvot savu labāko dzīves versiju!:).
  • Ceļos agrāk, vingroju, cenšos no rītiem ēst interesantāk, saturīgāk.
  •  Uztura lekcija, kas vislabāk saslēdza kopā ideju par to, ka viss ķermenī ir saistīts. Nav atrautu lietu kā, piemēram, tikai termoregulācija vai elpošana.
  • Kāpēc piedalīties? Jo pasākums pilnībā attaisno savu nosaukumu “RESTARTS”. Fizisks, garīgs, emocionāls restarts.

  Tu zini vēl kādu, kuram šis pasākums varētu būt noderīgs?

  Padod ziņu tālāk un ļauj viņiem restartēties!

  Share on facebook
  Facebook
  Share on twitter
  Twitter
  Share on linkedin
  LinkedIn
  Share on email
  E-pasts
  Share on whatsapp
  WhatsApp
  Share on google
  Google+

  Mūsu atbalstītāji

  @RESTARTS 2019 | SIA "Garšo Grupa"