Ja Tev rodas kādi jautājumi, droši zvani vai raksti SMS uz: 26 556 558

RESTARTS PASĀKUMS
12. - 14.aprīlis / 2019

DIENAS
STUNDAS
MINŪTES
SEKUNDES

Pasākums cilvēkiem, kam nepieciešams atvilkt elpu.
Tiem, kas vēlas restartēties.
Atbrīvoties no stresa, uzlabot smadzeņu darbību un iegūt vairāk enerģijas.

Trīs dienu garumā meistarklases vadīs Latvijā labākie savas jomas meistari un profesionāļi. Lai palīdzētu Tev restartēties teorētiska informācija savienojas ar praktiskām nodarbībām.
Sajūtu līmenī nebūsi sev neko līdzīgu atklājusi/-is tik efektīvā veidā un laikā!

ELEMENTI, LAI RESTARTĒTOS

Ilga un veselīga dzīve ir tad, ja katram individuālais progress notiek 3 jomās. Garīgi/emocionāli, fiziski un sociāli.

Proti, garīgā un emocionālā pasaule, kad savienojas ar fizisko un ķermenisko. Un kad tas viss notiek ļoti drošā un vienam otru atbalstošā sociālā vidē.

Vienu no otra nav iespējams nodalīt. Viss ir vienā veselumā. Vienotā sistēmā. Tādēļ 3 dienās kopā būšana, sarunas, meistarklases, praktiskas nodarbības un aktivitātes iedziļinās visās šajās jomās. Kas galvenokārt vērts uz to, lai uzlabotu mūsu pašsajūtu, uzlādētu enerģijas krātuves un padarītu mūs par spēcīgāku un pret mainīgajiem apstākļiem noturīgāku.

ĶERMENIS. FIZIOLOĢIJA

Kā muskuļu sistēma savienojas ar nervu sistēmu, ar elpošanas, endokrīno, asinsrites un visām pārējām sistēmām.

Kas ir pamatā arī tiem cilvēka dzīves aspektiem, kuri pirmajā brīdī šķiet esam tālu no fiziskā ķermeņa. Piemēram, lielākas nozīmes piešķiršana, pateicīgums un apzinātība.

PRĀTS. EMOCIJAS. GARĪGUMS

Uzvedības, evolūcijas un kognitīvā psiholoģija, autonomās nervus sistēmas ietekme uz emocijām un spēju dzīvot jēgpilnu dzīvi.
Pasaules izzināšana caur lielākas jēgas meklēšanu ir viens no nedaudzajiem risinājumiem. Lai no rītiem atrastu motivāciju kāpt laukā no gultas – dzīves jēga un lielāki mērķi.

SOCIĀLAIS ASPEKTS

Kopā būšana ar līdzīgi domājošiem uzlabo mūsu katra labsajūtu pat bioloģiskā līmenī. Ar t.s. laimes hormoniem.
Droša vide var noteikt atšķirības starp vienkārši bagātu cilvēku un tādu, kas kopumā ir veiksmīgs.
RESTARTS programmā pieredzētais, panākumi un pozitīvie efekti ir tieši pateicoties RESTARTS pasākuma dalībniekiem.

Kāpēc Kāds Gribētu Piedalīties RESTART'ā?

Būt iestrēgušam ir tikai stāvoklis!

Būt iestrēgušam nav liktenis – tas ir tikai stāvoklis. Šim ir vistiešākais sakars ar RESTARTu.

Ar galveno ideju, kādēļ RESTART varētu nostrādāt kā sevis uzlādēšanas punkts, kā veids sevi no jauna restartēt.

Tādēļ, ka ar instrumentiem, darbībām un pieejām, kādas tiks izdzīvotas šajās 3 dienās, būs iespējams izkļūt no iestrēguma pozas. Kad ar automašīnu iestrēgst smiltīs vai dubļos, tad risinājums nav nekā nedarīšana. Risinājums arī pārsvarā nav turpināt drillēt riteņus, jo tā var ierakties tikai dziļāk.

Risinājums praktiski vienmēr ir paņemt kādu papildu rīku, un tikt laukā no dubļiem. Nāc, piedalies RESTART`ā! Ieklausoties sevī, pēc sarunām ar tik daudziem tuvāk un tālāk esošiem cilvēkiem, dzirdu vienu un to pašu:

 • Es esmu iestrēdzis
 • Man ir grūti pieņemt lēmumus
 • Man ir grūti izšķirties par dzīvē svarīgām lietām
 • Es vēlētos justies labi, atrast savu mērķi un piepildījumu
 • Viss, ko es līdz šim esmu sasniedzis nedod man gandarījumu
 • Es vēlos atrasts savas dzīves jēgu

Visiem augstāk minētajiem stāvokļiem pamatā ir kaut kas ļoti līdzīgs, ar ko sastopas teju visi cilvēki.

No iestrēguma var tikt laukā, ja iekustina un aktivizē nervu sistēmu.
Izmantojot dažādus rīkus un instrumentus.

RESTARTS Programma un Tavi Ieguvumi

Atdzimšanas alpošana

Jānis Brūns

Elpošanas terapeits, apzinātības treneris un vietnes Atdzimšanas elpa vadītājs​

Pēc šīs meistarklases dalībnieks iepazīs savu elpu pilnīgi citā perspektīvā, jutīs vairāk enerģijas un paplašinās savu apziņas potenciālu, kā arī gūs iespēju transformēt destruktīvās domas un uzskatus, kas attur no dzīvesprieka, produktivitātes un labākiem sasniegumiem ģimenē, sportā vai karjerā.
Jānis meistarklasi ievirzīs tā, lai Tu uzdotu sev izaicinošus un produktīvus jautājumus … kas palīdzēs izstrādāt mehānismus, lai tiktu laukā no emocionālā bloka un stresa.

Uztura, ēšanas paradumi un dzīves veids

Mārtiņš Bidiņš

UZTURA TRENERIS | Martins Bidins NUTRITION

Dzīvesveida un uztura treneris, ar izpratni par psiholoģiju, paradumiem un uztura īpatnībām

Veselības uztura un uzvedības treneris dalīsies ar savām stratēģijām, ka ikdienā veidot veselīgus ēšanas paradumus. Kas balstās pamatā veselīgam ēdienam, lai neviens nebūtu atkarīgs no mūžīgi piedāvātajām diētām. Tievēšanai, enerģijai un labsajūtai. Tikt galā ar lieko svaru, audzēt muskuļus un dzīvot veselīgi.
Receptes, praktiski padomi. Biohacking pieeja uzturam, ikdienai un prāta stāvoklim, lai sasniegtu pašu augstāko līmeni savām sajūtām, spēkam un enerģijai.

Ēšanas & baudīšanas praktiskā pavārmeistarklase

Kaspars Vendelis

Par garšvielām, par eļļām un balzametiķiem. Biohackera dzīvesveids, ēdieni un pieejas.
Kas ir pārtikas produktu sarakstā, kas katram būtu jābūt mājās, neatkarīgi no tā, vai esi vegāns, veģetārietis, piekop kādas specifiskas diētas vai ne. Kā izvēlēties pārtikas produktus, kā izvēlēties garšvielas un ēdiena papildinājumus, kas katram būtu jābūt mājās. Lai vienmēr sanāktu veselīga un garda maltīte. Kas garšotu visiem.
Praktiska meistarklase ar ēšanu, baudīšanu, receptēm. Ēdiena pagatavošanas un dažādu sīku triku un padomu, kā tu vari kļūt par labāku ēdiena baudītāju. Taču arī neaizmirstot par ilgtspējīgu ēšanas stilu.

Latvijas garša - ēšanas & baudīšanas meistarklase

Aija Gabrāne

Mālpils muižas šefpavāre | Balvas "Latvijas garša" ieguvēja

Mālpils muižas restorānā par šefpavāri Aija strādā kopš tā atvēršanas. Uz darbu joprojām brauc ar prieku, uzslavē savus kolēģus – pa visiem kopā varot lielas lietas paveikt.
Meistarklasē varēsim uzzināt par muižas virtuvei piedienošiem ēdieniem. Taču arī kopumā par Latvijas garšām. Kā izvēlēties pārtikas produktus, kā izvēlēties garšvielas un ēdiena papildinājumus, kas katram būtu jābūt mājās. Lai vienmēr sanāktu veselīga un garda maltīte. Kas garšotu visiem. Praktiska meistarklase ar ēšanu, baudīšanu, receptēm. Ēdiena pagatavošanas un dažādu sīku triku un padomu, kā tu vari kļūt par labāku ēdiena baudītāju. Taču arī neaizmirstot par ilgtspējīgu ēšanas stilu.

Somatiskā vingrošana, biohacking un veselība

Diāna Stupele

Olimpiskā trenere, fizioterapeite, Vingro Sev sporta kluba trenere

Diāna ir ar ļoti bagātu pieredzi, kas strādā gan ar bērniem, gan pieaugušajiem. Viņa daudziem profesionāliem sportistiem ir palīdzējusi sasniegt mērķus un arī iedvesmojusi uz aktivitātēm tos, kam sports uz “jūs”.

 • Smadzeņu un nervu sistēmas aktivizēšana
 • Kustību un nervu sistēmas saikne
 • Psiholoģiskā gatavība sasniegt augstumus ne tikai sportā, bet arī dzīvē
 • Kā ar minimāliem līdzekļiem un minimālā laikā sasniegt augstākos rezultātus, ņemot palīgā pieredzi trenējot olimpiskos sportistus.

Rūdīšanās un nervu sistēmas stiprināšana ar elpošanu

Elpošanas un rūdīšanās meistarklase

Dažādu elpošanas metožu apgūšana, par rūdīšanos un autonomās nervu sistēmas stiprināšanu

Apgūsi paņēmienus, kā praktizēt elpošanu, zināšanas, kas Tev ļaus patstāvīgi un droši uzsākt rūdīšanos, ejot aukstā dušā, peldoties āliņģī vai dodoties pastaigā. Box Breathing jeb kastes elpošana, apzinātības un fokusēšanās elpošana, Vima Hofa metode un citas metodes – ir balstītas uz cilvēka fizioloģiju, zinātniskiem pētījumiem un atklājumiem, kas efektīvi un pamatoti palīdz uztrenēt elpošanas, asinsrites un nervu sistēmu un sasniegt jaunus rekordus savā dzīvē.
Kā arī atkarībā no ikdienas vajadzībām, kā uzlādēties, kā relaksēties, kā fokusēties un labi justies.

Ik rīta vingrošana ar Qi Gong jeb Cigun

Zina Mūrniece

Cigun trenere, nūjošanas instruktore, RETSARTS organizatore

Kā sevi atjaunot un iesākt enerģisku dienu. Praktiska nodarbība ar idejām – kā šo vingrošanu darīt pašam mājas apstākļos savā ikdienā. Šādi iesākot dienu, tā paies mundrāk, ar skaidrāku galvu un darba sparu. Kā arī noslēdzot dienu, mēs iegūstam labāku nakts mieru un pilnvērtīgāku atpūtu.

RigaBrain® lekcija un smadzeņu treniņš

Pēteris Urtāns

Smadzeņu treniņu centra Riga Brain un sertificēts NeurOptimal® treneris

Pēteris Urtāns lasīs lekciju un vadīs katra dalībnieka individuālu smadzeņu treniņu ar NeurOptimal® ierīci. RigaBrain® smadzeņu treniņš – sava potenciāla kāpināšanai, kā arī emocionālu pārdzīvojumu un stresa seku mazināšanai! Lai gūtu panākumus un pēc iespējas labāk izmantotu savas prasmes, Tev ir vajadzīgas labas smadzenes – Tev jāgūst panākumi sevī pašā. Lai varētu viegli un ar prieku, jautrību dzīvot, Tev ir jāatbrīvojas no tā, kas neļauj Tev priecāties uz visiem 100% – apspiestajām emocijām, aizkaitināmību un dusmām!

Kā izlādēt emocijas jeb kā prāts un sajūtas darbojas balansā

Oskars Grīslis

Izaugsmes treneris, apguvis NLP, biheivoriālās psiholoģijas tehnikas, studējis hipnozi un profesionālā koučinga metodes

Par vienu no izstrādātajiem modeļiem – Emocionālās izlādes jeb trauma hacking praksē.

Dotais ievadkurss iepazīstinās ar emociju nozīmi un lomu mūsu dzīvi. Visiem dalībniekiem tiks dota iespēja iepazīties ar labākajām metodēm emocionālo sarežģījumu risināšanā ceļā uz pilnvērtīgu un resursiem bagātas personības veidošanu.

Vingrinājumi un praktiski rīki savai emocionālai izlādei. Izprast sajūtas: dusmas, aizkaitināmību, savas limitācijas un ieprogrammēto negatīvo attieksmi pret ikdienas svarīgajiem aspektiem. Piemēram, attieksmi pret naudu, attiecībām, darbu, bērniem, līdzcilvēkiem. Un varbūt pat pret politiku…

Cilvēka uzvedība, ikdienas rutīnas un mentālie modeļi

Kaspars Vendelis

RESTARTS dibinātājs, organizators, Biohacking.lv līdzdibinātājs, 3 bērnu tēvs un pats gribētu kļūt par īstenu renesanses vīrieti

Lielāku skaidrību, pārliecību un mazāk stresa. Vairāk enerģijas, jo iemācīsies neiztērēt visu gribasspēku un motivāciju uz liekām darbībām.

Kā veidot mentālos modeļus, ikdienas ieradumus, lai atbrīvotu laiku un enerģiju prioritātēm – veselībai, ģimenei, sociālajām saitēm, naudas pelnīšanai, hobijiem un sirdslietām. Lai justos labi un droši. Dzīvot ilgi, veselīgi un piepildīti.

RESTARTS norises vieta

MĀLPILS Muiža

Mālpils muiža ir izcils 19. gadsimta klasicisma arhitektūras piemineklis – plašs baroka stila parks, gleznaina dabas ainava, dīķis, kurā čalo strūklaka un zied ūdensrozes.

Mālpils muižā ierīkota luksus klases dizaina viesnīca un atrodas viens no labākajiem restorāniem Latvijā. Kurā saimnieko Latvijas garša balvas ieguvēja šefpavāre Aija Gabrāne.

Šī ir vieta izsmalcinātas gaumes un augstas kvalitātes cienītājiem, kuri vēlas baudīt nesteidzīgu atpūtu, vienlaicīgi gūstot prieku no apkārt esošajām mākslas un vēstures vērtībām. Šī ir vieta skaistiem mirkļiem.

Mālpils muiža ir vieta, kur dzimst lieliskas idejas un sapņi kļūst par realitāti. Mazpilsētas vide un svaigs gaiss radīs pozitīvu atmosfēru un veicinās RESTARTU.

Balstoties uz pieredzi un jau līdz šim rīkotajiem RESTARTS pasākumiem parūpēsimies par visu nepieciešamo labsajūtai, kontrolētai un drošai izkāpšanai no komforta zonas.

Protams, arī padomāts būs par gardām maltītēm, kafijas pauzēm, visu tehnisko nepieciešamo un radošo atbalstu.

Par gardu maltīti Jūs pasākumā rūpēsies Mālpils muižas šefpavāre Aija Gabrāne ar komandu. Atbilstoši Jūsu gaumei un vēlmēm priekš Jums tiks sastādīta īpaša ēdienkarte, izmantojot aktuālos sezonas produktus. Gardas brokastis, pusdienas un vakariņas.

Miegs un ķermeņa atjaunošanās nakts laikā ir īpaša. Mālpils muižas Kungu mājā iekārtota dizaina viesnīca ar izsmalcinātiem numuriem. Katrs viesu numurs ir ar individuāli veidotu dizainu. Šeit mūsdienīgais sastopas ar senatnīgo un modernais harmoniski savijas ar klasiskām vērtībām. 

Cik Tas Maksā?

Jeb cik Tu esi gatavs sevī ieguldīt?

Kāda bija Tava pirmā doma, kad esi uzzinājis visu par RESTARTS pasākumu?

 1. Jā, es ļoti gribu piedalīties!
 2. Cit tas viss varētu maksāt?

Ja pirmā domā ir CIK TAS MAKSĀ, tad maz ir ticams, ka šis pasākums ir Tev. Pat, ja Tu vari to atļauties.

Savukārt, ja pirmais impulss ir – JĀ, ES TO ĻOTI GRIBU, tad Tava motivācija un apņēmība ir labs apliecinājums, lai piedalītos restartēšanās pasākumā.

Lai piedalītos RESTARTS pasākumu, ir jāveic 3 soļi:

 • Pirmais solis ir apliecināt sava gatavību
 • Otrais solis ir iepazīšanās ar organizatoriem. Lai parunātu par programmu, saturu un ideju, lai Tu un es saprastu, vai tas ir tieši tas, ko vēlies un kas Tev vajadzīgs.
 • RESTARTS izmaksas nav nekas slēpjams. Tomēr par to runāt ir TIKAI trešais solis visā pirmsrestarta programmā.

Tādēļ atbildi sev uz šiem jautājumiem:

 • Cik gatavs esi restartēties?
 • Cik ļoti Tu novērtē iespēju būt jaunā līmenī?
 • Cik ļoti Tu vēlies iekustināt sevī tās ķermeņa un smadzeņu daļas, kuras sen vai nekad neesi kustinājis?
 • Cik liela nozīme Tavā dzīvē būtu spējai tikt galā ar stresu?

Pieredze no pagājušajiem pasākumiem

Jau vairāki desmiti restartēto!

Restartētie

Konkrēti dalībnieku iespaidi

 • Nekad nebiju aizdomājusies par elpošanas nozīmi ikdienā.
 • Elpošana – atklāju elpošanas iespēju dziļumu.
 • Aukstuma treniņš – kontrastduša, meklēju papildus elpošanas treniņus.
 • Mazgājos aukstā dušā, internetā precīzāk sameklēti somatiskie vingrojumi, daļēji ieviesti rīta vingrošanas programmā, atkārtoti fermentēju dārzeņus.
 • Pāris bāzes tehnikas – miegs, atturēšanās (evolūcija rodas trūkumā). Esmu pieteikusies uz KravMaga, septembrī uz RigaBrain. Lejupielādēju sleepcycle un welltory.
 • Ceļos agrāk, vingroju, cenšos no rītiem ēst interesantāk, saturīgāk.
 •  Uztura lekcija, kas vislabāk saslēdza kopā ideju par to, ka viss ķermenī ir saistīts. Nav atrautu lietu kā, piemēram, tikai termoregulācija vai elpošana. 

Tu zini vēl kādu, kuram šis pasākums varētu būt noderīgs?

Padod ziņu tālāk un ļauj viņiem restartēties!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+

@2018 SIA "Garšo Grupa"