7 dienu retrīts
Yoga & elpa Andalūzijā

Savienoties. Starp debesīm un zemi. Atpūsties, elpot, izbaudīt saulaināko Eiropas vietu un kalnus. Nobaudīt saules uzlādēto spāņu vietējo veģetāro ēdienu, veikt dažādas jogas un kustību, elpošanas un apzinātības prakses. Kalni, jūra un Andalūzijas bagātības 7 dienās.

no 19. līdz 26. martam

Retrīts Spānijā, Andalūzijā

Apstāties, uzelpot, saslēgties ar savu dziļāko būtību. Lai atklātu savu dvēseles un dabas doto potenciālu. Dabā, saulainākajā Eiropas vietā, Costa del Sol, Andalūzijā.

Ieklausīties sevī, sajust un iemācīties saklausīt, ko dvēsele tev saka. Šī dvēseles valoda kā jebkura cita valoda ir jāapgūst. Šī – līdzīgi citām valodām – pirmkārt, jādzird, un pēc tam jāpraktizē. Atšķirībā no citām valodām, šī apgūstama bez vārdnīcām, pārsvarā klusumā, ar sevi.

Miers, plūdums, rāmums ir šīs valodas darbības vārdi. Jo tie ir par procesu, par virzību, par tiecību uz savu augstāko aicinājumu, uz savu dvēseles piepildījumu.

Vietu skaits ierobežots!

dinamiska apzinātība

Šajā ceļojumā, lai restartētos, gludi un plūstoši, harmoniski, bet ļoti aktīvi veidosim savu ikdienu tā, lai vairotu sevī enerģiju.

Tāpēc programma un saturs ir veidots vienmērīgi, saliekot darbības un aktivitātes, kas ļautu sajust mieru un rāmumu sevī. Un arī dinamiku, kustību un mijiedarbību ar dabu.
Spānijas saule, joga, elpošana, kustības un brīnišķīgi enerģiszējošs ēdiens, lekcijas-meistarklases, nodarbības un aktivitātes tā, lai Tu varētu iepazīt sevi, iepauzēt, atrast laiku sev. Uzrunāt savus iekšējās pasaules procesus, lai turpmāk Tava dzīvē notiktu tas, par ko tik ļoti Tu sapņo – JUSTIES LABI.
Tāpēc ir svarīgi šajās 7 dienās izdzīvot tā, ka caur dažādām pieejam mēs sajutīsim vienu un to pašu. Savu potenciālu. Tas nav vienkārši ceļojums, bet sevis izzināšanas retrīts, kurā Tev ir iespēja palūkoties un sajaust savu potenciālu.

savienošanās

Jivamukti joga ir ceļš uz apgaismību caur līdzjūtību
Visām būtnēm. Dživamukti metode ir balstīta uz sanskrita vārda asana sākotnējo nozīmi kā “sēdeklis, savienojums” – attiecības ar zemi. Zeme nozīmē visu dzīvību.

Las Mayoralas villas

Starp debesīm un zemi

Dinamiskās apzinātības ceļojuma programma balstīta 4 savienošanās idejā - starp debesīm un zemi.
Tās ietvaros praktizēsim un izbaudīsim visas tās sajūtu gammas, kādas mums iespējamas, aktivizējot sevī šos būtības starpposmu, kurā mēs visi atrodamies. Uz cietas un stabilas zemes, zem zilā debesu juma.
Varbūt tu iekšēji izteiktāk esi pie zemes, un tev vajadzīgs pasapņot un pabūt augstāk no zemes. Varbūt tieši otrādi - esi par daudz 'pa gaisu' un tev nepieciešams sazemēties. 7 dienās varēsi harmonizēt sevi, nedaudz vairāk iedzīvinot tieši to, ko tev visvairāk dvēsele prasa. Starp debesīm un zemi rast plūstošu koherenci, kas ļaus tev iemācīties baudīt dzīvi tās visplašakajā nozīmē.

Programma

pārgājieni Andalūzijas kalnos

Mēs atradīsimies saulainajā Spānijas Vidusjūras piekrastē Malagas gleznainajos kalnos, pie Periana ezera. Kur kalnu grēdās ieskauts ir kristāldzidrs tīrs ezers, ārkārtīgi tīrs, svaigs gaiss un dziļš klusums. Tieši šajos kalnos dosimies garākos un īsākos pārgājienos, peldēsimies ezerā, baudīsim līdzpaņemto piknika ēdienu, pastaigāsimies un elposim.

Nodarbības & prakses

Las Mayoralas centrā veiksim elpošanas, kustību un arī apzinātības prakses. Starp mūsu organizatoriem ir pieredzējuši enerģijas un potenciāla elpošanas vadītāji, jogas, kustību un apzinātības meistari. Tāpat arī piedalīsimies dažādās gan labas garšas meistarklasēs, parunāsim gan par fizisko, gan arī par psio-emocionālo veselību.

Jivamukti joga

Šī ir jogas tehnika, kuras galvenā filozofija ir izteikta caur pieciem principiem, kas veido Jivamukti jogas pamatu. Jivamukti skolotāji iemieso šos principus, lai tie iekrāsotu visas pasniedzēja mācības: AHIMSA (अहिंसा) Nevardarbīgs, līdzjūtīgs dzīvesveids, kas attiecas uz citiem dzīvniekiem, vidi un visām dzīvajām būtnēm. BHAKTI (भक्ति) Atzīšana, ka tiekšanās uz dievišķo un pašrealizāciju ir visu jogas prakšu mērķis; var izteikt, dziedot, nosakot augstu nodomu praksei vai citās garīgās prakses. DHYANA (ध्यान) Meditācija: savienošanās ar mūžīgo nemainīgo realitāti sevī. NADA (नाद) Vesela ķermeņa un prāta attīstība caur dziļu klausīšanos. SHASTRA (शास्त्र) Seno jogas rakstu avotu izzināšana.

Potenciāla elpošana

Potenciāla elpošanas sesijā Tu iepazīsi savu elpu pilnīgi citā perspektīvā, jutīsi vairāk enerģijas un paplašināsi savu apziņas potenciālu. Gūsi iespēju transformēt destruktīvās domas un uzskatus, kas attur no dzīvesprieka, produktivitātes un labākiem sasniegumiem ģimenē, sportā vai karjerā.
Atbrīvojoties un ļaujot iznest no sevis laukā visu to, kas traucē labi justies, kas ierobežo kustības, enerģijas veidošanos organismā. Varbūt pat sajust kādas sāpīgākās vietiņas. .

gardas spāņu veģetārās maltītes

Andalūzijas virtuve, ar saules sildītām dabas veltēm, no vietējo zemnieku saimniceībām. Turklāt Las Mayoralas centrs darbojas ar lielu pieredzi, uzņemot viesus, apzinoties, cik svarīga loma ir tieši gardam, veselīgam uzturam.
Andalūzijas gastronomija un virtuves plašais piedāvājums, papildinājumā ar mūsu pašu izpratni un attieksmi pret ēdienu, pret baudīšanu, un arī pret veselības aspektiem, ko ēdiens var sniegt - šī būs fantastiska iespēja ik dienas piedzīvot garšu festivālu.
Garšu kārpiņas vēl ilgi atcerēsies šo piedzīvojumu.

Dalības maksa

Piesakoties līdz 1. martam, samazināta dalības maksa: 899€*.

Pilna 7 dienu Andalūzijas ceļojuma dalības maksa ir 1099€.
Cenā ietilpst:
✅transfērs no un uz lidostu Malagā
✅transporta izdevumi pārbraucieniem kalnos, pārgājienos
✅visas nodarbības un meistarklases (kas ietvertas programmā)
✅nakšņošana Las Mayoralas villā
✅ēdiens Las Mayoralas villā (precīzāka prgramma un informācija saistībā ar ēšanu vēl tiks precizēta).

Cenā NAV ietverts:

  • aviobiļetes (orientējoši cena ap 200€)
  • jebkura aktivitāte, kas nav iekļauta programmā.

organizatori

Šajā ceļojumā apvienojušies esam Jogas pasniedzēja Vineta Klotiņa un RESTARTS ilggadējs organizators un elpošanas pasniedzējs Kaspars Vendelis, lai sniegtu tev labāko piedzīvojumu, kādu iespējams, apvienojot divas pasaules: fizisko veselību un dvēselisko pilnveidi.

Vineta Klotiņa

Vineta ir sertificēta jogas pasniedzēja, jogas nodarbības regulāri pasniedz kopš 2012. gada. 2012. gadā Baltijas jogas skolā Gundega ieguvusi Starptautiskās jogas alianses standarta jogas pasniedzēja sertifikātu. 2016. gadā ASV pabeidza Jivamukti jogas skolu, mācoties tieši no šīs metodes dibinātājiem, Sharon Gannon un David Life, un ir sertificēta Jivamukti jogas pasniedzēja. Papildus apguvusi Yin jogu un ir arī sertificēta Yin jogas pasniedzēja. Šobrīd pasniedz vada nodarbības jogas studijā Vinyasa.

Kaspars Vendelis

Kopsakarību saskatīšana un sevis sajušana dzīves piepildījuma meklējumos.
“Pilna Māras istabiņa, Sīku, mazu šūpulīšu. Kad to vienu kustināja, Visi līdzi līgojās.” Viss mūsos un arī mūsu starpā ir tik ļoti saistīts. Taču modernā dzīve mūs sašķēlusi gan iekšēji, gan ārēji. Tieši tādēļ ieklausīties sevī, sajust sevi un sajust sev mīļos līdzcilvēkus ir tas, kā padarīt pasauli skaistāku. Tieši ar šādu pieeju un attieksmi pieeju gan savas dzīves veidošanā, gan arī esot blakus tiem, kas lietas redz līdzīgi.

par vietu

Las Mayoralas ir atpūtas vieta, retrītu un izglītības villu komplekss. Spānijas kalnainā vietā, kur Costa Del Sol piekrastē, kas Eiropā ir siltākā un saulainākā vieta.
Tā atrodas Andalūzijā, netālu no Vidusjūras, tuvu Malagas pilsētai.
Tīrs ūdens, svaigs gaiss un dziļš klusums apkārt.
Droša vieta, kur dzīvot nemierīgajos laikos, ieklausīties sevī un satikt sev garā un dvēselē tuvus cilvēkus.

© 2022 Veselība kā Process

Jautājumiem vai uzzināt par šo ceļojumu vairāk,
zvani vai raksti Kasparam!

0
YOUR CART
  • No products in the cart.