7 dienas Kiprā
no 13. līdz 20. septembrim

Vīrišķība un fitness. Veselība un spēks. Sajūtas un enerģija. 7 dienās veselīgas maltītes, katru dienu fiziskas aktivitātes – dažādi treniņi un prakses. Atbilstoši tavai sagatavotībai. Sarunas par veselīgu dzīvesveidu, uztura un treniņu mijiedarbību. Sasniegsi lielisku fizisko formu, mērķus, disciplīnu, motivāciju.
Kopā ar citiem sevi pilnveidot gribošiem vīriem.

Kārļa Vanaga un Kaspara Vendeļa 7 dienu programma spēkam, izturībai, vīrišķībai un iekšējo resursu apgūšanai.

Uzturs

Veselīgs ēdiens, sarunas par uzturu, daudzas nianses un svarīgi ēšanas principi veselīgam ķermenim, izskatam, iekšējam spēkam un piepildījumam. Ēdiens ir viens no būtiskākajiem elementiem veselībā, labsajūtā, lai tevī būtu enerģija, spēks.

Uztura pamatprincipi, padomi, kā sastādīt sev atbilstošu ēdienkarti, kas vairo nevis zog tavus iekšējos resursus. Tai skaitā arī ēstgatavošanas meistarklases.

Fitness & pārbaudījumi

Rūpīgi izstradāta fizisko aktivitāšu programma vingram un kustīgam ķermenim. Lai tu ikdienā spētu izdarīt visu sev svarīgo. Kustība vairo kustību un veselība, enerģija rodas kustībā. Ilgi būt savā spēka briedumā, bez skatīšanās pasē, cik vecs vai jauns esi.

Ķermenis būs izturīgs, tas nezinās, kāds ir tavs vecums, ja nodarbināsi ar tev atbilstošām kustībām, kuru pamatus ieliksi šajās 7 dienās.

vīrišķība & enerģija

Vīrišķība un enerģija ir daudz vairāk nekā tikai fiziskais spēks un muskuļi. Par to, no kā sastāv vīrišķība, jutīgums, ilgdzīvošana, labbūtības un izcilas veselības nianses. Tādēļ runāsim un praktizēsim tās veselības lietas, kuras veicinās tavu labsajūtu. Kopību un spēju būt atklātiem par savām sajūtām. Tas iedos izpratni, kas darāms, lai tev enerģijas būtu daudz un tu varētu izpausties un piepildītu savus mērķus, sapņus un vīzijas.

Aktivitāšu programma

fiziskās aktivitātes

Kārļa Vanaga pavadībā izstrādāta kustību un treniņu programma:
Rīta vingrošanas prakses. Spēka un izturības funkcionālie treniņi ar un bez  svariem. Izturības un dinamiskie
treniņi. Lokanības un kustīguma prakses. Animal flow, funkcionālie un spēka treniņi. Nedaudz paplašinot savu komforta zonu.

Potenciāla elpošana

Elpošanas prakses iekšējai enerģijai, mieram, fokusam un mērķu sasniegšanai.
Tai skaitā elpošanas prakses, ar kuru palīdzību varēsi ieskatīties savos iekšējos resursos un īstenot savu potenciālu. Atpazīt iekšējos blokus, limitācijas, lai sasniegtu savus mērķus, īstenotu sapņus un savas nākotnes vīzijas.

Pārbaudījumi & rūdīšanās

Pārbaudījumi, rūdīšanās un izturības treniņi, lai stiprinātu savu nervu sistēmu. Spēja reaģēt uz apkārtējās vides faktoriem ir atkarīga no tā, cik elestīga un pielāgoties spējīga ir tava autonomās nervu sistēmas darbība. Tas nav par ‘neiekrišanu bedrē’ – tas ir par spēju raiti un plūstoši tikt no tās laukā. Veselā miesā vesels gars.

Pārgājieni & transformācija

Šajā fitnesa retrīta programmā esam iekļāvuši pārgājienus kājām, kas ļaus mums apskatīt gan Kipras salas skaistākos objektus, izbaudīt dabu. Gan arī izbraucienus ar kvadraciklu vai bagiju. Vienlaicīgi apvienojot ar kustību, staigāšanu pa kalnaino apvidu, asas izjūtas, kā arī vietējā ēdiena izbaudīšanu. Vairākkārt dosimies nelielās dienas ekskursijās.

Uzturs & kopīgas maltītes

Ēstgatavošana un uztura pamatprincipu izzināšana ir būtiska ikvienam, kas vēlas daudz enerģijas, saglabāt perfektu muskuļu masu un tauku īpatsvaru ķermenī. Veselība, spēks un enerģija sākas virtuvē.

Tādēļ šo 7 dienu ietvaros paredzētas gan sarunas par uzturu, gan arī ēdiena baudīšana.

vīrišķība & iekšējais potenciāls

Kā papildu odziņu šajā vīru retrītā izbrauciens ar kvadracikliem vai bagijiem. Gan asākām izjūtām, gan arī aplūkot vidi un apkārtni. Dažu stundu izbrauciena sesija, lai tu ļautu izdzīvot zvēram tevī, atstāt to aiz muguras. Un atgriezties mājās kā restartējies, uzelpojis un mierpilns vīrietis. Kādu tevi vēlas redzēt tavi mīļie.

Profesionāla gida pavadībā, vizināsimies pa apkārtni, baudīsim skatus un ātrumu. Sajūtām, kas radītas siltajā Kipras saulē.

Dalības maksa

Dodies 7 dienu fitness & sava potenciāla īstenošanas retrītā

Dalības maksā ietilpst:

✅* Transfērs no/ uz lidostu Paphos, Kiprā
✅* ēdiens divas reizes dienā + uzkodas, augļi utml.
✅* Nodarbības un prakses, kas ietvertas programmā
✅* izbraucieni un ekskursijas
✅* dzīvošana villās pa 2 cilvēkiem istabiņā

Dalības maksā neietilpst:

❌* aviobiļete (šobrīd lidojuma izmaksas tiešajam lidojumam ar Ryanair 130€)
❌* 2 reizes vakariņas ārpus villas, kādā no vietējiem restorāniņiem
❌* dzīvošana vienvietīgā istabiņā (papildu izmaksas par vienvietīgo istabu 175€)

999€*

Atlikušas 4 brīvas vietas…

* Veicot pilnu maksājumu līdz 1.jūlijam, dalības maksa 999€. 
Pilna dalības maksa 1199€.

 

Par vietu un dzīvošana villās​

villas

Dzīvošana villās, ērtās un skaistās istabās. Dzīvošana paredzēta pa 3 cilvēkiem vienā villā un pa 2 cilvēkiem vienā istabā. Tomēr papildu iespējams pieteikties uz dzīvošanu vienvietīgā istabiņā.

Vide & baseini

Villas pagalmā pieejams peldbaseins. Sava telpa un apstākļi, lai baudītu sauli, siltumu un nesteidzīgu atmosfēru iekšējam mieram, harmonijai un sevis pilnveidošanai caur savu sapņu īstenošanu.

Jūras skati

Villas atrodas skaistā pakalnē ar fantastisku skatu uz jūru. Ar lieliskām āra terasēm, uz kurām baudīt augļus, dzērienus un veselīgās maltītes. Iedvesmoties un smelties dzīves prieku un enerģiju.

Biežāk uzdotie jautājumi

Nē, noteikti nē. Es pat teiktu – ja neesi formā, tad vēl jo vairāk tas ir Tev!

Iespējams dzirdot nosaukumā vārdu ‘fit’, pie sevis jau nodomāji, ka tas domāts vīriešiem, kas ir jau ļoti labā sportiskā formā un regulāri sporto. Un tādēļ nodomāji, ka tas nemaz nav tev. Taču patiesībā tas domāts tieši tev, ja vēlies būt formā. Turklāt ne tikai fiziski fit, bet arī psiho-emocionāli un garīgi.

Esam izveidojuši programmu, kas domāta tieši tiem vīriem, kuri vēlas nonākt savā labākajā formā. Kļūt stipriem, izturīgiem, enerģiskiem un aktīviem. Disciplinētiem un iedvesmotiem darboties aktīvi.

Tādēļ iepriekšēja pieredze un kaut kāda speciālā sagatavotība nav nepieciešama.

Jau aprīļa vīru RESTARTĀ šo lieliski manījām, ka neatkarīgi no sagatavotības, katrs savu latiņu paceļ augstāk.
Vīru RESTARTS. 

Kustēties funkcionāli un atbilstoši tam, kā daba ieplānojusi.
Elpot tā, lai atbrīvotos un uzlādētos.
Ēst to, kas sniedz piepildījumu nevis atņem enerģiju.
Sarunāties par tēmām, par kurām ikdienas rūpēs piemirsts.
Atrasties dabā, saulē un svaigā gaisā, kam pārāk bieži esam aizņemti.
Sajust dziļu iekšēju prieku un mieru, ko tik daudzi meklē kaut kur ārpusē, kas tomēr atrodas katrā iekšā.

Un, ja pēc visa tā dalībnieki var palielīties ar 5 vai cik tur tiem kilogramiem nost no liekā svara – tas tāds ķirsītis uz kūkas.

✅Tu veltīsi laiku sev.

✅Tu iepazīsies ar citiem apņēmības pilniem, iedvesmotiem un darboties gribošiem vīriem.

✅Tu iegūsi iespēju apstāties no ikdienas skrējiena, rūpēm par citiem cilvēkiem, brīvs no ikdienas atbildībām un pienākumiem.

✅Tu sajūtīsies enerģiskāk, jo aktivitātes un nodarbības iedos Tev lieliskas ķermeniskas un garīgas sajūtas.

✅Tu ēdīsi veselīgi un apgūsi vērtīgas zināšanas par uzturu, kā rūpēties par sevi, veselīgi pagatvot sev un tuvajiem labu un enerģiju sniedzošu ēdienu.

✅Tu paceļosi savā iekšējā pasaulē un piedalīsies apziņu paplašinošos procesos caur elpošanu un apzinātības treniņiem.

✅Tu ieraudzīsi un pieredzēsi sauli, siltumu, dabu un jūru, kad vēl Latvijā būs samērā drēgns un vēss laiks.

✅Tu atpūtīsies un piepildīsi sevi, lai ikdienā atgriežoties Tev netrūktu apņēmības turpināt īstenot savu potenciālu.

✅Diezgan liela iespēja, ka būsi arī par dažiem kilogramiem vieglāks, ar lielāku muskuļu masu un starojošs. Noteikti ar paplašinātu apziņu. 

– Dalības maksa, piesakoties līdz 1. jūlijam, veicot maksājumu vienā reizē ir 999,- Eur. 

– Piesakoties līdz 1. jūnijam, un iemaksājot rezervācijas maksu 250,- Eur, dalības maksa ir 1049,- Eur.

Pēc tam PILNA dalības maksa ir 1199,- Eur.

Dalības maksā ietilpst:

✅transfēri no uz lidostu Paphos.

✅Transports, pārgājieni,

✅nakšņošana villā

✅2 ēdienreizes dienā.

✅meistarklases, nodarbības un lekcijas.

❌aviobiļete neietilspt dalības maksā. Uz šo brīdi jārēķinās ar 180-200eur.

Piesakoties (aizpildot pieteikuma anketu) šim braucienam tas neuzliek par pienākumu maksāt. Pieteikuma anketa nepiceiešama, lai mums būtu tava kontaktinformācija un mēs varētu sazināties, izrunāt organizatoriskās nianses, atbildēt uz jautājumiem, ja tādi radušies. 

Mēs organizatori ar jums personiski sazināsimies un sarunāsim par visu.

Rezervēts brauciens skaitītos tikai tad, ja būsi arī veicis rezervācijas maksu 250 Eur apmērā.

Papildu informāciju un detalizētāks izklāsts par lietošanas noteikumiem un uzņēmuma politiku, lasi sadaļā lietošanas noteikumi”!

Iemaksājot 250 Eur rezervācijas maksu, tu nodrošini sev vietu ceļojumā. Ja gadījumā vēlāk tu pārdomā, vai kādu citu iemeslu dēļ nepiedalies braucienā, šī rezervāvijas summa netiek atmaksāta.

Atlikušo dalības maksu jāveic ne vēlāk kā 1 mēnesi pirms brauciena.

Aviobiļete neietilpst dalības maksā. Tās iegādi varam organizēt mēs, tikai tad maksa par šo ir 30 Eur, vai arī tu vari to darīt pats. 

Lūk, norādītie lidojuma laiki/ reisi:

Lidojums ir 13. septembrī plkst. 11.00 – tiešais reiss ar Ryanair no Rīgas uz Paphos. Lidojums atpakaļ 20. septembrī no Paphos uz Rīgu plkst. 6.20, ar ierašanos Rīgā plkst. 10.20

Uz 20. aprīli aviobiļetes cena ir 130,-Eur

 

Dalības maksā ietilpst visi transporta/ transfēru izdevumi. Pārgājieni un ekskursijas.

Nakšņošana 7 naktis. Kā arī ēdiens 2 reizes dienā.

Dalības maksā neietilpst aviobiļešu iegāde un 2 ēdienreizes, kura tiks organizēta kā papildu aktivitāte kādā vietējā restorāniņā.

Kādas lietas jāņem līdzi, kas jāsarupē no ekipējuma utml, par to informēsim vismaz vienu mēnesi pirms ceļojuma.

Tāpat arī ir plānota viena klātienes tikšanās reize, kad iepazīsimies, izrunāsim visas organizatoriskās lietas, vietēji dzīvošanas apstākļi utml.

 

Pilnīgi visu aprakstīt nav iespējams. Tādēļ ir iespējami jautājumi, uz kuriem atbildes varam sniegt telefonsarunā vai e-pastā.

Raksti: kaspars@tavsrestarts.lv
vai zvani: 2655 6558

 

Organizatori, kas rūpēsies par Tavu izaugsmi

Kārlis Vanags

Treneris Kārlis Vanags : vispārējās fiziskās sagatavotības treneris ar maģistra grādu sporta zinātnē.
Sertificēts:
➖FRC (Functional Range Conditioning)
➖FMS (Functional Movement Screening)
➖RMT (Rotational Movement Training)
➖WMQ (WeckMethod Qualified)
➖Animal Flow speciālists.
Vairāku starptautisko semināru, konfereču dalībnieks un lektors (Latvijā, Vācijā, Nīderlandē, Krievijā, Turcijā). Trenera pieredze vairāk kā 9 gadi. Pieredze darbā gan ar dažādu sporta veidu pārstāvjiem veicinot sasniegumus sportā, gan ar cilvēku vispārējās veselības veicināšanu un pēctraumu atgūšanos. 2018 – 2020 gadam vispārējās fiziskās sagatavotības treneris starptautiskajā Tretiaka & Naumova hokeja vārtsargu skolā. Godalgotu vietu ieguvējs svarbumbu sportā, spēka trīscīņā, funkcionāljā fitnesā, virves vilkšanā, brazīļu džiu džitsu.

Kaspars Vendelis

Ieklausīties sevī, sajust sevi un sev mīļos līdzcilvēkus ir tas, kā padarīt pasauli skaistāku. Tieši ar šādu attieksmi pieeju gan savas dzīves veidošanai, gan arī esot blakus tiem, kas lietas redz līdzīgi. Plūstoši, brīvi un spēcinoši – caur veselību, caur elpu, caur iekšēju un ārēju spēku uz savu pilno potenciālu – šādi rīkoju visas savas aktivitātes. Sev, tev un ikvienam, kas nonāk mūsu savstarpējās mijiedarbības telpā.

Potenciāla treneris, veselības komunikators, lektors, autors, starptautisks lektors, biohakeris un 5 bērnu tēvs. 

Potenciāla elpošanas vadītājs, RESTARTS sevis izzināšanas retrītu organizators.

 

0
YOUR CART
  • No products in the cart.