Ja Tev rodas kādi jautājumi, droši zvani vai raksti SMS uz: 26 556 558

RESTARTS PASĀKUMS
01.-03. MARTS / 2019

DIENAS
STUNDAS
MINŪTES
SEKUNDES

Pasākums cilvēkiem, kas atvilkt elpu. Tiem, kas vēlas restartēties.
Atbrīvoties no stresa, uzlabot smadzeņu darbību un iegūt vairāk enerģijas

Trīs dienu garumā meistarklases vadīs Latvijā labākie savas jomas meistari un profesionāļi.
Esam par šo īpaši piedomājuši un aicinājuši savās zināšanās un prasmēs dalīties izcilus līderus.

ELEMENTI, LAI RESTARTĒTOS

Ilga un veselīga dzīve ir tad, ja katram individuālais progress notiek 3 jomās. Garīgi/emocionāli, fiziski un sociāli.

Proti, garīgā un emocionālā pasaule, kad savienojas ar fizisko un ķermenisko. Un kad tas viss notiek ļoti drošā un vienam otru atbalstošā sociālā vidē.

Vienu no otra nav iespējams nodalīt. Viss ir vienā veselumā. Vienotā sistēmā. Tādēļ 3 dienās kopā būšana, sarunas, meistarklases, praktiskas nodarbības un aktivitātes iedziļinās visās šajās jomās. Kas galvenokārt vērts uz to, lai uzlabotu mūsu pašsajūtu, uzlādētu enerģijas krātuves un padarītu mūs par spēcīgāku un pret mainīgajiem apstākļiem noturīgāku.

ĶERMENIS. FIZIOLOĢIJA

Kā muskuļu sistēma savienojas ar nervu sistēmu, ar elpošanas, endokrīno, asinsrites un visām pārējām sistēmām.

Kas ir pamatā arī tiem cilvēka dzīves aspektiem, kuri pirmajā brīdī šķiet esam tālu no fiziskā ķermeņa. Piemēram, lielākas nozīmes piešķiršana, pateicīgums un apzinātība.

PRĀTS. EMOCIJAS. GARĪGUMS

Uzvedības, evolūcijas un kognitīvā psiholoģija, autonomās nervus sistēmas ietekme uz emocijām un spēju dzīvot jēgpilnu dzīvi.
Pasaules izzināšana caur lielākas jēgas meklēšanu ir viens no nedaudzajiem risinājumiem. Lai no rītiem atrastu motivāciju kāpt laukā no gultas – dzīves jēga un lielāki mērķi.

SOCIĀLAIS ASPEKTS

Kopā būšana ar līdzīgi domājošiem uzlabo mūsu katra labsajūtu pat bioloģiskā līmenī. Ar t.s. laimes hormoniem.
Droša vide var noteikt atšķirības starp vienkārši bagātu cilvēku un tādu, kas kopumā ir veiksmīgs.
RESTARTS programmā pieredzētais, panākumi un pozitīvie efekti ir tieši pateicoties RESTARTS pasākuma dalībniekiem.

Kāpēc Kāds Gribētu Piedalīties RESTART'ā?

Būt iestrēgušam ir tikai stāvoklis!

Būt iestrēgušam nav liktenis – tas ir tikai stāvoklis. Šim ir vistiešākais sakars ar RESTARTu.

Ar galveno ideju, kādēļ RESTART varētu nostrādāt kā sevis uzlādēšanas punkts, kā veids sevi no jauna restartēt.

Tādēļ, ka ar instrumentiem, darbībām un pieejām, kādas tiks izdzīvotas šajās 3 dienās, būs iespējams izkļūt no iestrēguma pozas. Kad ar automašīnu iestrēgst smiltīs vai dubļos, tad risinājums nav nekā nedarīšana. Risinājums arī pārsvarā nav turpināt drillēt riteņus, jo tā var ierakties tikai dziļāk.

Risinājums praktiski vienmēr ir paņemt kādu papildu rīku, un tikt laukā no dubļiem. Nāc, piedalies RESTART`ā! Ieklausoties sevī, pēc sarunām ar tik daudziem tuvāk un tālāk esošiem cilvēkiem, dzirdu vienu un to pašu:

 • Es esmu iestrēdzis
 • Man ir grūti pieņemt lēmumus
 • Man ir grūti izšķirties par dzīvē svarīgām lietām
 • Es vēlētos justies labi, atrast savu mērķi un piepildījumu
 • Viss, ko es līdz šim esmu sasniedzis nedod man gandarījumu
 • Es vēlos atrasts savas dzīves jēgu

Visiem augstāk minētajiem stāvokļiem pamatā ir kaut kas ļoti līdzīgs, ar ko sastopas teju visi cilvēki.

No iestrēguma var tikt laukā, ja iekustina un aktivizē nervu sistēmu.
Izmantojot dažādus rīkus un instrumentus.

RESTARTS Programma un Tavi Ieguvumi

Atdzimšanas alpošana

Jānis Brūns

Elpošanas terapeits, apzinātības treneris un vietnes Atdzimšanas elpa vadītājs​

Pēc šīs meistarklases dalībnieks iepazīs savu elpu pilnīgi citā perspektīvā, jutīs vairāk enerģijas un paplašinās savu apziņas potenciālu, kā arī gūs iespēju transformēt destruktīvās domas un uzskatus, kas attur no dzīvesprieka, produktivitātes un labākiem sasniegumiem ģimenē, sportā vai karjerā.
Jānis meistarklasi ievirzīs tā, lai Tu uzdotu sev izaicinošus un produktīvus jautājumus … kas palīdzēs izstrādāt mehānismus, lai tiktu laukā no emocionālā bloka un stresa.

Uztura, ēšanas paradumi un dzīves veids

Mārtiņš Bidiņš

UZTURA TRENERIS | Martins Bidins NUTRITION

Dzīvesveida un uztura treneris, ar izpratni par psiholoģiju, paradumiem un uztura īpatnībām

Veselības uztura un uzvedības treneris dalīsies ar savām stratēģijām, ka ikdienā veidot veselīgus ēšanas paradumus. Kas balstās pamatā veselīgam ēdienam, lai neviens nebūtu atkarīgs no mūžīgi piedāvātajām diētām. Tievēšanai, enerģijai un labsajūtai. Tikt galā ar lieko svaru, audzēt muskuļus un dzīvot veselīgi.
Receptes, praktiski padomi. Biohacking pieeja uzturam, ikdienai un prāta stāvoklim, lai sasniegtu pašu augstāko līmeni savām sajūtām, spēkam un enerģijai.

Ēšanas & baudīšanas praktiskā pavārmeistarklase

Kaspars Vendelis

Par garšvielām, par eļļām un balzametiķiem. Biohackera dzīvesveids, ēdieni un pieejas.
Kas ir pārtikas produktu sarakstā, kas katram būtu jābūt mājās, neatkarīgi no tā, vai esi vegāns, veģetārietis, piekop kādas specifiskas diētas vai ne. Kā izvēlēties pārtikas produktus, kā izvēlēties garšvielas un ēdiena papildinājumus, kas katram būtu jābūt mājās. Lai vienmēr sanāktu veselīga un garda maltīte. Kas garšotu visiem.
Praktiska meistarklase ar ēšanu, baudīšanu, receptēm. Ēdiena pagatavošanas un dažādu sīku triku un padomu, kā tu vari kļūt par labāku ēdiena baudītāju. Taču arī neaizmirstot par ilgtspējīgu ēšanas stilu.

Fiziskā sagatavotība, biohacking un veselība

Helmuts Rodke, fiziskās sagatavotības treneris, vieglatlēts

Pirmkārt tā ir sirdsdarbības pārbaude, bioķīmiskās analīzes, mugurkaula, pēdu, kāju formas un kopējās stājas novērtēšana.
Otrkārt – individuālās lietas: gremošana, alerģijām, liekais svars, uztura kartes noteikšana, hormoni, imunitāte, plaušas, centrālā nervu sistēma utt.
Treškārt – visa apkārtējā vide un ekoloģija – svaigs gaiss, tīrs dzeramais ūdens, pietiekami daudz gaismas, tumsas, miera, klusuma – attiecīgi kad vajag, telefona un rūtera izslēgšana uz nakti, personīgā higiēna, attiecību higiēna mājās un skolā, un daudzas citas lietas. Tātad – ne tikai ārsta atzinums “derīgs sportam”, bet arī daudz kas cits.

Rūdīšanās un nervu sistēmas stiprināšana ar elpošanu

Elpošanas un rūdīšanās meistarklase

Dažādu elpošanas metožu meistarklase, par rūdīšanos un autonomās nervu sistēmas stiprināšanu

Apgūsi paņēmienus, kā praktizēt elpošanu, zināšanas, kas Tev ļaus patstāvīgi un droši uzsākt rūdīšanos, ejot aukstā dušā, peldoties āliņģī vai dodoties pastaigā. Box Breathing jeb kastes elpošana, apzinātības un fokusēšanās elpošana, Vima Hofa metode un citas metodes – ir balstītas uz cilvēka fizioloģiju, zinātniskiem pētījumiem un atklājumiem, kas efektīvi un pamatoti palīdz uztrenēt elpošanas, asinsrites un nervu sistēmu un sasniegt jaunus rekordus savā dzīvē.

Ik rīta vingrošana ar Qi Gong jeb Cigun

Zina Mūrniece

Cigun trenere, nūjošanas instruktore, RETSARTS organizatore

Kā sevi atjaunot un iesākt enerģisku dienu. Praktiska nodarbība ar idejām – kā šo vingrošanu darīt pašam mājas apstākļos savā ikdienā. Šādi iesākot dienu, tā paies mundrāk, ar skaidrāku galvu un darba sparu. Kā arī noslēdzot dienu, mēs iegūstam labāku nakts mieru un pilnvērtīgāku atpūtu.

RigaBrain® lekcija un smadzeņu treniņš

Pēteris Urtāns

Smadzeņu treniņu centra Riga Brain un sertificēts NeurOptimal® treneris

Pēteris Urtāns lasīs lekciju un vadīs katra dalībnieka individuālu smadzeņu treniņu ar NeurOptimal® ierīci. RigaBrain® smadzeņu treniņš – sava potenciāla kāpināšanai, kā arī emocionālu pārdzīvojumu un stresa seku mazināšanai! Lai gūtu panākumus un pēc iespējas labāk izmantotu savas prasmes, Tev ir vajadzīgas labas smadzenes – Tev jāgūst panākumi sevī pašā. Lai varētu viegli un ar prieku, jautrību dzīvot, Tev ir jāatbrīvojas no tā, kas neļauj Tev priecāties uz visiem 100% – apspiestajām emocijām, aizkaitināmību un dusmām!

Kā elpošana, prāts, gars un ķermenis visu apvieno

Andžejs Reiters

Izaugsmes treneris, kalnos kāpējs un gids, pašaizsardzības un austrumu cīņu meistars, komandu un individuālās psiholoģiskās sagatavotības treneris

Man nepatīk jēdziens – pozitīvā domāšana,” saka Andžejs Reiters, personības izaugsmes treneris un bioenerģētiķis, kurš palīdz cilvēkam nonākt pie viņa radošās būtības. Viņš vada seminārus, piedalās daudzos projektos, strādā skolās un darba kolektīvos, raksta grāmatas un organizē izdzīvošanas braucienus savvaļā.

RESTARTS meistarklasē apgūsi elpošanas, kustību automatizāciju. Uzzināsi par pieejām, kā cīnīties pret stresu. Kā iet uz drosmi, neskatoties uz esošajām bailēm. Kuras mums visiem ir un paliks.  

Cilvēka uzvedība, ikdienas rutīnas un mentālie modeļi

Kaspars Vendelis

RESTARTS dibinātājs, organizators, Biohacking.lv līdzdibinātājs, 3 bērnu tēvs un pats gribētu kļūt par īstenu renesanses vīrieti

Lielāku skaidrību, pārliecību un mazāk stresa. Vairāk enerģijas, jo iemācīsies neiztērēt visu gribasspēku un motivāciju uz liekām darbībām.

Kā veidot mentālos modeļus, ikdienas ieradumus, lai atbrīvotu laiku un enerģiju prioritātēm – veselībai, ģimenei, sociālajām saitēm, naudas pelnīšanai, hobijiem un sirdslietām. Lai justos labi un droši. Dzīvot ilgi, veselīgi un piepildīti.

RESTARTS norises vieta

Hotel "Ezeri" Siguldā

Jau piecpadsmit gadus netālu no Siguldas centra, klusā un gleznainā ezera krastā atrodas SPA viesnīca Ezeri.

Kopš rekonstrukcijas 2006. gadā viesnīca turpina darbu kā SPA viesnīca ar romantisku un modernu atmosfēru un 30 labiekārtotām viesnīcas istabām.

Viesnīca atrodas pie ezera netālu no Siguldas. Viesiem tiek piedāvāti skaisti, labi aprīkoti viesnīcas numuri, kā arī dažādas citas ērtības un pakalpojumi. 

Viesnīcā ir sanāksmju telpas, restorāns Gadalaiki un spa centrs ar saunu, aromātisku tvaika pirti, peldbaseiniem, burbuļvannu un dažādām masāžām un procedūrām.

Padariet savu uzturēšanos viesnīcā neaizmirstamu – izbaudiet viesnīcas restorāna “Gadalaiki” piedāvāto, kā arī atklājiet SPA procedūru relaksējošo un dziedinošo spēku pirtīs, baseinos un dažāda veida procedūrās.

Pie viesnīcas iekārtotajā atpūtas un pastaigu dārzā Jūs varat priecāties par ziedošām puķēm, putnu vīterošanu un rast harmoniju un mieru savā dvēselē.Pati viesnīca un visas tajā esošās telpas ir visaugstākā līmeņa, lai nekas netraucētu restartēties. Viesnīca EZERI, Sigulda.

Cik Tas Maksā?

Jeb cik Tu esi gatavs sevī ieguldīt?

Kāda bija Tava pirmā doma, kad esi uzzinājis visu par RESTARTS pasākumu?

 1. Jā, es ļoti gribu piedalīties!
 2. Cit tas viss varētu maksāt?

Ja pirmā domā ir CIK TAS MAKSĀ, tad maz ir ticams, ka šis pasākums ir Tev. Pat, ja Tu vari to atļauties.

Savukārt, ja pirmais impulss ir – JĀ, ES TO ĻOTI GRIBU, tad Tava motivācija un apņēmība ir labs apliecinājums, lai piedalītos restartēšanās pasākumā.

Lai piedalītos RESTARTS pasākumu, ir jāveic 3 soļi:

 • Pirmais solis ir apliecināt sava gatavību
 • Otrais solis ir iepazīšanās ar organizatoriem. Lai parunātu par programmu, saturu un ideju, lai Tu un es saprastu, vai tas ir tieši tas, ko vēlies un kas Tev vajadzīgs.
 • RESTARTS izmaksas nav nekas slēpjams. Tomēr par to runāt ir TIKAI trešais solis visā pirmsrestarta programmā.

Tādēļ atbildi sev uz šiem jautājumiem:

 • Cik gatavs esi restartēties?
 • Cik ļoti Tu novērtē iespēju būt jaunā līmenī?
 • Cik ļoti Tu vēlies iekustināt sevī tās ķermeņa un smadzeņu daļas, kuras sen vai nekad neesi kustinājis?
 • Cik liela nozīme Tavā dzīvē būtu spējai tikt galā ar stresu?

Pieredze no pagājušajiem pasākumiem

Jau vairāki desmiti restartēto!

Restartētie

Konkrēti dalībnieku iespaidi

 • Nekad nebiju aizdomājusies par elpošanas nozīmi ikdienā.
 • Elpošana – atklāju elpošanas iespēju dziļumu.
 • Aukstuma treniņš – kontrastduša, meklēju papildus elpošanas treniņus.
 • Mazgājos aukstā dušā, internetā precīzāk sameklēti somatiskie vingrojumi, daļēji ieviesti rīta vingrošanas programmā, atkārtoti fermentēju dārzeņus.
 • Pāris bāzes tehnikas – miegs, atturēšanās (evolūcija rodas trūkumā). Esmu pieteikusies uz KravMaga, septembrī uz RigaBrain. Lejupielādēju sleepcycle un welltory.
 • Ceļos agrāk, vingroju, cenšos no rītiem ēst interesantāk, saturīgāk.
 •  Uztura lekcija, kas vislabāk saslēdza kopā ideju par to, ka viss ķermenī ir saistīts. Nav atrautu lietu kā, piemēram, tikai termoregulācija vai elpošana. 

Galerija

Tu zini vēl kādu, kuram šis pasākums varētu būt noderīgs?

Padod ziņu tālāk un ļauj viņiem restartēties!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+

@2018 SIA "Garšo Grupa"