You cannot view this unit as you're not logged in yet.

6 thoughts on “Uzdevums – nekad neēd viens/ -a (plus | mīnus | vienāds)”

 1. Sāku ar Vienāds. Otrdien jau sazvanījos, ļoti sen nebijām runājušas un tikties varam reti, viņa nav Rīgā. Mīnuss – šobrīd nevaru pat iedomāties, kuram noderētu mana pieredze. Pluss – man ir sena draudzene Valmierā, ar kuru regulāri kontaktēju,20 gadus. No viņas var pamācīties spēju risināt sarežģītas situācijas, vienmēr prasīt palīdzību.

 2. Sazinātos ar Valmieras mentoru, tiešām guvu atbildi uz savu jautājumu. Un vēl ir doma par vēl vienu mentoruu, ko uzrunāt, nesen Veikalā/viesistaba satiktu aktīvu dāmu.!

 3. beitikalinda

  Arī sāku ar vienāds- draudzene kas dzīvo tālu prom un tiekamies pāris reizes gadā, tad nu sazvanījāmies un tikāmies tās pašas dienas pēcpusdienā.
  + izvēlējos sazināties ar pirms 5 gadiem iepazītu paziņu, kas vienmēr nosprauž ļoti ambiciozus mērķus un tos piepilda bez mazākās piepūles. Apbrīnoju, kā tik viegli viss var padoties. Sarunājām šopavasar tikties (jo pašreiz nav LV)
  – pirms krietna laika viena meitene man daudz jautāja par manu profesiju, jo izvēlējusies studiju virzienu šajā nozarē. Ar viņu arī sarunājām pēc nedēļas tikties un aprunāties par viņai svarīgiem jautājumiem.

  Jāatzīst ka pirms apprecējos strādāju mediju un komunikācijas nozarē līdz tam nebija problēmas ar socializēšanos, protams bija izaicinājumi. Šobrīd esmu tā iesēdējusies mājā, ka var teikt pat izvairos kādu uzrunāt, ar vīru citreiz pat neaprunājamies.. kā Kaspars teica, es tiešām jūtos novecojusi krietni, vientuļa un pat var teikt nevienam nevajadzīga, lai gan man ir divi mazi mīļi rasbainieki, kas visu laiku grib pie manis ierušināties. Citreiz vienkārši šķiet ka ārpasaulē neiederos.

 4. Zane Grigale-Soročina

  Šajā ned bija ieplānota starptautiskas izstādes apemklēšana Francijā un tikšanās gan ar sadarbības partneriem, gan savu skolotāju, gan jauniem cilvēkiem. Tā bija lieliska iespēja, gan tikties ar spēcīgākiem cilvēkiem, gan =, gan vājākiem. Ir fantastiska sajūta, kad sanāk ieklausīties augstākstāvošos un uzķert viņu domas vai kaut ko jaunu un sev noderīgu. Bet laikam pats vērtīgākais ir palīdzēt ar savu pieredzi vai vnk uzklausīšanu, kādam, kam noder palīdzība. Šajā gadījumā gandarījums un prieks ir vislielākais. Visos gad, kad izdodas patiesa saruna, izdodas sajust otra domas- tā ir fantastiska sajūta!

 5. arvo.polakovs

  Pluss: Ivars Vēlme, viņš jau ir paspējis piepildīt vairākus manus sapņus darba, hobiju un izklaides jomās. (esmu sarunājis, ka braukšu ciemos)
  Mīnuss: Tētis, gribās dabūt viņu nedaudz uz augšu, šobrīd problēmas ar alkohola lietošanu. (mēģināju dažādas pieejas, bet pagaidām nekas nemainās)
  Vienāds: Juris Ž. uzņēmējs – viņam ir daudz zināšanas par uzņēmējdarbību, bet man savukārt par uzturu, dzīvesveidu, domāju viens otram varēsim daudz dot. (šobrīd veidojam nelielu projektu kopā)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
YOUR CART
 • No products in the cart.