Tests – saņem novērtējumu par to, kur dzīvē atrodies

You cannot view this unit as you're not logged in yet.

34 thoughts on “Tests – saņem novērtējumu par to, kur dzīvē atrodies”

 1. Precīzi uzreiz ielēca acīs un noteikti rezultātos manas sāpīgās tēmas – haoss galvā, nestrukturēta darbība, fiziskais u.c.

  1. Kaspars Vendelis

   Lai arī var diskutēt par to, cik tests ir precīzs un cik tas ir atbilstošs dažāda tipa cilvēkiem, galvenais jau nav tie punkti beigās. Daudz būtiskāk ir dzirdēt jautājumus un pie sevis šad un tad padomāt par lietām, par kurām ātrajā skrējienā nav laika padomāt.
   Ja variet ierosināt labākus jautājumus, tematus, atbilžu versijas, tad tests kļūtu labāks, precīzāks un labāk atspoguļotu katram savu situāciju.

   Paldies!

 2. Man ļooooooti patika tests un visi 0tās nedēļas uzdevumi. Bija jautājumi, kur nebija man atbilstošs variants, jo dēļ sporta traumas ilgāku laiku ciešu sāpes, trūkst enerģijas, apētīte zūd, dēļ daudz pretsāpju līdzekļu lietošanas, regulāri sevis žēl, nāk raudiens, bija depresija. Kad atceros par kādu no rīkiem, lai tiktu ārā no stulbāks pašsajūtas, laiks jau pagājis. Vienlaikus ar testu pildīšanu, atbildot uz jautājumiem, rakstīju arī klasē, lai ir ko pārlasīt. Un patiesībā man milzīgs prieks, ka, atliku visus darāmos malā un nodarbojos ar testiem👍👍👍

 3. Lauris Krolis

  Noderētu “progress bar” testa augšējā daļā, lai redzētu – cik procentus no kopējā apjoma esmu jau izpildījis.

 4. Santa Baltaisvilks

  Paldies par vielu pārdomām! Kgan par šīm tēmām tiek domāts regulāri:) tik ar darīšanu pašvaki:)
  Jā, man arī pietrūka atbilžu varianti dažos jautājumos.

  1. Kaspars Vendelis

   Neko darīt! Ar laiku tests kļūs spēcīgāks un precīzāks. Kā saka – map is not the territory!
   Karte nav teritorija.

 5. Paldies Tev, Kaspar! Tas nu ir paveikts:) Vēstule sev un arī tests ir super! Un vēl – beidzot veltīju laiku sev:) un tikai sev! Bija, ko padomāt! Tagad jāķeras pie treniņiem!….Pie RESTART-a!

 6. daigagrieze

  Paldies, Kaspar! Prasītos redzēt beigās, cik punktu ir par katru kategoriju, savādāk tās vājās vietas tā intuitīvi tikai jūtamas, bet neatspoguļojas rezultātā.

  1. Kaspars Vendelis

   Šis uzdevums ir veidojams visdažādākajos virzienos. Taču intuitīvi arī ir svarīgi, ka saņem jautājumus, uz kuriem varbūt nekad pat nav domātas atbildes. Un kopējais punktu skaits būs kopējā vieta.
   Tests nav perfekts. Un neviens tests tāds nav. 🙂

 7. Bija jautājums par pensiju, kur trūka MANA atbilde, bet tas laikam tāpēc, ka esmu jauna un par to nemaz neesmu domājusi.
  Testa pildīšanas laikā jau nojautu savus vājos punktus pie kuriem IR jāstrādā.

 8. liene.millere

  Mani patiesībā pārsteidza kopējais cipars – domāju, ka aina būs labāka. 🙂 bet tiešām riktīgi derētu sadalījums pa jomām rezultātā.

 9. Ligagingule

  Tests atkal uzveda uz pašanalīzi, par kuru ikdienas rutīnas dēļ palaid garām. Tests parādīja, ka patiesībā ir daudz darba sevis izkopšanā, pie kuras pat neatliek laika, jo citiem to atrod sevi ziedojot, bet sev tikpat kā nemaz. Tas norāda, ka jāsāk vairāk meklēt laiku sev…

 10. Gribētos iespēju vēlreiz apskatīt testu un atzīmēt, kurās jomās jāpiestrādā/jāpadomā, jo, pildot testu, to nedarīju, bet nu iespēju palaidu vējā. Varbūt ir opcija vēlreiz redzēt visus jautājumus bez vienīgā varianta no jauna atķeksēt iepriekš uzrakstīto?

 11. ilze.vevere

  Paldies par testu! Ļoti noderīga informācija, kas tiešām lika aizdomāties. Jāsāk beidzot kvalitatīvāk veltīt laiku sev!

  1. Kaspars Vendelis

   Jautājumi ir ar domu palīdzēt saprast, ka ir konkrētas lietas, kas iztrūkst, ko uzlabot. Nevis, ka viss ir slikti un ka viss sliktais ir viens liels mučkulis, bet ka tās ir konkrētas lietas, kuras var ar konkrētām pieejām atrisināt. Vai katrā ziņā sākt risināt.

 12. Guntis Laurins

  ik pa laikam jautājumos prasījās check box, vai iespēja uzrakstīt, ka kaut kas cits.

  1. Kaspars Vendelis

   Neviens tests nav perfekts un ir tikai pietuvināts dzīves atspoguļojums.
   Tests var tikt uzlabots, ja konkrēti pateiktu, kur un kādas atbildes nebija pietiekamas.

 13. anita.dzene123

  Man konkrēti jautājumā par miega kvalitāti pietrūka atbildes – novērtēju miega kvalitāti pēc tā, kāda pašsajūta ir otrā dienā un cik daudz enerģijas, spēka paveikt veicamos darbus (jo es turu gadžetus pa gabalu no savas guļamistabas). Bet citādi – ļoti forši. Jau sev pierakstīju atgādinājumus – ka vajag vairāk skaļi izpaust savus mērķus, tad tie tiešām ātrāk piepildās, par digitālo detox un par katras stundas izkustēšanos!!! Paldies, Kaspar! Tu veic tiešām Lielu darbu visās nozīmēs!!!

  1. ANITA.DZENE123. …novērtēju miega kvalitāti pēc tā, kāda pašsajūta ir otrā dienā un cik daudz enerģijas, spēka paveikt veicamos darbus.
   Man tieši tāds pats punkts pietrūka. Man vairākos pietrūka cits atbilžu variants. Bija, kur grūti izvēlēties starp 2.

   1. Kaspars Vendelis

    Jā, testā iekļaut visas iespējamās situācijas ir grūti. Tests drīzumā tiks papildināts un uzlabots. Un šī versija ir laba, ar kuru papildināt. Paldies!

 14. Saprotu, ka tests ir ar domu “aizdomāties par tēmām”, tomēr daudzos atbilžu variantos nebija manas atbildes, meklēju nākošo tuvāko.

 15. monta.montuce

  Paldies par testu. Bija patiešām interesanti un arī rezultāts atbilstošas šī brīža situāciju.

 16. klaidakalnina

  Izpildīju. Paldies!
  Sapratu, ka esmu ceļā. 67 punkti ir OK.
  Pati jau labi zinu savas vājās vietas. Esmu šeit, lai kopā atrastu atspēriena punktus…. Un pārlēkt pāri…
  Bet neviens jau nav perfekts 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
YOUR CART
 • No products in the cart.