restarts logo

UZLĀDĒ sevi

Piesakies uz nākamo RESTARTS nometni

restarts logo

UZLĀDĒ sevi

Piesakies uz nākamo RESTARTS nometni

restarts logo

UZLĀDĒ sevi

Piesakies uz nākamo RESTARTS nometni

Kas ir RESTARTS?

RESTARTS varētu būt atbilde. Ja vajadzīgas atbildes.
Ja ir lielas vēlēšanās un mērķi. Un ja kaut kas šobrīd nav tā, kā gribētos. Sevišķi, ja ir daudz izaicinājumu un nevari sasniegt sev nospraustus mērķus.

Mums lielākoties ir lielas vēlēšanās. Jā, un ar to varēšanu švakāk. Vai drīzāk – ar noturēšanos pie sev vēlamajām darbībām. Ar domām Rīgā, ar darbiem aizkrāsnē – pārfrāzējot sen zināmo teicienu. Zināšanas ir tikai daļa no problēmas. Par kurām runājam. Taču darīšana ir problēma. Parasti.

Plāni un ieceres vienmēr ir grandiozas. Ne velti nedēļas laikā tu gribi sabāzt visus darbus, paveikt daudz. Pienāk piektdienas pēcpusdiena. Tu atskaties uz nedēļā padarīto un tevi pārņem viegla trauksmīte, jo saproti, ka no iecerētā izdevusies ir vien maza daļiņa.
No nedēļas uz nedēļu šīs mazās trauksmītes sasummējas. Neapmierinātība aug augumā. Ar dzīvi neapmierinātība pieaug. Kaut kādā brīdī saproti, ka tik maz ko paveic. Vēl to var apzīmēt par iestrēgšanu. Var arī saukt par dzīves lielākas jēgas pazaudēšanu.

Nekam nav tikai viena atbilde. RESTARTS varētu būt atbilde. Tā noteikti nepretendē uz absolūto taisnību. Tomēr pasākuma programma izstrādāta ar tādu pieeju, kas var nostrādāt. Jo Tā nostrādājusi tā ir jau daudziem.

Elementi, lai RESTARTētos​

Ilga un veselīga dzīve ir tad, ja katram individuālais progress notiek 3 jomās. Garīgi/emocionāli, fiziski un sociāli.

Proti, garīgā un emocionālā pasaule, kad savienojas ar fizisko un ķermenisko. Un kad tas viss notiek ļoti drošā un vienam otru atbalstošā sociālā vidē.

Vienu no otra nav iespējams nodalīt. Viss ir vienā veselumā. Vienotā sistēmā. Tādēļ 3 dienās kopā būšana, sarunas, meistarklases, praktiskas nodarbības un aktivitātes iedziļinās visās šajās jomās. Kas galvenokārt vērts uz to, lai uzlabotu mūsu pašsajūtu, uzlādētu enerģijas krātuves un padarītu mūs par spēcīgāku un pret mainīgajiem apstākļiem noturīgāku.

ĶERMENIS | FIZIOLOĢIJA

Kā muskuļu sistēma savienojas ar nervu sistēmu, ar elpošanas, endokrīno, asinsrites un visām citām organisma sistēmām. Kas ir pamatā arī tiem cilvēka dzīves aspektiem, kuri pirmajā brīdī var šķist esam tālu no fiziskā ķermeņa. Piemēram, lielākas nozīmes piešķiršana, pateicīgums un apzinātība.

PRĀTS | EMOCIJAS | GARĪGUMS

Uzvedības, evolūcijas un kognitīvā psiholoģija ir viens no centrālajiem tematiem, kas ikvienam būtu kaut cik jāpārzina. Autonomās nervus sistēmas ietekme uz emocijām un spēju dzīvot garīgu un jēgpilnu dzīvi. Pasaules izzināšana caur lielākas jēgas meklēšanu ārpus mūsu ikdienas bieži vien ir viens no nedaudzajiem risinājumiem. Lai no rītiem atrastu spēku un motivāciju kāpt laukā no gultas – dzīves jēga un lielāki mērķi par mums pašiem ir atslēga.

SOCIĀLAIS ASPEKTS

Kopā būšana ar līdzcilvēkiem, līdzīgi domājošiem un motivētiem uzlabo mūsu katra labsajūtu pat bioloģiskā līmenī. Izdalās tā saucamie laimes hormoni. Apzināti organizēta sociāla vide, drošība var noteikt atšķirības starp vienkārši finansiāli panākumiem bagātu cilvēku un tādu, kas vispār dzīvē ir veiksmīgs. Gan pētījumi rāda, gan RESTARTS programmā līdz šim pieredzētais, ka panākumi un pozitīvie efekti piedaloties ir tieši pateicoties cilvēkiem, kuri piedalās RESTARTS pasākumā kā dalībnieki.

Lietas, ar kurām mēs strādājam

Kustības
Smadzeņu un nervu sistēmas aktivizēšana. Pamatkustību apzināšana. Ārkārtīgi bieži šis aspekts ir fokusēts uz to, lai tavā ikdienā tu kustētos maksimāli dabīgi. Apzinātu savus vājos punktus un maksimāli tos uzlabotu.
Kustību un nervu sistēmas saikne. Psiholoģiskā gatavība sasniegt augstumus ne tikai sportā, bet arī dzīvē ar olimpiskā līmeņa treneriem.
Kā ar minimāliem līdzekļiem un minimālā laikā sasniegt augstākos rezultātus, ņemot palīgā pieredzi, trenējot olimpiskos sportistus.


Elpošana
Vairākas meistarklases, kuras ļoti iedziļinās elpošanā.
Meistarklases dalībnieki iepazīst savu elpu pilnīgi citā perspektīvā. Sajūt vairāk enerģijas un paplašina savu apziņas potenciālu. Kā arī gūst iespēju transformēt destruktīvās domas un uzskatus, kas attur no dzīvesprieka, produktivitātes un labākiem sasniegumiem ģimenē, sportā vai karjerā.
Šajās meistarklasēs visi apgūst paņēmienus un precīzus vingrinājumus, kā praktizēt elpošanu ikdienā. Tādējādi iegūstot sev rīkus atbrīvoties no stresa, uzlādējot sevī enerģiju. Uzlabojot miegu, pašsajūtu.


Uzturs
Kā izvēlēties pārtikas produktus, kas vairo enerģiju, kas ļauj vieglāk kontrolēt savu hormonālo sistēmu un līdz ar to arī savu svaru. Praktiska meistarklase ar ēšanu, baudīšanu, receptēm.
Ēdiena pagatavošanas un dažādu sīku triku un padomu, kā tu vari kļūt par labāku ēdiena baudītāju. Taču arī neaizmirstot par ilgtspējīgu ēšanas stilu.Arī teorētiskā puse gan par Bulletproof dzīves stilu, gan vispār kļūt metaboliski fleksiblam.

Par stratēģijām, ka uzveikt lieko svaru, audzēt muskuļus un dzīvot veselīgi ar mazogļhidrātu ēšanu.
Tai skaitā arī par ketogēno dzīvesveidu. Kā gavēšana iekļaujas šādā dzīvesveidā.
Receptes, praktiski padomi. Biohacking pieejas uzturam, ikdienai un prāta stāvoklim. Lai sasniegtu pašu augstāko līmeni savām sajūtām, spēkam un enerģijai.


Relaksācija
Atpūta, relaksācija un ķermeņa sagatavošana aktīvam dzīvesveidam caur vingrošanu. Caur Cigun.
Kā sevi atjaunot un iesākt enerģisku dienu. Praktiskas nodarbības ik rītu. Ar idejām – kā šo vingrošanu darīt pašam mājas apstākļos savā ikdienā. Šādi iesākot dienu, tā paies mundrāk, ar skaidrāku galvu un darba sparu. Kā arī noslēdzot dienu, mēs iegūstam labāku nakts mieru un pilnvērtīgāku atpūtu.


Biohacking
Biohacking – sistēmiska sevis un savas vides uzlabošana. Caur dabas, zinātnes un tehnoloģiju prizmu.
Ņemot vērā, ka esam bioloģiskas sistēmas, mums savas labsajūtas un veselības uzlabošanai jāpieiet ar sistēmiski.
Gala vēlamais iznākums. Katrai dienai – lielāku skaidrība, pārliecība un mazāk stresa. Vairāk enerģijas, jo iemācīsies neiztērēt visu gribasspēku un motivāciju uz liekām darbībām. Kā veidot mentālos modeļus, ikdienas ieradumus, lai atbrīvotu laiku un enerģiju prioritātēm – veselībai, ģimenei, sociālajām saitēm, naudas pelnīšanai, hobijiem un sirdslietām.
Lai justos labi un droši. Dzīvot ilgi, veselīgi un piepildīti.


Rīki un instrumenti
Izmantojot biohacking pieeju un rāmi, kopumā viss pasākums ir jāuztver kā brīvības iegūšanas pasākums. Brīvība, kuru sniedz apziņa un spēja pielietot instrumentus, ar kuriem ir mērķis iepazīstināt.
Tātad tā ir instrumentu lādes pieeja. Kura tiek likta priekšā. Un ko šī instrumentu kaste spēs?

  • Vajadzīgs skaidrs un saprotams reāls plāns, iedvesma, kā mainīt vecos paradumus uz jauniem un dzīvot kvalitatīvāku dzīvi;
  • Jauna informācija un praktiski paņēmieni kā jaunās zināšanas iedzīvināt ikdienā; Piemēram, kā sevi un savu biznesu pacelt citā līmenī; kā sajust sevi;
  • Ātrāka savu projektu realizācija – informācijas apjoma apguve un tā apstrāde reālās darbībās, disciplīna, uzturs, sports;
  • Arī iedvesma un jaunas idejas un rīki ikdienai. Metodes, kuras es spētu integrēt ikdienā;
  • Jauni domubiedri, augstāka pašmotivācija;
  • Otra elpa un atgūti spēki lidojumam tālāk;
  • Saprast kā savākties pēc slinkuma apmeklējuma un pielietot iegūto;
  • Iemācīties būt maksimāli efektīvākam visdažādākajās dzīves jomās.

Nervu sistēmas atbrīvošana un rūdīšanās
Caur dažādām tehnikām un vingrinājumiem gan zināšanas, gan prakse – Tev ļaus patstāvīgi un droši uzsākt rūdīšanos, ejot aukstā dušā, peldoties āliņģī, ejot pirtī vai dodoties pastaigā.
Elpošana un nervu sistēmas aktivizācija ar visdažādākajām elpošanas metodēm. Tās ir balstītas uz cilvēka fizioloģiju, zinātniskiem pētījumiem un atklājumiem, kas efektīvi un pamatoti palīdz uztrenēt elpošanas, asinsrites un nervu sistēmu un sasniegt jaunus rekordus savā dzīvē.

Komanda

Kaspars Vendelis

Kaspars Vendelis

dibinātājs

Lektors, biohacking.lv kustības / konferences līdzdibinātājs, 3 bērnu tēvs.

Organizē procesus, lai dzīvot līdz 120 gadiem būtu pats par sevi saprotams. Cilvēka organisms ir kā ļoti komplekss dators jeb sistēmu kopums, kuru iepazīstot, varam tajā bioloģiski ielauzties un uzlabot. Tas ir biohakings. Instrumentu kaste ikdienas snieguma uzlabošanai.
Zina Mūrniece

Zina Mūrniece

TRENERE

Nūjošanas instruktore, cigun trenere, organizators.

Profesionāla un pieredzējusi pasākumu organizatore, pati piedalījusies un vadījusi daudzas personības izaugsmes nometnes. Gan kā cigun trenere, gan arī kā visa pasākuma vadītāja. Kas izcili aprūpē un gādā, lai visiem būtu visoptimālākā vide savas pašsajūtas veidošanā.e

Oskars Grīslis

Izaugsmes, NLP, biheivoriālās psiholoģijas prakatiķis, ar hipnozes un koučinga pieredzi

Par vienu no izstrādātajiem modeļiem – Emocionālās izlādes jeb trauma hacking praksē. Dotais ievadkurss iepazīstinās ar emociju nozīmi un lomu mūsu dzīvi. Visiem dalībniekiem tiks dota iespēja iepazīties ar labākajām metodēm emocionālo sarežģījumu risināšanā ceļā uz pilnvērtīgu un resursiem bagātas personības veidošanu.
Vingrinājumi un praktiski rīki savai emocionālai izlādei. Izprast sajūtas: dusmas, aizkaitināmību, savas limitācijas un ieprogrammēto negatīvo attieksmi pret ikdienas svarīgajiem aspektiem. Piemēram, attieksmi pret naudu, attiecībām, darbu, bērniem, līdzcilvēkiem. Un varbūt pat pret politiku…

Jānis Brūns

Jānis Brūns

TRENERIS / TERAPEITS

lpošanas terapeits, apzinātības treneris un vietnes Atdzimšanas elpa vadītājs.

Vairāku gadu starptautiska pieredze vadot elpošanas un apzinātības seminārus, nometnes un retrītus, strādājot ar simtiem cilvēku no vairāk nekā 20 pasaules valstīm. Atvaļināts armijas Speciālo uzdevumu vienības kapteinis.

Diāna Stupele

TRENERE

Fiziskās sagatavotības olimpiskā trenere.

Diāna ir fiziskās sagatavotības trenere un fizioterapeite ar ļoti bagātu pieredzi, kas strādā gan ar bērniem, gan pieaugušajiem. Diāna daudziem profesionāliem sportistiem ir palīdzējusi sasniegt mērķus kā fiziskās sagatavotības trenere un arī iedvesmojusi uz aktivitātēm tos, kam sports uz “Jūs”.
Andžejs Reiters

Andžejs Reiters

PASNIEDZĒJS

Taizemes boksa un austrumu cīņu pasniedzējs. Personīgais koučs, konfliktologs un pārrunu vešanas konsultants.

Glābšanas darbu vadītājs, ar specialitāti konfliktologs. Vairāku Latvijas un citu valstu sporta komandu psiholoģiskāssa gatavotības treneris, individuālais sportistu motivācijas treneris.